Jump to content

Pospec

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Pospec

 • Rank
  Začátečník
 • Birthday 08/24/1978

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Motorky se sajdou
  Silniční cyklistika
 1. Kdyby měl motorku se sajdou, tak to nejen ustojí, ale nejspíš to zrcátko i trefí
 2. Velice levnej a dobrej hodinář je na Vlhké (nalepení upadenýho indexu na cifru 30,- Kč, kompletní seřízení, vyčištění a promazání automatů Seiko 500,- Kč). Do roka se ale chystá taky do důchodu.
 3. Super. Ten mýval No.19 mě úplně rozbil :-)
 4. Na cifru je toho příliš moc, takže nelíbí. Jo a na té poslední fotce se strojovnou jsou vyfocený jiný hodinky z jejich modelové řady - nějaký chrona.
 5. Pospec

  Laco Mission Manx

  U Lacher Company produkovali vždy jednoduchý a čitelný hodinky a u toho by asi měli zůstat. Snad nezačnou dělat ciferníky jako Breitling. Za mě fuj (i když řemen z koníka je dobrej).
 6. Všechno v pohodě. Od přesného popisu stavu hodinek, až po vzorně a bezpečně zabalený balík. Komunikace výborná. Díky.
 7. Parádní univerzálky pro každý den. Sice bez datumovky nedám ani ránu, ale těmhle hodinkám bych to určitě rád odpustil. Líbila by se mi na nich ale nažloutlá lumi.
 8. Já už se z nich taky měsíc raduju - díky MejloG. Mají krásně ostrý potisk cifru a super chod lunety - úplná ráčna. Chtěl jsem měnit řemen, ale všichni mi to rozmlouvají, tak je nechávám tak jak jsou. Nějak mě baví čím dál více.
 9. A nebo tady : http://www.opravyhodin.kvalitne.cz/
 10. Pokud se ti líbí SKX007 tak si je klidně kup. Před rokem a půl jsem koupil starší kousek, protože mi bylo líto rasit nový. Nosím je vlastně pořád a bez úhony přežívají ping pong a tenis (na hrající ruce), vodu (i mořskou), řádění na enduru v lese, nespočet setkání s futrama dveří, vrtání příklepovou vrtačkou, nebo výlety na neodpruženým kole. Po tom jak se k nim chovám, si nedokážu představit, co by je mohlo zničit. Jasně že už mám podrápanou vložku lunety, ale u pracantů za cca 2.000,- Kč to nějak neřeším a kdyby jo, tak cena nové vložky mě myslím nepoloží. Mám i dražší hodinky, ale tyhle scuby nosím stejně nejraději pro jejich univerzálnost a dobrou čitelnost. Jenom lumi je nic moc.
 11. Mohl by mi prosím někdo z majitelů potvrdit, jak je to s tou manipulací se zakrytovanou korunkou. Díky.
 12. Je nutný před manipulací s korunkou strojek vytlačit ven z toho barevnýho pouzdra ? To plastové zakrytování korunky mě totiž trochu děsí.
 13. Víte co má nejraději farář na ministrantovi ? Kadidlo.
×
×
 • Create New...