Jump to content

kubson

Member_50
 • Posts

  5,689
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kubson

 1. Smysl asi žádný, což mi přijde zvlášť u značky, která jede no-nonsense design image, tak nějak zdravé - občas vybočit.
 2. Mühle-Glashütte S.A.R. Rescue-Timer LUMEN - po dvaceti letech, kdy je S.A.R. Rescue-Timer v nabídce, v Glashütte doplnili variantu s luminiscenčním číselníkem.
 3. Děkuju za objednávku, vážím si toho. Ať jí hodinky přináší radost.
 4. 9F v Sinnu… to bych chtěl.
 5. Poškrábané mají něco do sebe…
 6. Sinn má hromadu nových modelů, mimo jiné úplně nový chronograf 717 a jubilejní 144 St S Anniversary II. Shrnutí u nás na blogu.
 7. Sinn vypustil nové modely - 2x limitky - bullhead chrono Sinn R500, zelené Sinn 103 Sa G a novou řadu Sinn 105. Shrnutí u nás na blogu.
 8. Obvykle do dvou pracovních dnů. Ať mu dělají radost!
 9. Veselé hodinky do neveselých časů. Máme Swatch. Haf: https://blog.chronoshop.cz/?p=4813
 10. kubson

  Novinky Sinn

  Dovolím si doplnit odkazy k nám do Chronoshopu: Sinn 158 a Sinn 104 St Sa A B E - ještě dneska bychom měli mít ?živé fotky? z Inhorgenty.
 11. Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.Ideální kandidát:- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),- nevadí mu lidi.Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail.
 12. Po 10 letech zase někoho hledáme Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.Ideální kandidát:- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),- nevadí mu lidi.Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail.
 13. Výrobní problém, projevuje se u některých kusů Gun Metal. U nás jsme tento model přestali raději nabízet, dokud to nebude vyřešeno. Trval bych na vrácení celé kupní ceny.
 14. kubson

  Sinn EZM 10 TESTAF

  Asi bychom měli být schopni k nám stáhnout z Frankfurtu předváděcí kus, pokud by to při rozhodování pomohlo.
 15. Letos jsme v Chronoshopu naladili Black Friday trochu jinak.
 16. kubson

  Sinn 556 ETA

  Doprodávají se 556ky s Etou, která bude v průběhu roku nahrazena Sellitou.
 17. Jako jediný nemám? nechali mě tady nezodpovědně samotného a nestíhám. Pokud jsem na něco neodpověděl od čtvrtka, prosím o přeposlání, asi to zapadlo. Omlouvám se.
 18. Tady je ta moje neupravená slohovka o Japonsku u nás na blogu. Pár fotek z telefonu jsem tam dal. To je tak, když jedu do Japonska a nevezmu si foťák a když jedu do Seika, nevezmu si Seika
 19. Z racionálních důvodů to byly hlavně slabší prodeje, ale především se značka změnila z malé nezávislé firmy, se kterou jsem začínal v něco, co se už do Chronoshopu příliš nehodí.
 20. Pod všemi reklamačními protokoly jsem podepsaný osobně, tak bych se k tomu měl vyjádřit. Opravdu mě nenapadá víc, než jsem psal k zakázkám. Jedná se o intenzivně používané, dorasované hodinky, které nicméně těsní na deklarovanou hodnotu (testováno opakovaně). Opakovaně kontrolovány všechny komponenty, hodinář nic nenašel. Shrnu tedy současnou situaci: hodinky těsní na 3atm dle specifikace, uvnitř nejsou žádné stopy po zasažení vodou (rez, viditelně voda ap.), těsnění ok. Skutečně mě nenapadá, co bychom měli s takovýma hodinkama víc dělat. Taky mi není jasné, jak jinak by se do hodinek mohla dostat voda, než že se hodinky ponořují do vody (na což 3atm není dělané) nebo že zkondenzuje atmosferická vlhkost při prudké změně teploty (normální). Type 3 se prodalo hodně, ale žádné se nevrací jako bumerang do servisu, jako tyto. Možná opravdu potřebujete pro své účely jiné hodinky. Jako projev dobré vůle jsem ochotný ještě vyměnit pouzdro (což ale nebude mít žádný vliv na wr specifikaci, ale budou už vyměněné celé hodinky?). Pokud budete mít zájem, napište mi do zpráv a domluvíme postup.
 21. A jaké to bylo? Plzeň si dám v neděli v Lokálu, tak mě to je jedno
×
×
 • Create New...