Jump to content

kubson

Member_50
 • Posts

  5,692
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kubson

 1. Díky za nákup! Je fakt, že po odchodu kolegyně Veroniky, se u nás trochu víc práší. Btw nebyl to černý prach? Někdy se u Laco z vnitřní strany krabičky uvolňují takové černé chloupky neboco…
 2. Všechno bleskově domluveno a vyřízeno. Za Chronoshop děkuju!
 3. Chronoshop vznikl v obýváku v Havířově, kde mi rodina asi dva roky trpěla skladiště, pak jsem si pronajmul kancl v nedalekém JZD a po dalších dvou letech jsem začal pomýšlet na expanzi do hlavního města. Havířov - Praha je sám o sobě dost velký skok, při kterém jsem bohužel zjistil, že mi docházejí peníze a o podnikání vím velké kulové. Tehdy si mě na srazu Chronomagu odchytil Cyril, že to musíme dát dohromady. Tak jsme to v létě 2011 dali dohromady… rozjeli jsme pražskou prodejnu, kde fungujeme dodnes, získali jsme nové značky, některé z nich stále prodáváme, zažili jsme spolu zlatou éru Baselworldů a nezapomenutelné spanilé jízdy u obchodních partnerů v Německu a Švýcarsku. Po deseti letech je Chronoshop dál a velkou zásluhu na tom má právě Cyril. Minulý týden se převodem Cyrilova obchodního podílu ve firmě uzavřela jedna kapitola. Jsem pyšný na to, co jsme spolu vybudovali. Děkuju kamaráde za vše a spoustu šťastných letů!
 4. Smysl asi žádný, což mi přijde zvlášť u značky, která jede no-nonsense design image, tak nějak zdravé - občas vybočit.
 5. Mühle-Glashütte S.A.R. Rescue-Timer LUMEN - po dvaceti letech, kdy je S.A.R. Rescue-Timer v nabídce, v Glashütte doplnili variantu s luminiscenčním číselníkem.
 6. Děkuju za objednávku, vážím si toho. Ať jí hodinky přináší radost.
 7. 9F v Sinnu… to bych chtěl.
 8. Poškrábané mají něco do sebe…
 9. Sinn má hromadu nových modelů, mimo jiné úplně nový chronograf 717 a jubilejní 144 St S Anniversary II. Shrnutí u nás na blogu.
 10. Sinn vypustil nové modely - 2x limitky - bullhead chrono Sinn R500, zelené Sinn 103 Sa G a novou řadu Sinn 105. Shrnutí u nás na blogu.
 11. Obvykle do dvou pracovních dnů. Ať mu dělají radost!
 12. Veselé hodinky do neveselých časů. Máme Swatch. Haf: https://blog.chronoshop.cz/?p=4813
 13. kubson

  Novinky Sinn

  Dovolím si doplnit odkazy k nám do Chronoshopu: Sinn 158 a Sinn 104 St Sa A B E - ještě dneska bychom měli mít ?živé fotky? z Inhorgenty.
 14. Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.Ideální kandidát:- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),- nevadí mu lidi.Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail.
 15. Po 10 letech zase někoho hledáme Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.Ideální kandidát:- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),- nevadí mu lidi.Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail.
 16. Výrobní problém, projevuje se u některých kusů Gun Metal. U nás jsme tento model přestali raději nabízet, dokud to nebude vyřešeno. Trval bych na vrácení celé kupní ceny.
 17. kubson

  Sinn EZM 10 TESTAF

  Asi bychom měli být schopni k nám stáhnout z Frankfurtu předváděcí kus, pokud by to při rozhodování pomohlo.
 18. Letos jsme v Chronoshopu naladili Black Friday trochu jinak.
 19. kubson

  Sinn 556 ETA

  Doprodávají se 556ky s Etou, která bude v průběhu roku nahrazena Sellitou.
 20. Jako jediný nemám? nechali mě tady nezodpovědně samotného a nestíhám. Pokud jsem na něco neodpověděl od čtvrtka, prosím o přeposlání, asi to zapadlo. Omlouvám se.
 21. Tady je ta moje neupravená slohovka o Japonsku u nás na blogu. Pár fotek z telefonu jsem tam dal. To je tak, když jedu do Japonska a nevezmu si foťák a když jedu do Seika, nevezmu si Seika
 22. Z racionálních důvodů to byly hlavně slabší prodeje, ale především se značka změnila z malé nezávislé firmy, se kterou jsem začínal v něco, co se už do Chronoshopu příliš nehodí.
×
×
 • Create New...