Jump to content

kubson

Member_50
 • Posts

  5,689
 • Joined

 • Last visited

About kubson

 • Birthday July 23

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.chronoshop.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kubson's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Smysl asi žádný, což mi přijde zvlášť u značky, která jede no-nonsense design image, tak nějak zdravé - občas vybočit.
 2. Mühle-Glashütte S.A.R. Rescue-Timer LUMEN - po dvaceti letech, kdy je S.A.R. Rescue-Timer v nabídce, v Glashütte doplnili variantu s luminiscenčním číselníkem.
 3. Děkuju za objednávku, vážím si toho. Ať jí hodinky přináší radost.
 4. 9F v Sinnu… to bych chtěl.
 5. Poškrábané mají něco do sebe…
 6. Sinn má hromadu nových modelů, mimo jiné úplně nový chronograf 717 a jubilejní 144 St S Anniversary II. Shrnutí u nás na blogu.
 7. Sinn vypustil nové modely - 2x limitky - bullhead chrono Sinn R500, zelené Sinn 103 Sa G a novou řadu Sinn 105. Shrnutí u nás na blogu.
 8. Obvykle do dvou pracovních dnů. Ať mu dělají radost!
 9. Veselé hodinky do neveselých časů. Máme Swatch. Haf: https://blog.chronoshop.cz/?p=4813
 10. kubson

  Novinky Sinn

  Dovolím si doplnit odkazy k nám do Chronoshopu: Sinn 158 a Sinn 104 St Sa A B E - ještě dneska bychom měli mít ?živé fotky? z Inhorgenty.
 11. Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.Ideální kandidát:- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),- nevadí mu lidi.Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail.
 12. Po 10 letech zase někoho hledáme Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.Ideální kandidát:- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),- nevadí mu lidi.Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail.
 13. Výrobní problém, projevuje se u některých kusů Gun Metal. U nás jsme tento model přestali raději nabízet, dokud to nebude vyřešeno. Trval bych na vrácení celé kupní ceny.
 14. kubson

  Sinn EZM 10 TESTAF

  Asi bychom měli být schopni k nám stáhnout z Frankfurtu předváděcí kus, pokud by to při rozhodování pomohlo.
 15. Letos jsme v Chronoshopu naladili Black Friday trochu jinak.
×
×
 • Create New...