Jump to content

kubson

Member_50
 • Posts

  5,700
 • Joined

 • Last visited

About kubson

 • Birthday July 23

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.chronoshop.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kubson's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Ty naštěstí ne, nějaký eror na webu. Nejdražší věci byly naštěstí v trezoru.
 2. Přesně tak, sousedku pod námi to vzbudilo, viděla je jak zdrhají. Ale i tak vím, že to pro ni byl obrovský šok. Naštěstí se neprobudil soused, který je od rány, to mohlo dopadnou špatně. Taky mohli přijít přes den… My jsme absolutně klidná čtvrť, policajti co tam byli z Břevnova říkali, že tohle není jejich běžná agenda.
 3. Děkuji za Vaši podporu. Pořád dáváme dohromady o co vše jsme přišli. Bohužel řada hodinek, které nám s důvěrou svěřili zákazníci do bazaru, byla taky odcizena. To je mi líto nejvíc. Budu se všemi mluvit osobně, ale i veřejně chci napsat, že nikomu nezůstaneme dlužni. Jen ve stručnosti k pojištění a zabezpečení atd. Kdo ví kde jsme, jak funguje pojištění šperků a hodinek, tak třeba pochopí, že to obvykle není jednoduchá rovnice a opravdu to není o tom, že bychom chtěli ušetřit za pojistné. No, a také se nejednalo o smažky co prokopnou výlohu… a ano, alarm, kamery máme. Co se týká seznamu ukradených věcí, nějakou formou jej zveřejníme, jakmile bude kompletní. Prozatím, alespoň u bazarových věcí, se jedná o hodinky, které na webu nemáme v bazaru skladem. Ještě jednou děkuji za nabídky pomoci, velmi si toho všeho vážím, netušil jsem, že je kolem nás tolik dobrých lidí.
 4. Řada chronografů 356 byla rozšířena o bicompax „pandy”, limitku a model gradientním číselníkem. https://www.chronoshop.cz/sinn-356-flieger-classic-anniversary
 5. Laco! Das macht Sinn děkujeme
 6. Fakt mi občas něco uteče, to se omlouvám, náš zákaznický servis je pouhý jeden unavený mrzout středního věku ¯\_(ツ)_/¯ Už jsem odpovídal?
 7. Mea culpa. Fakt toho mám asi hodně, myslel jsem, že jsem už odpovídal. Mail jsem četl, napíšu za chvíli.
 8. Tyo, Chorche konečně u nás! Díky moc:)
 9. Díky za nákup! Je fakt, že po odchodu kolegyně Veroniky, se u nás trochu víc práší. Btw nebyl to černý prach? Někdy se u Laco z vnitřní strany krabičky uvolňují takové černé chloupky neboco…
 10. Všechno bleskově domluveno a vyřízeno. Za Chronoshop děkuju!
 11. Chronoshop vznikl v obýváku v Havířově, kde mi rodina asi dva roky trpěla skladiště, pak jsem si pronajmul kancl v nedalekém JZD a po dalších dvou letech jsem začal pomýšlet na expanzi do hlavního města. Havířov - Praha je sám o sobě dost velký skok, při kterém jsem bohužel zjistil, že mi docházejí peníze a o podnikání vím velké kulové. Tehdy si mě na srazu Chronomagu odchytil Cyril, že to musíme dát dohromady. Tak jsme to v létě 2011 dali dohromady… rozjeli jsme pražskou prodejnu, kde fungujeme dodnes, získali jsme nové značky, některé z nich stále prodáváme, zažili jsme spolu zlatou éru Baselworldů a nezapomenutelné spanilé jízdy u obchodních partnerů v Německu a Švýcarsku. Po deseti letech je Chronoshop dál a velkou zásluhu na tom má právě Cyril. Minulý týden se převodem Cyrilova obchodního podílu ve firmě uzavřela jedna kapitola. Jsem pyšný na to, co jsme spolu vybudovali. Děkuju kamaráde za vše a spoustu šťastných letů!
 12. Smysl asi žádný, což mi přijde zvlášť u značky, která jede no-nonsense design image, tak nějak zdravé - občas vybočit.
 13. Mühle-Glashütte S.A.R. Rescue-Timer LUMEN - po dvaceti letech, kdy je S.A.R. Rescue-Timer v nabídce, v Glashütte doplnili variantu s luminiscenčním číselníkem.
 14. Děkuju za objednávku, vážím si toho. Ať jí hodinky přináší radost.
 15. 9F v Sinnu… to bych chtěl.
×
×
 • Create New...