Jump to content

olson21

Member_50
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by olson21

 1. Koupím pro syna MacBook Air ve slušném stavu. Nemusí být nový, nicméně plně funkční a neotlučený. Pokud se někomu doma válí nepoužívaný, tak se domluvíme.
 2. No bohužel od Polaru jsem neviděl tu čelenku s tím snímačem. To je přesně to, co jsem hledal. Nicméně ta cizina nic moc. Tedy spíš nic než moc.
 3. Tak to je škoda, ale snad by to mohlo jít z Amazonu objednat. Ta cena je taky velmi příznivá. Díky moc za odkaz.
 4. Tak toto vypadá moc dobře. Máš o tom nějaké reference? Respektive, nikde jsem nenašel možnost nákupu v ČR. Děkuji
 5. No asi budeš mít pravdu, protože ty náramky jsou ke sportování v podstatě nepoužitelné, alespoň ty, co jsem zkoušel. Nicméně u těch fitness hodinek to asi taky nějak moc velká hitparáda nebude. Kolega má Garmin Fenix 5 a ty také nezměří tep při dynamickém cvičení spolehlivě. Takže asi nezbude nic jiného, než ten hrudní pás. A to je varianta, kterou jsem preferoval ze všeho nejméně
 6. No jo, ale to se bavíme pořád každý o něčem jiném. Přeskočím podmínky jako dobře dotažený řemínek, nebo jeho umístění. To je automatické. Nicméně jediné co skutečně potřebuji je měřit tepovou frekvenci při cvičení. To je jediná věc kterou od těchto náramků čekám. Když jedu nějaké dynamické cvičení, tak nemůžu zastavovat a dívat se na náramek zda měří a kolik. Tristní pak je, když náramek naměří 8x stejnou tepovou hodnotu v průběhu cca. 50 min. A o tom právě hovořím. Mám vyzkoušeny 3 nebo 4 fitness náramky, které prostě tu tepovku v průběhu cvičení nedokážou změřit. Proto i můj dotaz cílil práv
 7. Ano, přesně to chci říct. Při cvičení, myslím tím skutečné cvičení jako tabata, prostě ten náramek nic nezměří. Naměřil 8x stejnou hodnotu srdečního tepu, konkrétně 82 tepů za min., což je nesmysl. Nemluvím o jízdě na kole nebo chození. To není cvičební aktivita jako taková.
 8. No právě já žádné přesné měření nepotřebuji, takže pokud to bude +- 5 tepů za min. mimo od reality je jedno, ale aby to měřilo i u cvičení. Ten hrudní pás vím, že je varianta, ale napřed jsem chtěl vyzkoušet ten náramek.
 9. Pánové, jaké máte zkušenosti z měřením tepu srdce u fitness náramků? Já vyzkoušel 2 od Samsungu, naposledy Galaxy Fit e a stejně jako předchozí od čínských značek úplně k ničemu. Myslel jsem, že při tabatě, kde tepovku potřebuji hlídat, ji změří každý fit-náramek. Nepotřebuji nic exaktně přesného nicméně aby mi naměřil stejnou tepovku v 8 měřeních jdoucích po sobě v průběhu 30 min. je holý nesmysl. Nemáte někdo vyzkoušeny náramky, které spolehlivě fungují i při aktivním cvičení a nejen při jízdě na kole?
 10. olson21

  VDO

  Pánové, nemůžete mi říci něco bližšího ke značce VDO? Bylo mi řečeno, že je to předchůdce Kienzle, je to tak? Popřípadě můžete něco bližšího k těmto hodinám?
 11. Děkuji za rychlý obchod a skvělej pokec. Vše na jedničku a můžu jen doporučit.
 12. Lovci hlav jsou tak trochu naivní, i když celkem dobře natočený film, určený pro nenáročného diváka. Kniha je podstatně lepší.
 13. Děkuji za odkaz. Za ty peníze ta káva už výběrová být musí .
 14. Další věcí které si na PC cením mimo kávy jako komodity, je ochota podělit se o zkušenosti a snaha poradit. Když jsem vybíral jak espresso i mlýnek, tak jsem si ušetřil díky p.Konečnému spoustu zkoušení a vyvaroval se tak zbytečných chyb. Navíc to fórum o kávě je super se spoustou informací, včetně sekcí prodeje a koupě strojků a příslušenství. O pražení kávy se stará především p. Konečná .
 15. Já si u PC nejvíce cením toho, že každá várka pražené kávy je stejná. Nestane se vám tak jak u jiných pražíren to, že si objednáte 5x po sobě stejný druh kávy a to jak arabica, robusta i směsky a pokaždé máte jinou chuť. Tady je to skutečně vždy stejné. Jediná pražírna, která mi ještě vyhovuje svým sortimentem a poměrem-výkon/cena, je kavaprolabuzniky. Nicméně v čerstvosti a kvalitě vede jednoznačně PC. Není nad to, když si osobně přijedu do pražírny pro čerstvě upraženou, voňavou kávu. Dostanu jedno pořádné presso na cestu domů a příjemný pokec. Já už jsem těch obchodů skutečně prolezl hodně,
 16. Dovolím si zde napsat pár postřehů ohledně kávy z internetového obchodu Cafe Eternity. Objednal jsem si dvě směsky káv arabica a robusta v poměru 80/20. Vzhledem k tomu, že vždy se podle směsky pozná kvalita kávy v obchodu, jsem podle reakcí očekával průměrnou kvalitu. Takže převážila spíš zvědavost. Potěšilo mne, že obchod má poštovné zdarma. Káva přišla brzy a v poho. Tady ale vše pozitivní končí. Chápu, že 100 lidí = 100 chutí, ale tohle byla skutečně nejhorší směska káv, co jsem kdy pil. Po otevření vůně téměř neznatelná, crema žádná a chuť mdlá. Vzhledem k tomu, že kávu kupuju již téměř 1
 17. To balení kávy je mi nějak povědomé. Berete od cafe eternity?
 18. Dají se k sobě chuťově srovnávat rumy Pyrat a Don papa??? Potřebuju něco, co by bylo zhruba stejné jak chuťově, tak i cenově jako pyrat.
 19. Tak tohle je hnus velebnosti. Pěkný je to jen z reverzu.
 20. to panedge: pokud by Ti stačily na fotce tak klidně oboje já na rolex moc nejsem
 21. to Radek124: Je to tak jak píšeš, ale já byl přesvědčenej, že to teď konečně vyjde notabene za tu cenu:)
 22. Njn, tichá závist. Nic jiného nemůžu.
 23. A já zase suším hubu. Než jsem sehnal střelivo na 312, tak jsou v trapu
 24. Super komunikace a především domluva. Naprosto bezproblémový obchod včetně fajn pokecu. Děkuji. Ať slouží, tikaj
×
×
 • Create New...