Jump to content

VasekN

Member_50
 • Posts

  1,680
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About VasekN

 • Birthday 05/17/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kvfree.net
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  K. Vary
 • Fanoušek značky
  Freediving, Violoncello

Recent Profile Visitors

5,289 profile views

VasekN's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Normy jsou přísnější, otázkou ale je kolikrát jsou překročeny a jaké množství tedy v daném čaji pesticidů je, což bez laboratorních zkoušek nikdy vědět nebudete. Pokud se někdo stane častým čajíčkářem, rozhodně není dobře zrovna tohle bagatelizovat. Při ochutnávce jednou za měsíc je to asi opravdu jedno. Při každodenním pití si myslím, že už to jedno není.
 2. V Číně se dají koupit skvělé čaje za zajímavé ceny. Bohužel se moc neřeší pesticidy :-/
 3. U toho Zaklínače mi chybí jedna důležitá věc. V knížce je dost vtipných momentů a v tom seriálu ten Sapkowskeho humor prostě chybí. Např úryvek z povídky o zlatém drakovi. ...... povdá, kdo je tu pohlavár, co rozkazy dává, toť Nedamir král porúčá a jeho slovo je zákon atakdále. A já stojím a poslúchám a tak mně v palici vrtá, že povím svojim ogarom, ať s ním rúbnú o zem a ochčijú mu kabanicu. Ale nechal sem teho, zasej by chýr šel, že trpaslíci sú akorát na bijatyku a že ag? agresivní a že raubíři a vůbec že s nima nejni možná? do prdele, jak sa to? koloxistence. a potem by zasej byl kdesi pogrom, v nějakém městě. Tož sem poslúchal a výtržnosti netropil, akorát hlavú kýval.?
 4. Myslím, že můžeme bejt rádi, že White Wolf není černoch :-)
 5. Mne se hlavně ani Yennefee ani Tris v seriálu moc nelíbí ve Wild Hunt jsou obě mnohem hezčí :-)
 6. Mýlím si, že pro někoho kdo nehrál hry a nečetl knížky nebude Zaklínač žádný zázrak. Já musím říct, že se mi to líbí :-)
 7. Ono to bylo tak, že řekl babičce, že chce tři knedlíky a dostal tři knedlíky.
 8. Já jsem několikrát zkoušel VRko na PC a to vždycky někde v hernách. Na občasné zahrání dobrý, ale domů mi to přijde zbytečný. Ale zase teď za ty peníze k PSku o tom přemýšlím :-)
 9. Taky o VR na PSko přemýšlím, stojí za to? Zatím co jsem četl recenze tak spíš špatný. Zajímal by mně třeba Doom nebo nějaký střílečky.
 10. Mně připadá, že ten Mandalorian je v podstatě kravina, ale hrozně mně to baví :-)
 11. Já to zkoušel dlouho a řekl jsem si, že se chci bavit a ne se otravovat s ovládáním :-) PSko mám buď u TV, pak hraju na ovladači. Což třeba Zaklínač je na tom zase přijde mi mnohem lepší než na myši. Pak hry typu DOOM prostě myš a klávesnice. Koupil jsem asi za stovku stojánek dám to vedle PC a redukci si akorát přepojím myš a kavesnici přes HDMI si to dám do LCD u PC a je to :-)
 12. Kup si redukci na klávesnici a myš a máš to :-)
 13. Správnej chlap má smrdět i na fotce, to nevíš? :-)
 14. Já když jsem to řešil tak mi přišlo, že ani Xbox ani PS4 na tohle prostě nejsou ideálni. Kdysi jsem takhle pouštěl filmy přes Xbox 360 a byl to vopruz. Ještě jsem se nepotkal s formátem kterej by TV nedala a to mám nějakou 5 let starou smartku LG. Poslední dobou už jsem i línej to kopírovat na HDD a jedu to přímo z mobilu přes Chromecast. Fakt je, že mám jen FullHD. Neřeším vyšší rozlišení. Otázka je, jestli teda v případě externího zařízení není lepší nějaký přímý steam z notebooku nebo PC. V případě, dnešních SSD by to mohlo jít takhle pustit i z mobilu ne?
 15. Taky jsem to řešil, ale většina TV teď umí skoro všechny kodeky přímo z USB HDD ne? Není zbytečný to pouštět ještě přes další zařízení?
×
×
 • Create New...