Jump to content

LuBart

Member_50
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

About LuBart

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Prim, Omega, Hamilton, Heuer

Recent Profile Visitors

3,780 profile views
 1. Tavannes 3 i tyhle Zenith jednoduše jednoduchá nádhera!
 2. Ten článek vyšel už témeř před rokem, tak to asi tak horúce nebude. https://www.watchonista.com/articles/interviews/king-lume-and-his-magical-world-super-luminova
 3. Škoda, že je kvůli absenci datumovky po pár dnech prodáváš. Já se podobného modelu zbavil, protože mi (kromě velikosti) naopak datumovka a ke středu posunutá "15" začaly vadit. Tak k příštímu výběru přeji šťastnější ruku.
 4. Co tady? https://watchesbysjx.com/2020/02/hamilton-khaki-field-murph.html
 5. Možná jsi měl film dokoukat 2x. Je to až ke konci, když Murph hází listy s výpočty přes zábradlí ochozu, volá "Eureka! Je to tradice. Eureka!"
 6. Ano, dokonce 38. Už rok a půl je mám denně na ruce, pro mě dokonalé. Jen to holt není takováhle paráda.
 7. Gratulace, ať dělají radost! Já musel po čtvrtém vyzkoušení, bohužel, sebekriticky přiznat, že nic přes 39 mm na zápěstí mít prostě nemůžu. Zvlášť v tomhle případě mě to dost mrzí.
 8. Byl jsem na tom stejně. Pár týdnů jsem se na ně chodil dívat do krabičky, protože se ukázalo, že na moji ruku jsou příliš velké. Pak mi na nich začala vadit i datumka s posunutou 15kou a šly do světa.
 9. Na videu se mi zdá, že efekt vlnění nedělá nestejná délka drážek, ale mírně ohnutá hřídelka nebo nesouosost korunky. Kdybys to nezmínil, nenapadlo by mě zrovna tohle zkoumat. Nicméně, nedělá mi to ani na jedněch. Mám hodinky se starou i s novou verzí korunky.
 10. Můžeš sem dát video toho vlnění linky s drážkami? Nic takového (dvoje) nepozoruji.
 11. Dvojitý vrtič Klarstein St. Gallen Premium 2 se asi po dvou letech přestal točit. Po rozebrání nic viditelně poškozeného, kolečka se pod mírným tlakem prstu točí. Vylučovací metoda ukázala, že po odpojení napájení horního, spodní funguje normálně. Nemáte někdo zkušenost, radu, schéma, v čem hledat problém? Díky za pomoc.
 12. U mě to došlo tak daleko, že 40 mm nebo víc, co na mém zápěstí vypadá jako vodoměr, už ani nenosím.
 13. Gratulace! Tak tohle je veliká paráda.
 14. Díky. Kromě náhodou objevené fotky jsem o nich nic nenašel. Pokud se běžně prodávaly, asi z trhu rychle zmizely. Předpokládám, že ten NDL řemen od potápek k nim asi nepatřil.
×
×
 • Create New...