Přejít na obsah

efreeti

Členové_50
  • Příspěvky

    1 341
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele efreeti

  1. Up
  2. Up. 3 gumové/silikonové řemeny v ceně - origo černý, modrý a bílý. Pošta v ČR v ceně. Osobka případně Ostrava a blízké okolí. Cena zůstává - 6500czk
  3. Jak jsou na tom jim green se sizingem? Dokážeš to srovnat z jinou značkou? Např Dr Martens?
  4. Prodám mini želvy -Seiko SRPC39K1 Mini Turtle - už sem si je letos nevzal ani k moři, tak mi bylo jasné,že musí jít z kola ven. Stav velmi dobrý - strojek fachá, krystal bez poškození, pouzdro jen stopy kancldivingu zespodu. Lícování indexů s o-kroužkem je asi jediná slabina. Přidávám zachovalou černý origo plus čínu modrou a bílou (obě zkrácené na zápěstí tak max 17cm),které hodinkám sednou jak prdel na hrnec. Originál krabičku sem nedohledal tak bez ní, koupeno před lety zde. Původně myslím v jomashop. Teď už se nevyrábí. Cena 6500czk, pošta/zásilkovna v čr v ceně. Core Specifications Case Diameter: 42.3mm Lug-to-Lug Distance: 43 mm Case Thickness: 13 mm Lug Width: 20mm Movement & Mechanics Caliber: Seiko 4R35 Automatic Power Reserve: Approximately 41 hours Vibrations: 21,600 vph Hz Jewels: 23 Features: Hacking capabilities, manual winding, and stop-second function Design & Materials Dial Color: Blue with luminescent hands and indices Crystal: Hardlex mineral crystal (with a date cyclops) Case Material: Stainless steel Bezel: Unidirectional rotating bezel with a blue insert Crown/Case Back: Screw-down crown at 3 o'clock and screw case back Band: Silicone/rubber strap with a buckle clasp Durability Water Resistance: 200 meters (ISO 6425 certified for air diving) Weight: Approx. 154 grams
  5. Issey Miyake - Já už tak 4roky miluju - na jaro, léto a sport je to moje citrus jednička. Na zimu ho dám vždycky stranou.
  6. Nevadí vám ta lahev dole u stupátka? Já sem ji musel odmontovat - furt sem o ni zachytával - hlavně při střídání noh do kopce. na jedné kolobce mam druhý mount point výš (yedoo trexx) na druhé je to problém bo je jen jeden dole(yedoo dragstr)
  7. Jj - koloběžka v terénu je už úplně jiný adrenalin než kolo. Navíc člověk musí být furt ve střehu - každý vystouplý kámen, kořen je o hubu - výška stupátka neodpouští
  8. Nestává se příliš často aby se mi hodinky líbily na první dobrou a bez výhrad - tady to ovšem platí. Ty nové mikrobrandy mě v posledních 3-4letech nepřestávají překvapovat. Pěkná detailní recenze k tomu. Děkuji!
  9. Taky se hlásím do klubu - už je to pár let co jsem koupil poslední hodinky - tohle byl hodně promyšlený nákup - jsem zas spokojeny parchant
  10. Dlouho jsem o nich přemýšlel -hlavně o tom jakou verzi chci - arabské číslice byly jasné, pořád jsem váhal jestli automaty bez data nebo solár nebo quarz. Z ohledem na mé obvykle užití ala nasaď a jdi a taky nižší výšku pouzdra jsem zúžil výběr na solar a quarz. Solar jsem zavrhl kvůli zbytečné komplikovanosti a dvojnásobné ceně. Jsem zas spokojenej parchant
  11. Velikosti jsou u Solovair stejné jako dr.m?
  12. Hledám bytelnější kožené kotnikové boty - narazil jsem na jihoafrické Jim Green - samozřejmě na mě na Youtube začaly vyskakovat videa a recenze a kupodivu i moji oblíbenci Rose Anvil, Murawski, Stridewise apod je chválí. Nemáte je někdo? Nějaké zkušenosti?
  13. Moje poslední superstary udělaly po roce to stejný, nereklamoval sem nic, ale už vím, že další si nekoupim
  14. Je to tak těžký/nákladný udělat date wheel v barvě ciferníku? (Když i např C.Ward to konzistentně umí)
  15. Zatím musím konstatovat, že jediné 5 se kterých sem si sedl na prdel od nového loga byly 5KX GMT a možná s otaznikem fieldy GMT…ostatní mě nechává chladným tak jako dřív…kvalita jde nahoru to nepopírám ale ceny jdou s tím ruku v ruce se slzou v oku vzpomínám na jdm nákupy, hi-end quartz, spirit řadu apod. Já vím že něco z toho migrovalo do grandseiko ale to je pro mě overkill
  16. Ok - tohle mi je povedomé - už sem tento hotel mel i v prohlížeči otevřený
  17. Poradíte pls nějakou fajn válecí dovolenou na začátek května? All-inclusive, děti 5a7, tzn bazény tobogany, moře by mělo být už ke koupání (bo jeden je atopik a potřebuje sůl). 7-8dni rozpočet do 60tis. Z rezortu se vůbec nehnem počítám. Chtěl sem Turecko antalya ale prý tam bude ještě studené moře. Zbývá asi Egypt. Za doporučení na konkrétní hotely budu vděčný - po navštěvě cestovky žena opět výběr přehodila na mě
  18. Datumovka je dobře, ta symetrie dialu je velké plus. Zatím mě neoslovuji ty 3 základní barvevné varianty - možná později v nějaké limitace. Taky by mě zajímalo jestli u “nového” kalibru zapracovali i na přesnosti
  19. Cajk..je to stejný postup. Ve zkratce Nejdřív se aktivuje gold za par drobných a pak se to gold tarif upgraduje za dollar na ultimate…jde to predplatit max na 3 roky
  20. Myslím, že to je návod který hledaš: https://www.letemsvetemapplem.eu/2022/01/19/jak-usetrit-za-xbox-game-pass-ultimate/ Na novém xboxu mi to fungovalo na jedničku, ale prý to jde správným postupem uplatnit opakovaně. Brzo oslavím rok s gamepassem, super sluzba a to i kdyby byla za plnou cenu. Dobře že už díky dětem a práci nemam tolik času hrát- mít tohle k dispozici za studentských let, tak hraju od rána do večera a skončím u lopaty .
  21. Najs...jdm modely z power design project se mi kdysi dávno z celeho seiko katalogu libily nejvic
  22. Nechci být hnidopich, ale našim k bronzu stačilo jenom 2x porazit slaboucké Amiky. Se vsema silnýma tymama prohráli. Medaile samozřejmě moc fajn po předchozích hubenych letech. Letos nám vše hrálo do karet, krom Palata sme měli papirově top české hráče, Rusi nikde…a stejně to vypadalo, ze sme dosáhli maximum možného. Myslím, ze nás zas bohužel čeká několikaletý medailový půst #patriot
  23. Kdo si pořídí opici, musí mít na banány sorry blbý vtip
  24. Optometristra byva casto soucastni větších optik, je možné, že by na tebe měl víc času a změřil by třeba trošku přesněji, ale moc tomu ani nevěřím. Spíš kdyby si chtěl kontatní čočky, tam by mohl poradit. Když sem byl u očařky pro recept ja, tak jediné na co se vyprdla byla vzdálenost zornic, což pro vyrobu brýli potřebuješ nutně...nechapu. Ale tak tohle nakonec +-1mm si to dokážu změřit samodomo.
×
×
  • Vytvořit...