Jump to content

obrbobr

Member_50
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by obrbobr

 1. přesně tak, souhlas vzal bych radši Sanrenmu Land 910 Plus v titanu za pětinu ceny a má i vyvložkovaný framelock. škoda, že už nejde sehnat, možná SRM Ravage 9008 TZ, ale ten má trochu jiný tvar.
 2. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor. Díky
 3. jasně, tahle fotka je hned po té co jsem vyřezal tu výplň. Plánuju na víko nějak uchytit COA k nožům. Tu pěnu do víka mám.
 4. Já taky tak je to kufřík Pelican, do toho jsem si sehnal výplň EVA a pár minut práce s vyřezáním a je hotovo ...
 5. Tak a mám to komplet CKF Morff, model 1 až 5
 6. U mě se nahromadilo také pár vzorků, tak už se nemohu dočkat na degustaci. Ač nejsem úplně příznivcem mléčné čokolády, ten Lindt hodně překvapil, opravdu mi to chutná, a je cejtit menší obsah cukru na vrub těm žádoucím přísadám.
 7. Ahoj, taky o tom přemýšlím,včera jsem v letáku Lidl narazil na toto https://www.lidl-shop.cz/Mistral-Dvoukomorovy-nafukovaci-Stand-Up-Paddle-Board/p100288777 Stačí to pro začátečníka?
 8. to bych řekl, že je hodně podobné pastýřskému koláči, jednou jsem to viděl jak to dělá G.Ramsay
 9. ano souhlas s Matějem a jeho ženou Aničkou je vždycky pohoda komunikace. Taky mám od něj jeden kousek
 10. tak já tak optimistickej nejsem, v tomto případě spíš naopak Ale těšim se na Ramba V
 11. sorry, ale to je fakt divná kudla, ostatně asi jako celá produkce MIKOV to zlatý srdíčko na pochvě je opravdu děsivý
 12. před lety jsem viděl 1. serii tohodle australského seriálu https://www.csfd.cz/film/341562-wentworth/prehled/ V současnosti běží již 7. řada a docela mě to chytlo. Včera jsem dorazil 4. serii. Postava (ředitelka věznice) zahraná Pamelou Rabe je naprosto dokonalá, ještě teď mám naježený chlupy až na zad... Vězeňské prostředí je vděčné/atraktivní téma.
 13. Myslím, že RB Aviator půjdou na dračku asi víc
 14. tak mi něco říká, že to bude zase další <|>, škoda, docela jsem se na to těšil
 15. pravda, pravda - to mohu potvrdit zavírák od Bokera už nikdy ...
 16. ty vypadají solidně, mimochodem jsem včera objevil u nás v Kaufu pizza kámen za 149,-Kč. Mohu potvrdit, že pro pečení slaného pečiva (pizza, bagety, foccacio) je to opravdu znát.
 17. u nás v Roudnici n.L. se jede v sobotu https://www.bike-point.eu/po-stopach-praotce-cecha/ mohu potvrdit, že minule to vypadalo dobře organizované. Trať jsem si minulý víkend prošel a je pěkně upravená bez listí.
 18. Ahoj, čera jsem byl v Lidlu pro tohle, za ty peníze docela slušný Takže nakoupeno do zásoby.
 19. bohužel to je pravda https://www.proveletrhy.cz/veletrhy/iwa-outdoor-classics/
 20. už to není aktuální, ale není náhodou tahle výstava jen pro odbornou veřejnost?
 21. Tohle mě dostalo ... Myslím, že to patří i sem. Práce pana Unčovského. U každé jeho kudly slintám, jednu doma mám a fakticky paráda.
 22. V Penny maj teď uherák, který dle popisu je výrobce PICK taková ta řada exclusivnějších výrobků, nvím jak se to jmenuje. 400g za 159,-Kč :-))
 23. taky jsem si udělal radost Reate Starboy
×
×
 • Create New...