Jump to content

obrbobr

Member_50
 • Posts

  447
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  nože
  hodinky
  vaření

Recent Profile Visitors

5,770 profile views

obrbobr's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. já v něm na něj šel, ale vracel bych se asi bez něj
 2. Tak jako terč určitě ale asi by to blbě letělo
 3. Tohle mi silně připomíná vestu, kterou nosil můj děda ještě za "komárů". No zřejmě je to nadčasový střih.
 4. však se dočkáme Ne, vážně ten kalendář je silně diskriminační k dalším pohlavím, já bych ho ihned zakázal
 5. Ahoj, nabízím k prodeji Rockstead CHI-ZDP. Je to vitrínovka, nebyl nošeny a nikdy si do ničeho neřízl. Neregistrovaný, komplet balení s COA. více o noži zde: http://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/rockstead-chi-zdp-shinogizukuri.html Cena: 19.500,-Kč, pošta na mě.
 6. Tak jasně, ale třeba pro začátečníka ... Já mám na kudly tohle https://www.ikea.com/cz/cs/p/detolf-vitrina-bila-80269122/ a už je to taky plné
 7. zajímavá krabička pro lidi co mají rádi hodinky a nože ... zde
 8. hmm tak to je docela v kontrastu s Čínskejma výrobcema, např. WE knife, nebo KIZER, tam to teda problém není, vyjma čepele pošlou vše ...
 9. Hádkovi - to jsem musel vypnout po 15 minutách, to se fakt nedalo S. Nováková je "opravdu multi talent" - ta se na tom filmu vyřádila hned 3x jako herečka, scenáristka a dokonce jako producentka.
 10. tak z těch co jsi uvedl, bych se asi zaměřil na TCL, nedávno jsem si je prohlížel v Alze a dělaly na mě vcelku dobrý dojem, ale byly to telky kolem 20 tisíc.
 11. Já jsem si to myslel hned od začátku a potvrdil mi to i výrobce, taky mi to nevadí. Spíš mi vadí ten lacině vypadající klip, ale ZT maj to samý.
 12. Nebo za to oba něco chtěj. Do toho nevidíme. Našlo by se plno věcí.
 13. Buď v klidu, to je ještě daleko, přijde 32. vlna čínský rýmičky a bude lockdown ... Jinak, jak je psáno nade mnou, jeď radši vlakem. Dělám to taky tak. Aspoň si můžeš dát svařák/y
 14. zbraně a drogy - to je dobrý, souhlas potom samo cigarety a alkohol V tomhle jsi skočil úplně až na konec, do tý walhaly, jak píšeš, ale takhle daleko jsem ještě nepřemýšlel. To by nebyl středověk, ale prvobytně pospolná společnost.
×
×
 • Create New...