Jump to content

Kostra

Member_50
 • Posts

  3,317
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kostra

 1. Díky, za ty prachy spousta muziky, bych řekl. Za první den udělaly +13 sekund, takže taky fajn. A ten cifr je boží, jen to prostě nejde telefonem ani za boha vyfotit:-(
 2. Zazvonil pošťák a dovezl žabičky. Působí velmi dobře, jen se ten cifr strašně blbě fotí:-) Člověk až žasne, co se dá za polovinu ceny řemínku na renomované značky vyrobit.
 3. Pořád ice hardened atd…. A pořád Šeráka na té samé židli:-)
 4. Čoveče kecal bych, už se mi to mlží. Ale měli tam toho mraky, tak třeba budeš mít štěstí;-)
 5. Hooodně dobrý, řada M se mi moc líbí. Mám to v hlavě správně, že to půjde nasadit i na first blood základ? A pro lenochy, co nechtějí opisovat, co znamená to povídání na lunetě?
 6. Pořád na vlně eufórie z návratu konrádovek:-)
 7. Taky by mi stačil obyč, i to datum bych oželel[emoji2937] Takhle jen krácení času na čekačce s konrádovkama
 8. No ještě to opal do Tifanny blue a urvou ti ruce;-) Ale vážně vypadá to hezky[emoji106]
 9. Krása a gratulace;-) A ať jen nepindám, u mě DA36, jsem rád, že je zase mám
 10. Návrat ztracených dcer od Konráda, Alda by na mě byl pyšný;-)
 11. Vypadá to dobře, teď už jen kde je sehnat;-)
 12. Mě ti čoveče zaujalo toto, není to dlouhé vlnobití, jako ty v jedné lajně a pro tebe docela symbolicky opticky kousek chybí, což je ten pověstný krůček k dokonalosti, který pořád a u všeho hledáš;-) Jinak nejsem snad ani laik, natožpak expert, ale je moudré měnit logo po jednadvaceti vyrobených kusech?
 13. Tak poslední letošní, krásného a divokého Silvestra všem;-)
 14. Nová akvizice od Ježíška, řekl bych, že tu moc těchto komplikací nebude:-):-)
 15. A bublina splaskne[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 16. Fajn korunka:-) Aby tě soudruzi z Rolexu nezažalovali:-) Ale vážně, vypadá to dobře a o zachování pouzdra čtu rád, si pak dokoupím vnitřek a hned kombinace svého lega zase vynásobím dvěma.
 17. A tak já bych zase byl opatrný s přáním vánočního odpočinku, místo lití olova může třeba trénovat stříbro, ať nezahálí[emoji1787][emoji1787]
 18. Gratulace k dokončení první (doufám, že z mnoha) sérií draku. Věřím, že 2021 pro tebe byla mega jízda a jsem více než rád, že jsi vytrval a pořád tě to baví a naplňuje. Vidím v tvé práci za ten rok obrovský posun a celý tvůj projekt mě náramně baví, ať už jako pozorovatele nebo jako přešťastného zákazníka. Krásné vánočky i tobě a tvé rodině, hodně divokého Silvestra a spoustu dalších mega nápadů do roku 22;-) P.S. Veliký dík za všechnu tu radost, kterou mi tvé hodinky a všechny ty výměnné součástky přinesly. Je to boží Lego pro chronomagory;-)
×
×
 • Create New...