Jump to content

Kostra

Member_50
 • Content Count

  2,581
 • Joined

 • Last visited

About Kostra

 • Rank
  chronopacoš
 • Birthday 06/03/1980

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Bruntál
 • Fanoušek značky
  PAMpadam

Recent Profile Visitors

10,024 profile views
 1. Vřele doporučuji, kupující na jedničku s hvězdičkou.
 2. Kostra

  Tudor BB58

  Hotovo, díky za prostor;-)
 3. Dnes cely den hornické muzeum v Příbrami. Moc hezké to tam mají.
 4. Taky svou trošku do mlejna:-)
 5. Pořád Krumlov, je krásné mít dva týdny oraz
 6. Dovča začala:-) Je tu krásně a lidí rozumně:-)
 7. Kostra

  Tudor BB58

  Zadáno pro místního člena, po mém návratu z dovolené předám, zhasnu a zamknu;-)
 8. Dejve, co ti budu povídat, je to velká paráda, ale chrono ani GMT nevyužiju, takže mě to spíš nakoplo na klasickou tříručkovou variantu jen s big date. Jinak u Bechyněho cenikovka cca 330 kolíků, ale než jsem je hodil na ruku, hned mi nabízeli slevu na cca 285.
 9. Vyšel čas na malou Tour de AD a tyto by rozhodně šly:-)
 10. Bílé vlnky a Penďoško směr Praha hele:-)
 11. Dnešní výlet retro vláčkem do Malé Morávky. Když už mě to každý prázdninový víkend ráno budí, musel jsem se svézt:-)
 12. Kostra

  Tudor BB58

  Zdravíčko spolupacienti, sbírám střelivo na něco po čem dlouho toužím a volba padla na kousek, který už se cca půl roku nedostal na ruku. Tudor BB58 z května 2019 (prodloužená záruka na 5 let), bral jsem je jako první majitel v Koscomu. Jedná se o absolutně kompletní balení. Technické parametry asi vynechám a pojďme rovnou na stav a cenu. Hodinky jako takové mají jen jemné vlásečnice na leštěných bocích pouzdra, safír a luneta absolutně bez poskvrny. Největší známky nošení jsou na sponě a tahu (snažil jsem se zachytit na fotkách). Spona má škrábance, které ale dle mého půjdou přeleštit, tah to samé. Přesnost, když jsem nosíval, byla +2 s/den. No a to hlavní nakonec. Moje cenová představa je 78 000 Kč (což je nějakých 15k a 3 měsíce čekání pod retailem). Ideálně osobní předání v Olmíku, Opavě, Ostravě, ale případně zvládnu i nějakého kurýra na riziko kupujícího nebo budu teď v úterý v Praze. Výměna jen za PAM 233 nebo keramické no date suby. No a pár dnešních mobilovek, kde jsem se snažil zachytit všechny neduhy.
 13. Zase bílé vlnky. Ten tah je tak divný, až je vlastně fajn:-)
×
×
 • Create New...