Jump to content

matthias

Member_50
 • Posts

  758
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by matthias

 1. Příjemná komunikace, vše podle dohody, rychlá platba. Děkuji a kdykoliv znovu.
 2. Za mě stojí za pročtení ještě tyhle posty na WUS, hlavně asi ten druhý: Grand Seiko Movement Guide (2020) Grand Seiko Buyer's Guide (2020)
 3. Hezkypěkně! Velká gratulace a jsem moc rád, že se konečně povedlo ulovit. Navíc se zdá, že v moc pěkném stavu.
 4. Rozhodně, prosím, kolegu pozdravuj. Mimo výborné práce se mi moc líbil i jeho způsob komunikace. Předpokládám, že myslíš ty chronografy a jsem rád, že tě oslovily. Je to úžasný kousek. Měj se hezky a ještě jednou díky.
 5. Chci se připojit k pozitivním ohlasům a poděkovat za skvělou práci. Osobní návštěva servisu s velmi příjemným popovídáním, profesionální přístup po celou dobu opravy včetně průběžného informování o stavu zakázky a hezké fotky otevřeného strojku. Na závěr velká ochota a flexibilita ohledně možnosti předání opravených hodinek. Konkrétně kompletní servis a nový antireflex pro chronograf Credor GCBP997 a kompletní servis a oprava závitu korunky pro Seiko SAGN001. Rudo, díky moc, rozhodně vím kam příště.
 6. Nový antireflex z nich udělal zase trochu jiné hodinky.
 7. Zpět ze servisu a konečně na ruce
 8. Za mě jsou povedé moc a rád si je vyzkouším... Spona a profil tady (https://wornandwound.com/seikos-62mas-reissue-gets-new-enthusiast-friendly-variants-and-the-tuna-gets-an-upgrade/):
 9. Díky za pochvalná slova k těm bílým... Dnes černé.
 10. Díky, jsou to SBGN007. Mám je delší dobu, kupoval jsem je nové. Dnes hnědé.
 11. Díky Jsem marnej, ještě jsem se nedostal k tomu je někam donést. Zatím je nosím jen opatrně po večerech doma.
 12. Jen takový pokus po dlouhé době...
 13. Píšeš, že high end quartz nevylučuješ a pokud jsem dobře koukal, tak za GS tu byly zatím zmíněny jen SD. Takže co nějaká GSka na baterku? Sbírku by ti mohly docela pěkně doplnit a z vlastní zkušenosti mohu jen chválit. Napadá mě nový GMT kalibr: Trochu uhlazenější SBGN007, případně SBGN009 (modrá verze, jiná struktura číselníku, bez hvězdičky) Víc sportovnější SBGN005, případně SBGN003 (černá verze) nebo SBGN001 (limitka, strukturovaný číselník, černo-žlutá) Nebo no-date potápky SBGX335, případně SBGX339 (limitka, žluté doplňky) nebo starší verze SBGX117 (černé), SBGX115 (bílé) Foto internety...
 14. Zase trochu jiná Béčka. Jsou boží
×
×
 • Create New...