Jump to content

matthias

Member_50
 • Content Count

  756
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About matthias

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

4,253 profile views
 1. Za mě stojí za pročtení ještě tyhle posty na WUS, hlavně asi ten druhý: Grand Seiko Movement Guide (2020) Grand Seiko Buyer's Guide (2020)
 2. Hezkypěkně! Velká gratulace a jsem moc rád, že se konečně povedlo ulovit. Navíc se zdá, že v moc pěkném stavu.
 3. Rozhodně, prosím, kolegu pozdravuj. Mimo výborné práce se mi moc líbil i jeho způsob komunikace. Předpokládám, že myslíš ty chronografy a jsem rád, že tě oslovily. Je to úžasný kousek. Měj se hezky a ještě jednou díky.
 4. Chci se připojit k pozitivním ohlasům a poděkovat za skvělou práci. Osobní návštěva servisu s velmi příjemným popovídáním, profesionální přístup po celou dobu opravy včetně průběžného informování o stavu zakázky a hezké fotky otevřeného strojku. Na závěr velká ochota a flexibilita ohledně možnosti předání opravených hodinek. Konkrétně kompletní servis a nový antireflex pro chronograf Credor GCBP997 a kompletní servis a oprava závitu korunky pro Seiko SAGN001. Rudo, díky moc, rozhodně vím kam příště.
 5. Nový antireflex z nich udělal zase trochu jiné hodinky.
 6. Zpět ze servisu a konečně na ruce
 7. Za mě jsou povedé moc a rád si je vyzkouším... Spona a profil tady (https://wornandwound.com/seikos-62mas-reissue-gets-new-enthusiast-friendly-variants-and-the-tuna-gets-an-upgrade/):
 8. Díky za pochvalná slova k těm bílým... Dnes černé.
 9. Díky, jsou to SBGN007. Mám je delší dobu, kupoval jsem je nové. Dnes hnědé.
×
×
 • Create New...