Jump to content

lolohh

Member_50
 • Content Count

  3,386
 • Joined

Everything posted by lolohh

 1. Ahojte, manželka mění práci a bude potřebovat velmi jednoduchý web. Velmi jednoduchý. Sice jsem to nikdy nedělal, ale co jsem tak v rychlosti zjistil na webu, tak ve Wordpressu by to mohl zvládnout i člověk, který rozumu hodně nepobral, třeba já. Ale potřeboval bych prosím radu, kde zřídit doménu a u stejné firmy webhosting (sobě jsem to kdysi zařizoval u forpsi, ale teď mi při velmi rychlém pohledu přijde, že webhosting mají celkem drahý, jestli dobře koukám). Nějaká česká firma, kam bych mohl v případě problémů ideálně zavolat, případně napsat mail. Koukám na ty wp-hosting, vas-hosting, wedos a tak, nejsem z toho moc moudrý. Za případnou radu mockrát díky.
 2. Tak to mě mrzí. Byl jsem tam mnohokrát a zažil spoustu věcí. Před pár lety jsem viděl, jak se rozpadá. Bývalý provozovatel, pan Hach myslím, pak provozoval hospodu na Albertově. Nevíš, zda ještě nějak funguje chata, které se říkalo Rachotka? Ještě kus výš.
 3. Pozdravuj ode mě toho borce, co tam dělá
 4. Možná máš pravdu a byl hluk od zadních kol. Já ho slyšel zezadu a je možné, že to bylo od kol - bylo toho na mě v tu chvíli moc. Ale na zpětnách zrcátkách si trvám Při plnom knedlíku to řvalo dost, ale jak píšeš, to je každé auto a já tak zrychluji 3x za rok. Máme doma ještě Superba, takže auto nebude muset být moc velké. Ale velké natolik, aby v případě potřeby mohlo být (třeba jen dočasně) autem hlavním, třeba i s rakví na střeše.
 5. Už jsem se na ní byl podívat, bez projíždky. Nejsem extra vysoký (do 185), na zadní sedačce mám rezervu nad hlavou tak pět cenťáků. Což není moc. Místo na nohy relativně v pohodě. Děti už mají trochu rozum (7 a 10 let), takže kopání do zad už snad nehrozí. A na dlouhé trasy budeme stejně jezdit Superbem. To zní dobře, že to nemá projev hybridu!
 6. Tady ty technikálie mě míjí, díky. Nečti ty moje příspěvky, kd epíšu, že CRV není hezké
 7. Rozkaz zněl jasně - nový auto
 8. Měli jsme Mazdu 3. Asi nejsem tip pro atmosférické motory Pravda je, že to auto je krásné a dá se sehnat pěkně vybavené v limitu. Asi se nad ním ještě zamyslím, případně projedu, díky za tip! A zjistil jsem, že Lexus dělá teď dvě sociální verze NX. Bojím se v tom projet, protože se bojím, že to bude tiché jako blázen... Ale oproti RAV4 i CX5 výbavy významně méně.
 9. Mrknul jsem v rychlosti i na CRV a není to hezké auto Ani zvenku, ani středový panel. A prodejce byl debil, ani jsem neměl odvahu se zeptat na zkušební jízdu.
 10. Jo, to jsem s chutí četl už když jsi to psal. Dnes jsem se v tom byl projet. A dobrý. Ano, při akceleraci to není nejtišší, ale pak při udržování rychlosti je to v pohodě. Ale hodně se mi tam nelíbila jedna věc, vlastně dvě. Hluk od zpětných zrcátek a hluk od zadních oken, toho jsem si všiml brzy a fakt to bylo slyšet dost.
 11. Díky. Na CRV jsme taky koukali - na webu Není to moc hezký a nevidím moc vhod oproti RAV4. Ale asi se na ní půjde podívat i v reálu. I když pani říká, že je hnusná. Jezdím asi jako starší dědek, pani jezdí jako starší bába. S CVT jsem chvíli jezdil v Subaru a nijak mě to neuráželo. Upžímně řečeno, nejsme nějací fanšmekři ohledně jízdních vlastností apod.
 12. Velké, hlavně široké - moc si neumím představit, jak s tím pani kvůli šířce zajíždí do garáže (asi už řeší nějaká vychytávka), je i docela dlouhé. Drahé (když vezmu nejlevnější verzi benzín ve čtyřkolce, přidám tam pár prkotin, tak jsem na 1,5 M , což i po nějaké slevě bude hodně). Ale je krásné a chtěl bych ho pro sebe
 13. Prosím o radu. Požadavky, které se navzájem vylučují : - vyšší posez, vyšší podvozek, tedy SUV - nutno - 4x4 (jakékoliv) - nutno - automat - skoro nutno - rozumná (rozuměj malá) spotřeba. Současné auto má dle palubního počítače průměr asi 4,3 l/100 km - tak málo to nebude, to vím, ale třeba kolem 6-7 by bylo fajn - bude to druhé auto v rodině, takže benzín nebo hybrid. Auto bude jezdit občas 20 km po Praze do práce (ale málokdy), občas nákup (ale spíš nákupy jezdí za námi), občas děti na/z kroužku, občas na chatu (80 km), občas na ryby (20-30 km). Delší trasy bude spíše jezdit první auto (hory, moře). - nové - cena kolem 1M Kč, přinejhorším trochu víc - zatím je favorit RAV4, zítra se na ní jedeme podívat. Nejvyšší výbava, jen by se tam muselo dodělat tažné, cenově se zhruba vejdeme. Možná ještě dodělat nezávislé topení, protože to používám ve svém autě celkem často. Díky moc. Edit: snad do každého auta se vejde po sklopení sedaček dvoumetrový prut, snad do všech aut už jde objednat vyhřívání i zadních sedaček (není nutné).
 14. Asi bych chtěl do auta držák na mobil. Moc se mi nelíbí systémy do mřížky , takže na sklo. Nemáte prosím někdo zkušenost se Spigen AP12T nebo s iOttie Easy One Touch 4 Dash & Windshield? Díky.
 15. Před výletem nějaké kuličky přesypu do nádobky od brufenu. Po cestě jen vnořím magnet, kluk dá na krk, je to pohodlné. A jak píšeš, nikde to nedělá čurbes.
 16. Ta radost, když trefíš ten kámen...!
 17. Já koupil OTT prak od Nowaka klukovi. A sobě jsem koupil TTF Trojana, ještě předchozí generaci s jiným systémem uchycení gum. Koupil jsem si k tomu i nějaké gumy, kterým moc nevadí mráz, abych to mohl používat i v mrazu. To jsem samozřejmě nikdy neudělal. Je dobrý i ten nosič kuliček, dáš si to na krk a máš kuličky po ruce. Střílíme jen kuličky. Funguje to.
 18. Díky. Ještě promyslím, jestli nezkusím najít něco na kapsle, což by pro mě bylo nejjednodušší. Ale Wild Hybrid vypadá skvěle.
 19. Nemáš prosím konkrétní tip? V práci mám kapsle, doma integrovaný mlýnek, takže buď na kapsle, případně na nějaké ty pody (předpokládám, že se dají běžné koupit). Díky.
 20. Na ryby hodně až od června, teď se nudím a (naprosto nesmyslně) špekuluju.
 21. Není tady prosím někdo, kdo se vyzná v přívlačových navijácích Shimano? Ty vyšší řady, až skoro nejvyšší...
 22. Takhle by to bylo nádherný. Ale bojím se, že by zbylo málo místo pod dírou.
×
×
 • Create New...