Jump to content

lolohh

Member_50
 • Posts

  3,394
 • Joined

Everything posted by lolohh

 1. Nový tričko. Den předem koupené, protože super jemné, abych vyřešil to, že mě občas trochu škrábaly bradavky. Asi mi neporadili dobře nebo co. No, naštěstí jsem měl v plánu trochu méně než obvykle, takže když jsem po 5 km otáčel, tak jsem to začínal cítit. Ale jsem na to zvyklý i z jiných trik - kde to však nikdy nebylo zdaleka tak hrozné. Od 8. do 10. jsem si to triko už držel rukama, No, bolest mám rád... Já to zkoušel dříve taky, ale moc mi to nevyhovovalo. Nejhorší byla náplast bez polštářku přímo na braďoury, to při sundavání bolelo jak svině. Spíš jsem jel ve vazelíně. Ale včera, ybch vyzkoušel ten nový super kup jsem ani vazelínu neaplikoval. Au, to jsem zkoušel a mám z toho trvalé následky. Jen v hlavě teda. Jak o tom tak přemýšlím, tak jsem je možná tenkrát měl z předchozího běhu trochu "porušené". Velmi pohodlné a lehké tričko, které se pro své vlastnosti velmi dobře hodí i na dlouhé výběhy. https://www.underarmour.cz/ua-streaker-ss-grn-2
 2. Tomu moc nevěř, protože já (40 letý tlouštík) tam mám 21 až 24, jak kdy
 3. Ahoj, sám nevím. Já to nijak neplánoval, přicházelo to tak samo a pocitově. Nyní třeba cítím, že 300 km je na mě za měsíc moc. Když jsme začínal po letech zase běhat, tak jsem si říkal, že by bylo super uběhnout 3x či 4x týdně pět kilometrů. Pak jsem to zvedl na osm kilometrů. Posléze se mi to nějak zvrtlo a březen byl pro mě až extrémní Vycházelo mi to v práci, doma, počasí bylo ok (v dešti jsem byl snad jen jednou nebo dvakrát), chtěl jsem to zkusit. Když o tom teď přemýšlím, tak si myslím, že bych rád chodil 4x týdně, to vím jistě. Je pravděpodobné, že to většinou bude 14 km. Kdyby to někdy bylo méně (třeba těch osm), tak bych se nezbláznil a stejně tak si myslím, že občas si dám těch cca 22 km. Chtěl bych zkusit se pohybovat kolem 200 km měsíčně, ale vím, že od června to bude horší. Zaprvé bude vedro, které nesnáším. Zadruhé v polovině června zařne rybářská sezóna a v dny, kdu budu vstávat v půl třetí a pojedu na ryby, tak běhat nepůjdu vůbec, tím jsem si jist. Mám už nové boty, byl jsem v sobotu a neděli (14+15 km) a včera mě po strašně dlouhé době opravdu bolely nohy - stehna. Tak nevím, zda to může souviset s těma botama, nebo s tím, že jsem se pokusil místama trošinku zrychlit.
 4. Díky moc! Když je nasněženo/hodně mokro/sněží/prší/mrzne, tak jdu v Salomon Xa 3D PRO s goráčem. Ale v těch Asis mnohem častěji, hrubým odhadem 90%. Už jsem si obejdnal nové Saucony, dnes si pro ně jdu. Nápad se střídáním se mi líbí, zkusím, díky. To jsem si taky myslel a chyba lávky Když bylo možnosi před Vánoci boty zkoušet v obchodech, tak jsem to zkusil a současný model mi přišel úplně jiný. Užší, abych se do toho nějak rozumně dostal, tak bych musel vzít snad o číslo a půl větší. PRsotě mi vbec neseděl. Což mě zklamalo, protože ty staré mi hodně vyhovují a doufal jsem, že nebudu muset moc zkoušet a laborovat.
 5. Pravda je, že v autě jsem najel méně Díky. Před pár lety jsem si koupil Asics Nimbus, takže boty slušné. Ale už mají naběháno zhruba tisíc kilometrů, takže začínám koukat po nových. Stavil jsem se kousek od kanclu v Triexpertu, kde si mě borec vyslechl a že mi pošle do mailu nějaké návrhy. Poslal, já si udělal pořadí a odepsal jsem mu, které budu chtít zkoušet jako první a kdy můžu přijít. Když mi odpověděl, že mě nemůže pustit do prodejny a že si mám vzít jedny, případně vrátit a vzít jinou velikost či typ, tak mě to zaskočilo. Samozřejmě je v této situaci chápu, ale já si asi nejsem schopný takhle koupit boty. Mám problémy s většinou běžných bot (široká noha i nárt, odřené malíčky a paty), takže myšlenka, že běžecké boty nevyzkouším ideálně dvě velikosti a dva různé typy (běžně bych zkoušel klidně i o dost víc) mi není úplně příjemná. Já vždycky sportoval abnormálně hodně. 3-5 tréninků víceméně každý týden za posledních skoro 35 let. Ale při VŠ jsem to dokázal přechlastat a hodně nabrat. Před rokem a půl (vyhřezlé dvě plotýnky) jsem skončil se vším, jenom chodil - za loňský rok denní průměr 17.500 kroků. Běhám od září, navyšuju postupně (85 km, 130 km, 155 km, 192 km, 200 km, 210 km a teď tedy skok na 285 km). Po těch delších bězích mám den volna, kdy jenom chodím. Doufám, že to tělo vydrží, ač si rizika samozřejmě uvědomuji.
 6. Běhám teprve pár měsíců, po mnoha letech. Březen jsem měl rozběhlý na 300 nebo 310 km, ale zhatila mi to záda. Od pondělí sotva lezu. Což mě strašně sere. Tempo a převýšení mám významně horší než většina ostatních, ale on si člověk s metrákem nemůže moc vyskakovat. Leden i únor jsem měl 200 nebo 210. Jsem zvědav, jak mě to bude dále držet.
 7. Pani byla na první dávce už koncem prosince, 18.1. jde na druhou. Byla druhý den trošku unavená, jako pár kolegů a kolegyň, většina ani to.
 8. Ahojte, manželka mění práci a bude potřebovat velmi jednoduchý web. Velmi jednoduchý. Sice jsem to nikdy nedělal, ale co jsem tak v rychlosti zjistil na webu, tak ve Wordpressu by to mohl zvládnout i člověk, který rozumu hodně nepobral, třeba já. Ale potřeboval bych prosím radu, kde zřídit doménu a u stejné firmy webhosting (sobě jsem to kdysi zařizoval u forpsi, ale teď mi při velmi rychlém pohledu přijde, že webhosting mají celkem drahý, jestli dobře koukám). Nějaká česká firma, kam bych mohl v případě problémů ideálně zavolat, případně napsat mail. Koukám na ty wp-hosting, vas-hosting, wedos a tak, nejsem z toho moc moudrý. Za případnou radu mockrát díky.
 9. Tak to mě mrzí. Byl jsem tam mnohokrát a zažil spoustu věcí. Před pár lety jsem viděl, jak se rozpadá. Bývalý provozovatel, pan Hach myslím, pak provozoval hospodu na Albertově. Nevíš, zda ještě nějak funguje chata, které se říkalo Rachotka? Ještě kus výš.
 10. Možná máš pravdu a byl hluk od zadních kol. Já ho slyšel zezadu a je možné, že to bylo od kol - bylo toho na mě v tu chvíli moc. Ale na zpětnách zrcátkách si trvám Při plnom knedlíku to řvalo dost, ale jak píšeš, to je každé auto a já tak zrychluji 3x za rok. Máme doma ještě Superba, takže auto nebude muset být moc velké. Ale velké natolik, aby v případě potřeby mohlo být (třeba jen dočasně) autem hlavním, třeba i s rakví na střeše.
 11. Už jsem se na ní byl podívat, bez projíždky. Nejsem extra vysoký (do 185), na zadní sedačce mám rezervu nad hlavou tak pět cenťáků. Což není moc. Místo na nohy relativně v pohodě. Děti už mají trochu rozum (7 a 10 let), takže kopání do zad už snad nehrozí. A na dlouhé trasy budeme stejně jezdit Superbem. To zní dobře, že to nemá projev hybridu!
 12. Tady ty technikálie mě míjí, díky. Nečti ty moje příspěvky, kd epíšu, že CRV není hezké
 13. Měli jsme Mazdu 3. Asi nejsem tip pro atmosférické motory Pravda je, že to auto je krásné a dá se sehnat pěkně vybavené v limitu. Asi se nad ním ještě zamyslím, případně projedu, díky za tip! A zjistil jsem, že Lexus dělá teď dvě sociální verze NX. Bojím se v tom projet, protože se bojím, že to bude tiché jako blázen... Ale oproti RAV4 i CX5 výbavy významně méně.
 14. Mrknul jsem v rychlosti i na CRV a není to hezké auto Ani zvenku, ani středový panel. A prodejce byl debil, ani jsem neměl odvahu se zeptat na zkušební jízdu.
 15. Jo, to jsem s chutí četl už když jsi to psal. Dnes jsem se v tom byl projet. A dobrý. Ano, při akceleraci to není nejtišší, ale pak při udržování rychlosti je to v pohodě. Ale hodně se mi tam nelíbila jedna věc, vlastně dvě. Hluk od zpětných zrcátek a hluk od zadních oken, toho jsem si všiml brzy a fakt to bylo slyšet dost.
 16. Díky. Na CRV jsme taky koukali - na webu Není to moc hezký a nevidím moc vhod oproti RAV4. Ale asi se na ní půjde podívat i v reálu. I když pani říká, že je hnusná. Jezdím asi jako starší dědek, pani jezdí jako starší bába. S CVT jsem chvíli jezdil v Subaru a nijak mě to neuráželo. Upžímně řečeno, nejsme nějací fanšmekři ohledně jízdních vlastností apod.
 17. Velké, hlavně široké - moc si neumím představit, jak s tím pani kvůli šířce zajíždí do garáže (asi už řeší nějaká vychytávka), je i docela dlouhé. Drahé (když vezmu nejlevnější verzi benzín ve čtyřkolce, přidám tam pár prkotin, tak jsem na 1,5 M , což i po nějaké slevě bude hodně). Ale je krásné a chtěl bych ho pro sebe
 18. Prosím o radu. Požadavky, které se navzájem vylučují : - vyšší posez, vyšší podvozek, tedy SUV - nutno - 4x4 (jakékoliv) - nutno - automat - skoro nutno - rozumná (rozuměj malá) spotřeba. Současné auto má dle palubního počítače průměr asi 4,3 l/100 km - tak málo to nebude, to vím, ale třeba kolem 6-7 by bylo fajn - bude to druhé auto v rodině, takže benzín nebo hybrid. Auto bude jezdit občas 20 km po Praze do práce (ale málokdy), občas nákup (ale spíš nákupy jezdí za námi), občas děti na/z kroužku, občas na chatu (80 km), občas na ryby (20-30 km). Delší trasy bude spíše jezdit první auto (hory, moře). - nové - cena kolem 1M Kč, přinejhorším trochu víc - zatím je favorit RAV4, zítra se na ní jedeme podívat. Nejvyšší výbava, jen by se tam muselo dodělat tažné, cenově se zhruba vejdeme. Možná ještě dodělat nezávislé topení, protože to používám ve svém autě celkem často. Díky moc. Edit: snad do každého auta se vejde po sklopení sedaček dvoumetrový prut, snad do všech aut už jde objednat vyhřívání i zadních sedaček (není nutné).
 19. Asi bych chtěl do auta držák na mobil. Moc se mi nelíbí systémy do mřížky , takže na sklo. Nemáte prosím někdo zkušenost se Spigen AP12T nebo s iOttie Easy One Touch 4 Dash & Windshield? Díky.
 20. Před výletem nějaké kuličky přesypu do nádobky od brufenu. Po cestě jen vnořím magnet, kluk dá na krk, je to pohodlné. A jak píšeš, nikde to nedělá čurbes.
×
×
 • Create New...