Jump to content

lolohh

Member_50
 • Content Count

  3,371
 • Joined

 • Days Won

  2

About lolohh

 • Rank

 • Birthday 03/11/2007

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

14,211 profile views
 1. Asi bych chtěl do auta držák na mobil. Moc se mi nelíbí systémy do mřížky , takže na sklo. Nemáte prosím někdo zkušenost se Spigen AP12T nebo s iOttie Easy One Touch 4 Dash & Windshield? Díky.
 2. Před výletem nějaké kuličky přesypu do nádobky od brufenu. Po cestě jen vnořím magnet, kluk dá na krk, je to pohodlné. A jak píšeš, nikde to nedělá čurbes.
 3. Ta radost, když trefíš ten kámen...!
 4. Já koupil OTT prak od Nowaka klukovi. A sobě jsem koupil TTF Trojana, ještě předchozí generaci s jiným systémem uchycení gum. Koupil jsem si k tomu i nějaké gumy, kterým moc nevadí mráz, abych to mohl používat i v mrazu. To jsem samozřejmě nikdy neudělal. Je dobrý i ten nosič kuliček, dáš si to na krk a máš kuličky po ruce. Střílíme jen kuličky. Funguje to.
 5. Díky. Ještě promyslím, jestli nezkusím najít něco na kapsle, což by pro mě bylo nejjednodušší. Ale Wild Hybrid vypadá skvěle.
 6. Nemáš prosím konkrétní tip? V práci mám kapsle, doma integrovaný mlýnek, takže buď na kapsle, případně na nějaké ty pody (předpokládám, že se dají běžné koupit). Díky.
 7. Na ryby hodně až od června, teď se nudím a (naprosto nesmyslně) špekuluju.
 8. Není tady prosím někdo, kdo se vyzná v přívlačových navijácích Shimano? Ty vyšší řady, až skoro nejvyšší...
 9. Takhle by to bylo nádherný. Ale bojím se, že by zbylo málo místo pod dírou.
 10. Koupil jsem dvě a pak jednu a pošta zdarma, takže díky za tip
 11. Já tam ten výběr nemám, mám to natvrdo. edit: teď jsem zkusil objednat jen dvě a mám to stejně jako ty.
 12. Asi někde dělám chybu, ale já tam mám poštovné 27,95 dolaru, což mi nákup trochu zabíjí
 13. Prosím o radu s výběrem wifi routeru. Mnoho let máme TP-link wr1043nd a začíná se mi zdát, že se s námi pomalu loučí. Internet máme po kabelu, reálný download 70Mbit/s, reálný upload 90 Mbit/s (nesmyslně hodně pro to naše broudání a dětské hry). Byt velký, patrový. Současné zařízení do horního patra dosáhne celkem blbě, ale zatím tam máme jen ložnice, takže to není velký problém. Jednou tam děti budou mít počítače, ale to budu řešit zřejmě po kabelu (rozvody mám) nebo druhým routerem. Nicméně by se mi líbilo, kdyby zařízení nové bylo z hlediska dosahu minimálně stejné, raději lepší. Koukám po webu a nacházím toho dost, ale jsem schopen se orientova tjen podle počtu antén Koukám do popisků, jestli tam najduněco jako "sílu signálu", ale buď koukám blbě, nebo to tam není. Našel jsem TP- Link Archer C6, nebo C7, C1200, Asus RT-AC1200G+ a další. Nerozumím tomu, rád bych si nechal poradit. Cena tisíc až dva, pokud bude důvod, tak tři. Díky moc. Před těmi lety jsem zvládl nastavit domácí wifi, tak předpokládám, že to zvládnu sám i na novém zařízení, že to nebude složitější...
×
×
 • Create New...