Jump to content

lolohh

Member_50
 • Content Count

  3,382
 • Joined

About lolohh

 • Rank

 • Birthday 03/11/2007

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

14,253 profile views
 1. Možná máš pravdu a byl hluk od zadních kol. Já ho slyšel zezadu a je možné, že to bylo od kol - bylo toho na mě v tu chvíli moc. Ale na zpětnách zrcátkách si trvám Při plnom knedlíku to řvalo dost, ale jak píšeš, to je každé auto a já tak zrychluji 3x za rok. Máme doma ještě Superba, takže auto nebude muset být moc velké. Ale velké natolik, aby v případě potřeby mohlo být (třeba jen dočasně) autem hlavním, třeba i s rakví na střeše.
 2. Už jsem se na ní byl podívat, bez projíždky. Nejsem extra vysoký (do 185), na zadní sedačce mám rezervu nad hlavou tak pět cenťáků. Což není moc. Místo na nohy relativně v pohodě. Děti už mají trochu rozum (7 a 10 let), takže kopání do zad už snad nehrozí. A na dlouhé trasy budeme stejně jezdit Superbem. To zní dobře, že to nemá projev hybridu!
 3. Tady ty technikálie mě míjí, díky. Nečti ty moje příspěvky, kd epíšu, že CRV není hezké
 4. Rozkaz zněl jasně - nový auto
 5. Měli jsme Mazdu 3. Asi nejsem tip pro atmosférické motory Pravda je, že to auto je krásné a dá se sehnat pěkně vybavené v limitu. Asi se nad ním ještě zamyslím, případně projedu, díky za tip! A zjistil jsem, že Lexus dělá teď dvě sociální verze NX. Bojím se v tom projet, protože se bojím, že to bude tiché jako blázen... Ale oproti RAV4 i CX5 výbavy významně méně.
 6. Mrknul jsem v rychlosti i na CRV a není to hezké auto Ani zvenku, ani středový panel. A prodejce byl debil, ani jsem neměl odvahu se zeptat na zkušební jízdu.
 7. Jo, to jsem s chutí četl už když jsi to psal. Dnes jsem se v tom byl projet. A dobrý. Ano, při akceleraci to není nejtišší, ale pak při udržování rychlosti je to v pohodě. Ale hodně se mi tam nelíbila jedna věc, vlastně dvě. Hluk od zpětných zrcátek a hluk od zadních oken, toho jsem si všiml brzy a fakt to bylo slyšet dost.
 8. Díky. Na CRV jsme taky koukali - na webu Není to moc hezký a nevidím moc vhod oproti RAV4. Ale asi se na ní půjde podívat i v reálu. I když pani říká, že je hnusná. Jezdím asi jako starší dědek, pani jezdí jako starší bába. S CVT jsem chvíli jezdil v Subaru a nijak mě to neuráželo. Upžímně řečeno, nejsme nějací fanšmekři ohledně jízdních vlastností apod.
 9. Velké, hlavně široké - moc si neumím představit, jak s tím pani kvůli šířce zajíždí do garáže (asi už řeší nějaká vychytávka), je i docela dlouhé. Drahé (když vezmu nejlevnější verzi benzín ve čtyřkolce, přidám tam pár prkotin, tak jsem na 1,5 M , což i po nějaké slevě bude hodně). Ale je krásné a chtěl bych ho pro sebe
 10. Prosím o radu. Požadavky, které se navzájem vylučují : - vyšší posez, vyšší podvozek, tedy SUV - nutno - 4x4 (jakékoliv) - nutno - automat - skoro nutno - rozumná (rozuměj malá) spotřeba. Současné auto má dle palubního počítače průměr asi 4,3 l/100 km - tak málo to nebude, to vím, ale třeba kolem 6-7 by bylo fajn - bude to druhé auto v rodině, takže benzín nebo hybrid. Auto bude jezdit občas 20 km po Praze do práce (ale málokdy), občas nákup (ale spíš nákupy jezdí za námi), občas děti na/z kroužku, občas na chatu (80 km), občas na ryby (20-30 km). Delší trasy bude spíše jezdit první auto (hory, moře). - nové - cena kolem 1M Kč, přinejhorším trochu víc - zatím je favorit RAV4, zítra se na ní jedeme podívat. Nejvyšší výbava, jen by se tam muselo dodělat tažné, cenově se zhruba vejdeme. Možná ještě dodělat nezávislé topení, protože to používám ve svém autě celkem často. Díky moc. Edit: snad do každého auta se vejde po sklopení sedaček dvoumetrový prut, snad do všech aut už jde objednat vyhřívání i zadních sedaček (není nutné).
 11. Asi bych chtěl do auta držák na mobil. Moc se mi nelíbí systémy do mřížky , takže na sklo. Nemáte prosím někdo zkušenost se Spigen AP12T nebo s iOttie Easy One Touch 4 Dash & Windshield? Díky.
 12. Před výletem nějaké kuličky přesypu do nádobky od brufenu. Po cestě jen vnořím magnet, kluk dá na krk, je to pohodlné. A jak píšeš, nikde to nedělá čurbes.
 13. Ta radost, když trefíš ten kámen...!
 14. Já koupil OTT prak od Nowaka klukovi. A sobě jsem koupil TTF Trojana, ještě předchozí generaci s jiným systémem uchycení gum. Koupil jsem si k tomu i nějaké gumy, kterým moc nevadí mráz, abych to mohl používat i v mrazu. To jsem samozřejmě nikdy neudělal. Je dobrý i ten nosič kuliček, dáš si to na krk a máš kuličky po ruce. Střílíme jen kuličky. Funguje to.
×
×
 • Create New...