Jump to content

kutilprim

Member_50
 • Posts

  468
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  HK
 • Fanoušek značky
  Všechno možné a hodinky PRIM

kutilprim's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Tak to bohužel nevím, chce to sledovat Aukro a čekat. Normálně se tam prodávaj tak v rozmezí 500 až 1000 Kč včetně krabičky. Já ji koupil bez krabice a s nekompletním příslušenstvím ,ale zatím jsem s tím neměl problém.
 2. Je to dobrá věc já si ji koupil na Aukru za 300 Kč a nelituju toho.
 3. Momentálně mám strojek někde zašantročenej v krabici s díly. Nějaká kolečka jsem tam už zkoušel, ale neseděly. Strojek má trochu jiný poměr zoubků, než bylo obvyklé. Zkusím ho najít a hodit sem pár fotek.
 4. Paráda, a pak, že roskopfky nemaj skoro žádný kameny. Já mám někde doma vrak strojku taky s kameny, ale nedal jsem ho dohromady, chybí mi ozubené kolečko. Sehnal jsem ho rozebraný v krabičce ještě s dalším " bordelem ".
 5. Tak už vím proč jsem u jedněch roskopfek nemohl najít čím se štelujou ručičky
 6. ) Taky pěkný kousek, škoda toho ciferníku. Zatím jsem ještě neviděl tuhle barevnou kombinaci ciferníku s tímto logem. No, ale já toho ještě neviděl.
 7. Taky pěkný kousek, škoda toho ciferníku. Zatím jsem ještě neviděl tuhle barevnou kombinaci ciferníku s tímto logem. No, ale já toho ještě neviděl.
 8. Sice to do tohohle vlákna moc nepatří, ale nebylo by foto ? Já takový strojek ještě neviděl.
 9. Krásná sbírka, prostě nádhera. A všechny kousky v super stavu.
 10. Já si zkusím trochu zavěštit . Strojek s cylindrickým krokem, plášť zlato 14 K vnitřní plášť obecný kov. Cena hodinek se rovná váze zlata. Tak co trefil jsem to ?
 11. Tak ode mě velká gratulace , teď je to ono. S touhle korunkou to už opravdu nemá chybu. Prostě paráda, tak ať ti dělají radost .
 12. kutilprim

  Alpina

  Gratuluji ke krásným hodinkám, vítej mezi chnonopacienty . Odhaduju, že oblík, který tam byl původně, vypadal asi podobně jako tento.
×
×
 • Create New...