Jump to content

kutilprim

Member_50
 • Content Count

  468
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kutilprim

 1. Tak to bohužel nevím, chce to sledovat Aukro a čekat. Normálně se tam prodávaj tak v rozmezí 500 až 1000 Kč včetně krabičky. Já ji koupil bez krabice a s nekompletním příslušenstvím ,ale zatím jsem s tím neměl problém.
 2. Je to dobrá věc já si ji koupil na Aukru za 300 Kč a nelituju toho.
 3. Momentálně mám strojek někde zašantročenej v krabici s díly. Nějaká kolečka jsem tam už zkoušel, ale neseděly. Strojek má trochu jiný poměr zoubků, než bylo obvyklé. Zkusím ho najít a hodit sem pár fotek.
 4. Paráda, a pak, že roskopfky nemaj skoro žádný kameny. Já mám někde doma vrak strojku taky s kameny, ale nedal jsem ho dohromady, chybí mi ozubené kolečko. Sehnal jsem ho rozebraný v krabičce ještě s dalším " bordelem ".
 5. Tak už vím proč jsem u jedněch roskopfek nemohl najít čím se štelujou ručičky
 6. ) Taky pěkný kousek, škoda toho ciferníku. Zatím jsem ještě neviděl tuhle barevnou kombinaci ciferníku s tímto logem. No, ale já toho ještě neviděl.
 7. Taky pěkný kousek, škoda toho ciferníku. Zatím jsem ještě neviděl tuhle barevnou kombinaci ciferníku s tímto logem. No, ale já toho ještě neviděl.
 8. Sice to do tohohle vlákna moc nepatří, ale nebylo by foto ? Já takový strojek ještě neviděl.
 9. Krásná sbírka, prostě nádhera. A všechny kousky v super stavu.
 10. Já si zkusím trochu zavěštit . Strojek s cylindrickým krokem, plášť zlato 14 K vnitřní plášť obecný kov. Cena hodinek se rovná váze zlata. Tak co trefil jsem to ?
 11. Tak ode mě velká gratulace , teď je to ono. S touhle korunkou to už opravdu nemá chybu. Prostě paráda, tak ať ti dělají radost .
 12. kutilprim

  Alpina

  Gratuluji ke krásným hodinkám, vítej mezi chnonopacienty . Odhaduju, že oblík, který tam byl původně, vypadal asi podobně jako tento.
 13. Vypadají nádherně , taky bych se přiklonil k výměně korunky za kulatou, tedy pokud ji seženeš. Ono sehnat kulatou zlacenou korunku a ve správném rozměru, může být docela problém.
 14. Kdysi jsem měl podobnej nápad s PS2, chtěl jsem je utopit v písníku a za rok je vylovit
 15. Tak za 500 by to šlo, ale odhaduju, že se prodaj mnohem dráž. Podobnou skládačku jsem už seldoval a prodalo se to za nekřesťanských 2375 Kč http://aukro.cz/prim...2616110885.html
 16. Možná se to tu už probíralo, ale já jsem tu už delší dobu nebyl a nechce se mi pročítat celé vlákno. Takže otázka zní: CO ŘÍKÁTE NA STÁLE VÍCE MNOŽÍCÍ SE PS1 S REPLIKOVANEJMA CIFRAMA, RUČIČKAMA A LUNETOU A VŠE V OJETÉM POUZDŘE VIZ TŘEBA ZDE : http://aukro.cz/hodinky-prim-sport-1-i2639803582.html Mě to připadá jako švindl na nezkušené začátečníky, kteří si chtěj udělat radost nějakejma raritníma primkama a koupěj si s prominutím slátaninu.
 17. Tak jsem prošel zásoby dílů co mám, ale stejné kolečko jsem nenašel . Když seděl průměr, tak zas neseděl počet zubů a tak podobně.
 18. Pěkné kousky . To kolečko bych možná taky našel, možná i vrak strojku.
 19. Já si dělám podobnou sbírku, ale roskopfky v tomto provedení jsou docela drahé oproti běžným typům. Proto kupuju jen hodinky v rozsahu mých finančních možností, takže většinou poškozené a nefunkční. Do budoucna plánuju jejich opravu. Nejčastějším problémem je absence skel, rámečků a také poškozené ciferníky.
 20. To je v pohodě, takhle je to lepší, než před tím.
 21. Pěkné hodinky , ty Movado mají krásný strojek, určitě jdou i přesně. Taky něco přidám, jenom si musím udělat čas a něco vyfotit.
×
×
 • Create New...