Jump to content

Thomas

Member_50
 • Posts

  861
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thomas

 1. Je to hrozný, ale pobavila ta sražená žena..:S potrhaným oblečením a celá od krve slečna nastoupila do vlaku se slovy: ‚Jedete do Berouna? https://cnn.iprima.cz/kuriozita-mezi-prahou-a-berounem-vlak-v-noci-srazil-dve-osoby-kazdou-na-jinem-miste-156654
 2. Aby nedošlo k mýlce. Dohlížíme z dálky na syna společné kamarádky, která před dvěma lety zemřela... Kluk 22 let, pohybuje se mezi auty a z dědictví má nějaké peníze které nechce nechat v bance a s vidinou rychlého zbohatnutí to nekupoval, ale trochu jako investici si to představuje. Bydlet má kde, práci má, jako vzorný otec rodiny jezdí v kombíku, na ptákoviny typu driftování s kamarády má staré BMW. Zamiloval se do toho Nissana a pomáhali jsme mu s koupí, dovozem atd. Vymluvit si to nenechal a v podstatě mu do života ani kecat nemůžeme. Ale auto je super, těším se, až bude na značkách a svezu se... tady jsem se pouze pro klid svědomí ptal, jestli to auto není totální píčovina.Auto bude v garáži a občas se s ním vyrazí na srazy apod.Jasně dovedu si představit jiný auta, který na ceně za x let nic neztratí... bejvalej šéf měl před více jak 10-ti lety v garážích speciality typu Mercedes G55 Cabrio AMG, Mercedes C65 AMG, Carreru GT, Viper Venom Hennesey až po obyčejný Touareg W12 na denní ježdění...bůh ví, kde je jim konec, ale to je jiná liga a jiný peníze. Já autům moc nerozumím, akorát vím, který se mi líbí Jinak jsem obyčejnej občan, kterej má nějaký peníze ve fondu, v nemovitostech, nějakou zlatou minci mám taky a jak jinak, něco málo v hodinkách..:-))
 3. Prd tomu rozumím.Takže se pro zábavu projet a rychle prodat. Díky za rady:-)
 4. Všechno je originál, původní papíry s kompletní historií. Jinak je to Skyline R34 GT-T z roku 1998
 5. Dík, na občasnou zábavu to bude. Ale spíš je to bráno jako investice..
 6. Vážení Petrolheadi, je lepší mít tohle v garáži nebo peníze v bance? Potřeboval bych se jenom ujistit, že to auto není blbost..:-)
 7. Hm, tak to jsme nezkoumali...Dík za tip. Pro příště:-)
 8. V servisu povídali, že všechno vyčistit, počínaje nádrže, filtry atd... oprava cca za 15 tis.To je zatím jenom odhad pokud se něco nevysralo navíc. Tak čekám... Jsem debil, obě nádrže prázdný a natankoval jsem cca 5 litrů té močoviny, než jsem si toho všiml. Myslel jsem že to naředím 47 litry nafty... ale prd, za dvěstě metrů to zdechlo. Jo a přijela odtahovka s těma brejllema vzadu, ale auto v jakémsi úsporném režimu a nešel zařadit neutrál(automat) takže přijel odtah znovu s rukou..:-)Jebačka na celý dopoledne.
 9. My to servisujeme na vesnici:-) jen pár fotek pro inspiraci...Kdyby něco tak SZ
 10. Měl bych na prodej Chrysler Sebring Cabrio 2l Benzín, manuál, r.v.2001 jeden majitel najeto poctivě 50.000 km.. Starej je, ale jinak jako novej..:-)
 11. Potěšila dcera.. jazykovka ukončena v Angličtině na úroveň C2.
 12. Já jsem neuvěřitelnej kkt. Natankoval jsem ADBlue do nafty..
 13. Ahojte, nemáte někdo tip na pěknej penzion v Českém ráji? Díky
 14. Dojde to natištění na plátně a rozměr si můžeš vybrat. Nabízí k tomu i rámy, ale to si pořeším radši sám v nějakým rámařství..:-)
 15. https://mycezanny.com/products/toile-bonds-poker
 16. Potěšilo mě, že se podařilo posadit všechny Bondy k jednomu stolu:-) ještě zarámovat a pověsit na zeď do kanclu.
×
×
 • Create New...