Jump to content

Thomas

Member_50
 • Posts

  773
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thomas

 1. Já přes iPad pouštím na starší televizi O2tv přes Apple TV a zároveň na IPadu projíždím Chronomag.. nebo internet všeobecně.
 2. Dneska ráno po Pfizerech booster od Moderny a teď začala bolet ruka. Uvidíme co dál..:-)
 3. Vždy stejný bordel na Nový rok: Všude vybuchlé ohňostroje, vyhořelé popelnice, všude, kam se podíváte, prázdné lahve a rozbité sklo. Každých pár metrů skvrny od zvratků, každý kout zapáchá močí a sem tam klopýtají opilci kteří nemohou najít cestu domů. A co je nejhorší, venku to vypadá stejně..
 4. Tak jsem s Citrónem vyrazil na hory. Je to taková pohodlná ukolébavka. Tichý to je, že ani pořádně nevím, jestli je zapnutej start-stop systém, osmikvalt řadí sametově, motor 2 litry v naftě má síly dost. Infotainment nic moc.. je to nějaký komplikovaný, ale časem se to snad naučím. Pár detailů mě sere, ale myslím, že celkově je to povedené auto. Žádnej sporťák na závody do vrchu to není, ale na delší cesty to bude komfortní dost... Škoda, že to nedělají 4x4. Tož jen tak ve zkratce. B3CE9E29-2274-4DD6-B866-3BC76CED43E6.heic 0896A99E-7A12-4ACF-B1BE-FFF1D419C8C7.heic 3102DB60-EED8-43AB-93AD-80D2C087C2CE.heic
 5. Ten můj Citroen je vyrobenej v pondělí odpoledne po odborové schůzi. Tak snad bude cajk..
 6. Jojo, zadni sedadla se daji jednotlive posunout a polohovat..
 7. Pristi utery ho vyzvedavam a jedu na Vanoce do hor, tak neco nafotim a napisu..
 8. Jsem tady před měsícem řešil, jestli koupit VW Touran nebo Citroen C4 Spacetourer a skončil jsem nakonec u Citroena, ale C5 Aircross. Jedna z posledních skladovek v naftě s dvoulitrem a fakt čumím, jak je to pohodlný.
 9. … Jeder Popel fährt 'nen Opel Jeder Affe fährt 'nen Ford Jeder Blödmann fährt 'nen Porsche Jeder Arsch 'nen Audi Sport Jeder Spinner fährt 'nen Manta Jeder Dödel Jaguar Nur Genießer fahren Fahrrad Und sind immer schneller da
 10. Daytona ocel Panda 35 Let..:-))) " Würde man eine ungefähre Zeitspanne benennen wollen, so liegt diese laut Aussage eines großen Händlers aus Bayern bei rund 35 Jahren. Tendenz weiter steigend."
 11. On: “Miláčku, co by jsi si přála na Vánoce?” Ona: “Rozvod” On: “Tolik peněz jsem neplánoval utratit..”
 12. Já šel s přítelkyní, která není očkovaná a má protilátky 0.. A za ten pocit to stojí..
 13. jojo, je to kšeft. Ale např. ve Švajcu protilátky uznávají na 90 dní..
 14. Bych se k dotazu přidal.. Dnešní výsledek testu na protilátky je 494 AU/ml. Ale dle mého skromného názoru jsou výsledky těchto testů prakticky ku hovnu.
 15. Já ze začátku bral Zyrtec a za pár měsíců pohoda. Zvěrolékař mi říkal, že na vlastní kočku si člověk zvykne, ale jak přijdu k někomu na návštěvu a má doma kočku, tak mám hned krvavý oči...
 16. Který způsob používáte doma? https://timeandtidewatches.com/8-ways-let-significant-know-youre-buy-new-watch/
 17. K Airtagu: v Berlíně mně odtáhli auto, protože jsem blbě parkoval. Volal jsem na policajty a že se musím u nich stavit zaplatit pokutu a potom, že mi řeknou, kam auto odtáhli. Jsem jim oznámil, že nyní stojí na Scheissestrase 27 a docela čuměli , že to vím. Takže Airtag funguje..:-) Jo a mimochodem pokuta za špatné parkování v Berlíněs odtahem a nedělní přirážkou 250,- EUR...Takže bacha!
×
×
 • Create New...