Jump to content

Gustaf

Member_50
 • Posts

  16,158
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gustaf

 1. Up...25 900kc za super chrona...
 2. U nás padá drobně, ale nic nezůstává....moc pěkný u vás @African
 3. Kolik máš ruku? Já se dneska vyvencil po včerejší svarakove smršti
 4. Nebylo by lepší se na to vysrat a dát si pár piv?
 5. Takže úsloví "tombed style" nabývá úplně jiného rozměru...
 6. Ale jo...já poštu vynechávám. Většinou posílám přes zaslat. Takže kurýr si přijede pro balík až ke mně.
 7. Když posílám má dobírku, tak chci aspoň dopředu poslat poštovny...ať o nic nepřijdu.
 8. To už je fuk...už jsem ho poslal k šipku
 9. No a já bych pana od UPS pozdravil a poslal ho pryč s tím, že jsem debil.
 10. No já právě taky ne...proto mi to přijde jako levarna. Proč by mě někdo posílal cash a na oplátku já bych vydal zboží. Divný způsob... Zajímalo by mě co by bylo dál, kdybych mu údaje poskytl... zneužít by je snad neměla jak..
 11. Na jeden inzerát se mi ozval zájemce. Napsal toto: Ano Počkejte, vysvětlím, že obdržíte peníze v hotovosti v obálce, která bude zaslána prostřednictvím služby UPS EXPRESS na vaši domácí adresu, společnost UPS vám zašle faktor na vaši poštovní adresu, abyste si vyzvedli balík a vložili vaše peníze pak mě pošlete na moji doručovací adresu, doufám, že jste mi rozuměli To znamená, že vám posílám peníze prostřednictvím UPS v hotovosti, a jakmile peníze obdržíte, služba vyzvedne balíček u vás doma na mé náklady. Je to nějaká levarna? Chce po mě adresu, jmeno a e-mail. Psal že je z Bonnu...na FB nějaký profil má.
 12. Já si vystacim se spinnerem....jinak jezdím venku celoročně.
 13. Hlavně hned neblbni.... a dej tělu voraz. Já měl lehký průběh, ale na plicích sem to cítil ještě dlouho. Zadejchaval jsem se dost. Byl jsem doma 14dni a kdybych potom měl jít do práce dělat někam s lopatou, tak nevím.. asi bych to nedal
 14. Já teda pri covidu zobal isoprinosin...no a nějaký ty vitamíny. Pruběh jsem měl mírný, ale rozhodně jsem se necítil, že bych po 10dnech dupal na kole...to tak možná po měsíci jsem se trochu odvážili projet.
 15. Kouknu na tu střední cestu od parkside...za 2k. Když bude nějakej průser, tak to vždycky můžu hodit Lidlu na hlavu...tam s reklamacema problém není.
 16. Ok, dík a odpověď... zkusím pohledat. No ta dlažba jen výjimečně, přeci jen brát zamkovku vapkou není tak častý a vymejvat ten písek mezi kostkama by bylo blbý. Ale na oplach auta, kola, vodicí lišty zastřešení bazénu atp by to zvládnout mohlo, což?
 17. Jako vážně do sebe chcete rvát léky pro koně?
×
×
 • Create New...