Jump to content

mAra_

Member_50
 • Posts

  3,948
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mAra_

 1. Omlouvám se za nehezkou fotku, ale konečně mam něco s měřítkem. Budiž to žehlící prkno... Vyrostl dost. A jak všude psali, že se mu hlava udělá do tří let. Tak udělala...
 2. Já žil v bytě a měl kočky, dvě. Pak jsme postavili barák a kočky vyšoupli ven. A za sebe můžu říct, že i přes riziko, že je někdo přejede, tak se jim kvalita života zvedla o tisíc procent. Loví myši, chodí k potoku v lese z něj pít jsou to opět šelmy. Podle mě žijí o mnoho kvalitnější život.
 3. A nechceš to objet v RAMu? Přeci jen udělat si výlet a potkat lidi? Edit: a jakože nezajezdis letos, nebo vůbec?
 4. Ehm.... Snad nejsem jednotkou blbosti..
 5. Už vím, kdo mi hloubí novou studnu na zahradě.... A já pořád, že je to Bára....
 6. Náš pán venkovní lovec (opět je sezóna. A já uklízím cca pět hrabošů a jednoho krtka z terasy týdně).
 7. Nebudeš mě takhle fotit a někam to davat, když mám tepláky, že ne?!?
 8. Má žena je na mě hodná, netluče mě, a smím říkat své názory na veřejnosti bez vyzvání. Opravdu je to tak, slibuju...
 9. Teď zrovna skončil super krásný, jarní deštík. Tak jsme byli všichni venku..
 10. A já jsem se rozhodl, že na tohle reagovat nebudu. @Zmizík Takovej jsi byl sympaťák, když jsme jeli pro klobásu do Kněžpole... Ale jestli se ti ulevilo, prosím, tohle já určitě na zádech unesu Díky.
 11. @ATOMJá si s dovolením polezu kam chci já. A psát si budu taky co chci. Díky za příspěvek. @azeppelinto už mám taky za sebou. A moc mě to nezměnilo.
 12. Nedá mi to... Já prostě nedokážu nereagovat na úplné nesmysly(a chtěl jsem napsat jiné slovo). Tak za prvé. Jestli já mám být ten rádoby intelektuál, tak bych tě rád opravil, jsem hospodský povaleč, bývalý boxer, pijan, a rváč. Tedy moje vyjádření by mělo být zcela adekvátní mému stavu. A za druhé. Jistě máš právo říkat komu chceš co chceš.... Ale pak tak taky čekej adekvátní reakci. Mi to přijde úplně neuvěřitelné, jak se vy blbečci chováte. Máte práva na všechno... Jistě, máte. Si představ, že v Divadle/hospodě/na návsi/ nevím kde,.přijdeš k ženě a řekneš ji, že je pica a že je to tvůj názor, na který máš právo. Co čekáš že se stane? Je tam sama ? A nedá se? Kopne tě do koulí, možná uteče. Není tam sama a je tam s ní i její manžel/kamarád/ okolo jdoucí muž = dá ti jednu před hubu... To je ale překvapení, co? Máte hoši právo blejt tyhle vaše zvratky tady, ale my všichni máme taky právo na ty vaše hovna reagovat. A reakce většinou odpovídá akci.
 13. Díky Jezdí, dělá radost.... Asi jsem mohl dopadnout hůř....
 14. Měl jsem už pár generací pastevců... (Asi pět?) Ale tohle tele, mi přijde, jede podle učebnice.... Nenávist vůči všemu co se hýbe a není naše; láska k nám všem co jsme s ním doma... Mám opravdu tyhle psíky rád...
 15. Jo edit : to je příběh jak do televize, s těmi českými soudy...
 16. Tak mi ta holka nakonec zbyla... Nikdo ji nechtěl
 17. To je přece názor na političku... Že já se nechám vždycky vyprovokovat...
 18. @ATOM a důlkovou korozi do prdele ti přeju!
 19. Mně přijde, že na světě jsou i muži, kteří si neváží žen. .... Že je jejich máma krava, žena taky (než od nich zdrhla), ... A pak jsou takové piče, schopné veřejně urážet dámy, které nikdy neviděli ani nepotkali.. Mně říct nekdo o mé ženě to co tu bylo napsáno ...(cenzura)... Tak fakt srká brčkem.... (Asi si zvykli to poslouchat o svých ženách) Asi to píšou zamrzlý polozmrdi. Vid @ATOM ty seš takovej sráč, co neměl odvahu zůstat v exilu, do kterého se sám uvrhl, ale najednou jsi hrdina. Je mi z tebe zle.
 20. Moc nechápu narážku... Asi to bude tím, že mě bolí už od pátku zuby a zubař měl volno až ve středu...
 21. Schválně si s tím zkus něco uříznout. Já úplně čuměl, jak to fachá ... Super věc a kdo nezkusil, tak neví... Myslím, jsem tu už ten svůj i někdy dával...
×
×
 • Create New...