Jump to content

mAra_

Moderators
 • Posts

  4,535
 • Joined

 • Last visited

About mAra_

 • Birthday 01/12/1983

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec

Recent Profile Visitors

10,910 profile views

mAra_'s Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Náš malý psí kamarád. Přivezli jsme si ho na dvou měsících s osmi kily. Dnes (na třech a půl měsících), jsme na krásných dvaceti.
 2. To naši psíci většinou leží...
 3. Roste nám to... Už má 15kg , přivezli jsme si ho na 8kg.
 4. Příprava na hlavní spánek dne...
 5. Čumím. Ono je to fakt samočistící.... A takové to bylo prase.... A zase je to bílé....
 6. U nás sněží. Tak psí lítají po zahradě a dělají bordel. Výsledek zde.
 7. Zaplatil jsem si na měsíc Amazon. Jen kvůli jedinému... Fallout. Stało to za to. Kdo kdy byť jen hrál jakýkoliv díl hry, musí být nadšený. Kdo má rád post apo s vložkami humoru, musí být nadšený.... Je to super a velmi pěkně mě to překvapilo. Dokonalé zpracování herní předlohy.
 8. A když se zadaří sehnat Ms 260... Tak je skorem za půlku. Nová.
 9. Ahoj, jsem Marek. Na fóru se se mnou můžete potkávat od roku 2010. Hodinkově jsem se již zcela zklidnil za pomoci značek H. Moser & Cię, Tudor, Omega, GS... No mám toho plnou kabelku (ale vedomi, ze v tom nejsem sam mne uklidnuje). Takže už si tu jen tak brouzdám a očumuju. Živí mě kancelářská práce, již deset let jsem projektovým managerem ve firmě spadající po Toyota group. A v tom, abych se z práce nezbláznil mi, mimo hodinek, pomáhají i další koníčky a zájmy. Motorka, pejsci, nějaké nože též patří do výbavy gentlemana. Rád vařím. Rád bych zkvalitnil obsah fóra, které mě velmi silně ovlivnilo, proto jsem se přihlásil do této pro mne zcela nové role. Věřím, že spolu budeme všichni vycházet a společně zde toho ještě mnoho zajímavého zažijeme. Dík.
 10. Tak ještě jednu, jen tak před spaním...
 11. Mikołaj jako správné štěně buď spí, něco žere, nebo si hraje na torpédo. Vyfotit ho lze jej ve fázi spánku A za ten týden co ho máme, přibral dvě kila...
×
×
 • Create New...