Jump to content

Olaf

Member_50
 • Posts

  229
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

4,330 profile views

Olaf's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ahoj, koupím Steinhart Ocean One vintage GMT, díky za nabídky.
 2. UP Klidně nějakej hodinkovej zápočet, třeba Rlx s drobnym doplatkem...
 3. Ahoj, bohužel se z časovejch důvodů nebudu moct zúčastnit buďto vůbec, nebo omezeně, což nemá smysl. Nabízím proto jeden lístek na Metronome festival Prague 2022, koná se na pražskym výstavišti (Fučíkárně) příští týden od čtvrtka 23.6. do soboty 25.6. (čtvrtek od 15:30, pátek od 15:00, sobota od 12:30), line up viz níže nebo zde kompletní program. Jde o třídenní lístek na stání, koupen za 2.690,-, pro chronomag litr dolů = 1.700 Kč. Díky za prostor. Vystoupí hlavně: Nick Cave and the Bad seeds Beck Underworld mraky českejch kapel (Mňága, Dusilová, Čechomor, Mig 21, Marpo, Redzed, DJ Wich, Dj Tráva).
 4. Stále aktuální, resp. platí do smazání. Skvělá, praktická věc za pár peněz proti pořizovačce...
 5. Hodnotím coby kupující: rychlá, jasná a skvělá komunikace, rychlý odeslání, vše naprosto ok, doporučuju a děkuju.
 6. Aktuální jen 42mm Laco Valencia, díky.
 7. Co dodat k harcovníkovi fóra? Z pozice kupujícího skvělej průběh, hodinky v reálu dle popisu, kdykoliv rád znovu, neváhejte a točte. Těšim se na příští vostrej Birell.
 8. Ahoj, přihodim rovnou další motoinzerát, třeba jen tu mezi námi nějaký forzista. Prodám set nových, nepoužitých a nikdy nenamontovaných deflektorů na ruce Givi DF1166 pro Hondu Forzu 125/300/350, modelový rok 2018 dosud. Deflektory vyplňují prostor pod zrcátkem a kompletně odvádí vítr proudící na ruce, skútr navíc nijak nerozšiřují, zrcátka jsou stále nejširší část skútru, v kombinaci s vyhřívanými hefty skvělá věc. Lze použít i s vyšším/širším aftermarket plexi, vyzkoušeno s mým Givi D1140 (vyzkoušeno přiložením) nebo Puig. Není žádný problém při manévrování, nepřekáží při dorazu. Zakoupeny v Hondě Lety u Dobřichovic za (na kus plastu) nekřesťanskejch 2.850 Kč, účet (a tím pádem i záruka do 2023) odněkud vyhrabu, kompletní balení. V obchodech stojí 2.700 až 3.000. Zbyly mi po nehodě mý Forzy, nestačil jsem je namontovat, pak totálka (protože pan "rozpadlýBMW-E46-ftuningu#furtplnejpytchovoe" debil nechápal, že na červenou se v křižovatce otáčet nesmí). Náhradou mám objednaný ADV 350, na který tyhle deflektory nepasujou. Cena: 1.500 Kč, inzeruju jinde za stejnou cenu, preferuji osobní předání v Praze, ale pro chronomag zásilkovna v ceně. Díky za prostor.
 9. Rád nesu dříví do lesa ve formě další pozitivní reference. Zoliho nelze nedoporučit, skvělá, jasná a rychlá komunikace, bleskové poslání hodinek, zabalených pro případ atomové války, kdy by se jim stejně nic nestalo. Ještě jednou díky a příště znovu rád.
 10. Ahoj, koupím Laco Valencia 42 mm a/nebo Laco Augsburg Blaue Stunde 42. Díky za nabídky!
 11. Pečení je radost nejen s Herou, ale i s Doublem, mohu ho coby kupujícího jedině doporučit: rychlá a jasná domluva, vše v naprostym pořádku, ukázkovej přístup. Takže neváhejte a také s ním kdykoliv něco upečte! Díky za fajn obchod a v budoucnu znovu rád.
 12. Ahoj, nemáte tu někdo přímou zkušenost s Daytonou 675 a ZX-10R 2005/2006? Vim, dva totál jiný světy, lákaj mě obě, ale 4 moto provozovat nechci... Díky.
 13. Afri: No ty píste, za tohle by v US dostaly regulérně ban, a každá pořádná aerolinka by je zaprvé nepustila a zadruhé po druhym varování emergency landing a na nádhery by čekali fízlové/záchytka... Já mám pekelný zkušenosti max. se smradem obtěžujícími spolucestujícími, na pětihodinovym vnitro US letu jsem předmin. týden chytil 250 kg vyžraný prase, pro který je sprcha sprostý slovo, strašný. Nechápu, proč takový dobytky nechávaj boardovat...
 14. Další transakce s Quidem a opět na jedničku, takto si představuju průběh hodnej fóra džentlmenů, takhle to má vypadat. Jakmile jsme se dohodli, šlo vše ráz na ráz. Rád si obchod kdykoliv zopakuju ať již coby kupující nebo prodávající. Příjemnej pokec o všem, zkrátka doporučuju, děkuji a těšim se na příště.
×
×
 • Create New...