Jump to content

Olaf

Member_50
 • Posts

  240
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Všechny je mám rád.

Recent Profile Visitors

4,489 profile views

Olaf's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. MrGase coby prodávajícího můžu jedině doporučit, skvělá komunikace, rychlý odeslání, hodinky dle popisu. Díky a kdykoliv znova.
 2. Nehodinková transkace, ale plně zasloužená pochvalná slova kolegů nade mnou - naprostá radost obchodovat, skvělá komunikace, nevídaná ochota a skvělej pokec jako bonus. Starej dobrej chronomag. Díky ještě jednou a kdykoliv rád znovu.
 3. Po letech druhá, a opět velmi pozitivní zkušenost s Pavlem, tentokrát oboustranná výměna. Naprosto férovej a nadstandartní přístup, rychlá a jasná komunikace, do puntíku přesnej popis. Svou část dealu Pavel splnil a zboží mi poslal dokonce ještě předtím, než jsem já odeslal svůj předmět výměny... Pavla mohu jedině doporučit, děkuji mu za fajn transakci a příště kdykoliv zase rád.
 4. Aktuálně zbývá 3, 5 a 6. 1) Geckota, tmavě černo-modrá prošívaná kůže, říkají tomu myslím petrol blue/black, moc pěknej. 500 Kč. 2) Origo Steihhart měkká, tlustá kůže, byly myslim na Ocean Two, cena novýho 30 €. 400 Kč 3) Tmavě modrá, prošívaná kůže, příjemná, výrobce netušim, ale moc hezky zpracovaná, rychlostěžejky. 300 Kč. 4) Divnokůže tenká, nedivil se, kdyby to byla nějaká umělina, ale blbě se mi to poznává, nosim hlavně tahy nebo různý Hirsche. 250 Kč. 5) Tlustá kůže, myslim od R4B4, bez spony. 300 Kč 6) Klasika, černá, tenká kůže, příjemná, rychlostěžejky. 200 Kč 7) Rallye echt leder, dost kvalitní, ale ten design mě nebere. 400 Kč.
 5. Stále platí, plus se mi uvolnil ještě jeden lístek. Z pěti koupených využijeme pouze dva, aneb dvakrát měř, jednou řež, když si plánuješ program na období, kdy už máš jiný plány... Tzn. nabízím tři lístky dohromady za 3.000 Kč (PC 3.780 Kč). Díky za prostor.
 6. Zakládám hodnotící vlákno pro "tencoktomubyldonucen", je s námi na fóru již nějaký ten pátek, zatím ho nemá, a rozhodně si jej zaslouží. Coby kupujícího mohu "tencoktomubyldonucen-a" jedině silně doporučit a znovu mu poděkovat za bezproblémovou a rychlou transakci, s na chronomagu klasicky fajn pokecem. Nutný disclaimer: K sepsání mé zkušenosti jsem nebyl nikým donucen a činím tak na základě vlastního uvážení a svobodné vůle.
 7. Teprve s odstupem týdne jsem schopen posbírat mysl a slova z nadmíru pozitivní zkušenosti s Potvorem, paní Potvorovou a malými Potvorčaty, získané u nich, v Potvorově, při transakci prodeje švýcarských ráčmenů, abych konečně mohl recipročně oplatit stejně pozitivní mincí Potvorovo hodnocení mé maličkosti. Potvor byl prodávajícím hodinek nesmírné kvality i nádhery, jejichž popis v inzerátu neseděl na 100, ale rovnou na 130%, vše mi Potvor jasně sdělil ve fajn konverzaci předem, nic nezatajil (jako o výslechu v televizní detektivce), trpělivě vyčkal mého návratu z dovolené s CK Cháron, můj ošklivý cenový protinávrh noblesně akceptoval, a jako bonus způsobil budoucí trauma mé peněžence prezentací svých absolutně nádherných ostatních hodinek (s důraznou výhradou proti odporným Longines Sport, těm věčnou hanbu, hodit do strusky a zapomenout, fuj! Že je Potvor je schopen vzít na milost budiž potvrzením jeho charakteru). TLDR: Toto je ten starý dobrý chronomog, ono mýtické fórum džentlemanů, kde je radost spolu cokoliv řešit, silně doporučuju a kdykoliv znovu rád!
 8. 1 a 4 pryč, zbytek k mání: 1) Geckota, tmavě černo-modrá prošívaná kůže, říkají tomu myslím petrol blue/black, moc pěknej. 500 Kč. 2) Origo Steihhart měkká, tlustá kůže, byly myslim na Ocean Two, cena novýho 30 €. 400 Kč 3) Tmavě modrá, prošívaná kůže, příjemná, výrobce netušim, ale moc hezky zpracovaná, rychlostěžejky. 300 Kč. 4) Divnokůže tenká, nedivil se, kdyby to byla nějaká umělina, ale blbě se mi to poznává, nosim hlavně tahy nebo různý Hirsche. 250 Kč. 5) Tlustá kůže, myslim od R4B4, bez spony. 300 Kč 6) Klasika, černá, tenká kůže, příjemná, rychlostěžejky. 200 Kč 7) Rallye echt leder, dost kvalitní, ale ten design mě nebere. 400 Kč.
 9. Honzu jako kupujícího můžu jedině doporučit, rychlá a jasná domluva, blesková platba. Díky a příště klidně znovu.
 10. Díky Laďovi za fajn a rychlej obchod, coby kupujícího ho můžu jedině doporučit, rychlá, jasná domluva, platba obratem, takto to má vypadat. Díky a někdy rád znovu.
 11. Ahoj, já blbec jsem pořídil lístky/letenky na snookerový Irish open v říjnu a zapomněl, že mám v ten samej termín vstupenky na koncert The Cure - 24.10.2022 v Praze v O2 aréně. Jde o stání (fialová zóna), vstup sektor sever. Nabízím dva lístky, stály 2.510,-, nabízim je za 2.100 Kč. Elektronickej/vytisknutelnej lístek, za pravost ručím. Mám jich celkem pět, tři využijeme, ale zbývající dva v rodině neudám... Díky za prostor
 12. Ahoj, mám x řemínků, který nenosím, max. vyzkoušený na ruce, a je zbytečný, aby se válely v šuplíku, takže čistka. Zleva doprava, všechny jsou 22 mm, ceny viz foto plus v textu: 1) Geckota, tmavě černo-modrá prošívaná kůže, říkají tomu myslím petrol blue/black, moc pěknej. 500 Kč. 2) Origo Steihhart měkká, tlustá kůže, byly myslim na Ocean Two, cena novýho 30 €. 400 Kč 3) Tmavě modrá, prošívaná kůže, příjemná, výrobce netušim, ale moc hezky zpracovaná, rychlostěžejky. 300 Kč. 4) Divnokůže tenká, nedivil se, kdyby to byla nějaká umělina, ale blbě se mi to poznává, nosim hlavně tahy nebo různý Hirsche. 250 Kč. 5) Tlustá kůže, myslim od R4B4, bez spony. 300 Kč 6) Klasika, černá, tenká kůže, příjemná, rychlostěžejky. 200 Kč 7) Rallye echt leder, dost kvalitní, ale ten design mě nebere. 400 Kč. Ke všem prosím připočíst poštu nebo zásilkovnu, v rámci Prahy a rozumnýho okolí přivezu po práci v rámci motovýletu. Kdyby je vzal někdo všechny dohromady: cena 2.000 Kč a pošta na mě. Díky Bertovi za prostor.
 13. Ahoj, nabízím echt NOS vintage tah pro Seiko SQ řadu (4004, King Quartz, apod., ale asi i další ze 70s/80s) v krásnym, absolutně netknutym stavu. Na délku má cca 15,5 cm, ale je k němu ještě několik článků, takže půjde nastavit někam k 16+ cm. Šířka: nevim, jak ho správně měřit - ta část, kde se spojuje s pouzdrem, má cca 16/17 mm, podívej se radši na fotky. Zájemci tah pro jistotu přeměřim, nebo neni problém vyzkoušet s jeho pouzdrem. Koupil jsem ho kdysi na Uhrforu kolem 50€ pro svý SQ, který jsem v mezidobí prodal, a na tah zapomněl... Dnes za ně chci velmi lidových 800,- Kč vč. pošty. Díky Bertovi za prostor.
 14. Ahoj, koupím Steinhart Ocean One vintage GMT, díky za nabídky.
×
×
 • Create New...