Jump to content

Jackie Treehorn

Member_50
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,003 profile views

Jackie Treehorn's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Tutimy jsou hezčí, takový vyvážený. Ale co takový Fortisky bez lunety.
 2. Když na tomhle kolem mě projela v Římě prezidentská garda, tak mě přejel mráz po zádech. Mělo to koule a ty jejich parádní uniformy s holinkama.
 3. V Sapě u Bambušáka skladem
 4. Je to úplně jednoduchý. Stejně tak jako potencionální uživatel si návratnost dokáže spočítat i prodejce elektřiny. A co udělá? Nastaví ceny tak aby byl vždycky o chlup levnější. Kdyby to tak nebylo, už má fotovoltaiku úplně každej.
 5. Novej Defender je divnej a to jak skutečný auto, tak i model. Navíc v portfoliu automobiky vlastně zbytečnej protože už to není pracant, ale spíš převlečený Disco. To se mě líbí víc, jak pojal nový G medvěd. Ale starej Def to je legenda - tohle Lego si koupím.
 6. https://www.mascotworkwear.com/en/mascot-crossover-50179-870#18 No aspoň vidíš že to nešiděj, tam kde ostatní končej na 100%, oni jedou dál
 7. Zkusil jsem toho už poměrně dost a za nejlepší spodní vrstvu považuju podvlikačky a trika od dánské firmy na pracovní oděvy Mascot. Pozor ale na složení, vyrábí taky několik řad a za mě je TOP řada s příměsí bambusového vlákna Crossover (75% polyester 18% polyamyd 8% elastan). Neuvěřitelná funkčnost, životnost, rozměrová stálost. Merino mám pouze spodní tričko, je až neuvěřitelný jak je teplý, ale když se propotí tak to vůbec neschne. Ale jak už se tu psalo, dokážu si představit spodní vrstvu z umělých vláken a navrch merino - to bude fungovat.
 8. Mají tlumící mezipodešev EVA, takže snad jo. Celkově je to tvrdá, pevná bota, která je však uvnitř příjemně poddajná, takže trochu prošlápnout a bude to pecka.
 9. Tak dorazily nový papuče, první dojem je parádní a za super cenu. Shop 8a dává 15% dolů při potvrzení odběru newsleteru. Sečteno podtrženo 2,7 i s dopravou.
 10. Moc děkuju za report. Budnu bych si jel tak i tak vyzkoušet do kamenné prodejny, ale jelikož jsem mimopražský, šlo mi hlavně o to, jestli má vůbec cenu vážit cestu.
×
×
 • Create New...