Jump to content

Jackie Treehorn

Members
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jackie Treehorn's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. To bych se z toho pos. , koupil jsem mé milé k narozeninám parádní boty a po jedné procházce jsem se dozvěděl, že jsou moc tvrdé . Přitom když jsem je měl v pánské verzi, tak na ně s láskou vzpomínám, jedny z nejlepších bot co jsem kdy měl. Ale tak třeba to s nima ještě zkusí.
 2. Vozit na mašině prázdný kufry je vůbec pěkná hovadina. Přinejmenším motorku může rozhodit poryv větru a v lepším případě si tím může jeden o něco štrejchnout. Ale beru že na cestování je to dobrá věc.
 3. Jo jo Vespu jsem právě dostavěl a je to pěkný , skoro jako doopravdická
 4. A jelikož to je proti jejich filosofii (dělat válečné stroje), tak se zmíněný Osperey(ač v civilní verzi) vyšplhal na 30k. Kdo koupil včas tak se směje.
 5. https://www.lego.com/cs-cz/product/lego-vespa-125-10298 Tak na toto se těším moc
 6. Zdravím, známej nakoupil kolejnice na aliexpressu a je s nima spokojenej. Origo Lego stojej nesmysl a tyhle udělaj stejnou službu za pár korun. Tak jestli s tím nemáte morální problém...
 7. Mustang údajně už končí i cena už se začíná zvedat.
 8. Korunku mám u těchto Diverů šroubovací.
 9. Zdravím, jestli má někdo navíc tyto hodinky, napište - přinejhorším se nedohodnem. Díky
 10. Za mě Bose, i JBL-káři uznali že to hraje tak nějak líp.
 11. Zdravím, rád bych se Vás zeptal jestli někdo nevíte jak to chodí ve výrobě Lega? Zajímalo by mě vlastně úplně všechno. Předpokládám že existuje nějaké vývojové středisko, kde designéři vymýšlí nové stavebnice a už tady mám nejasnosti. Jak moc jsou limitováni, když potřebují unikátní kostku? Vyrobit formu přece jenom něco stojí. A nebo se vyrábí forma kde jsou unikátní kostky pro více setů? A jak to pak je s jejich distribucí? Přeposílaj se kostky i mezi jednotlivými závody? A jak je to s plánováním množství, kolik se daného setu vyrobí? A podle čeho se řídí životní cyklus jednotlivých setů? A co obaly - disponuje Lego vlastní tiskárnou? No prostě zajimalo by mě úplně všechno. Máte někdo povědomí?
 12. Já mám podezření, že u nářadí se dneska děje úplně to stejný co u jídla. Prostě prodejci dělej trh na východní a západní. Před lety jsem si dovezl aku vrtačku s příklepem Black&Decker z Anglie a kdyby po 10 letech !!! neodešela baterka vrtačka by jela dál. Dneska když vidím v obchodech co je B&D za hobby sračku, tak tomu nechci ani věřit a jaká to bejvala značka. Bohužel jak píše Americkej Bosch už taky není co bejval a to ani v profi řadě, ale záleží taky na typu výrobku. Kdo to nemá lán cesty doporučuju se stavit na čumendu a na kus řeči v prodejně Petek v obci Seč (u tý přehrady). Takhle velkou a nejrůznějším nářadím narvanou prodejnu jsem dlouho neviděl. A pan majitel se nářadím zabývá od revoluce, takže přesně ví kdo u čeho slevil na kvalitě (ale nikoli na ceně) a kdo ještě vyrábí slušný stroje. Nejvíc mě šokoval s Narexem, polovina produkce už je údajně taky předražená čínská srágora .
 13. Kdysi jsem Parkside taky koupil a nevydržel vybrousit ani jednu menší podlahu z měkkého dřeva. Tak jsem jim mašinku vrátil, něco si přidal a koupil Extol EBS 900 VS. A je to úplně o něčem jiném, navíc oproti Makitě výkonnější a o něco levnější. Jinak od Prksidu mám doma ještě přímočarku a taky žádnej velkej hit. Ještě tak na palubky, ale když jsem vyřezával do pracovky kulatej otvor na umyvadlo, tak jsem nebyl schopnej udržet řez kolmo k desce, prostě pilovej plátek podřezával jak svině. A navíc se u toho strašně hřeje motor. Příště už od Parkside nic nechci.
 14. Je fakt že ty dražší sety by Lego mohlo balit aspoň do kartónu z vlnité lepenky, aby potištěná krabice byla ochráněná, ale to by něco stálo, takže na to můžem zapomenout. Vono vůbec ty dnešní obaly jsou hrozná bída, když si vzpomenu jak bylo Lego balený když jsem byl děcko, to bych brečel. Přední strana krabice se dala odklopit a přes průhlednou fólií bylo vidět na zásadní trháky daného setu (figuky,koně,motorky a kdo ví co ještě), které byly uloženy na plastovým platíčku jak bonbóny v bonboniéře. To byla paráda. Dneska i drahej set napytlíkujou, nasypou do krabice a hotovo.
×
×
 • Create New...