Jump to content

nettopejr

Member_50
 • Content Count

  448
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About nettopejr

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 11/01/1975

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Seiko

Contact Methods

 • Skype
  misto SZ: nettopejr at gmail puntik com

Recent Profile Visitors

5,179 profile views
 1. Pardon, už mi to nejde editovat: Mohlo by to být tím, že si (možná) neteř neaktivovala win8 včas? Našel jsem, že je na to 30 dní od prvního použití. Lze to ještě nějak dodatečně?
 2. Ahoj, Poraďte mi někdo prosím, už do toho čumím a hledám celé odpoledne... mám tu notebook od neteře. Notebook Asus F751L s OEM Win8.1 a nejde mi "aktivovat windows". Píše chybu, že byl product kód zablokován. Zkoušel jsem i tu jejich telefonni aktivaci a taky nejde... už nevím, kde hledat. (Přehodil bych to klidně na desítky, ale to mi asi nepomůže, když to hlásí špatný ID...)
 3. Waze funguje spolehlivě (a nejen na statické). Další možnost naimportovat radary do navigace auta. Záleží co maš. OIII s importem třeba z POI.cz funguje dobře.
 4. Celá ČR plave, jen Brno zalévá :-)
 5. To bych spíš odhadoval na Brno... (odhad podle fotky- kombinace červenobílý Urbanway pohonem CNG s klimatizací Eberspächer v Brně jezdí) Ale YPO se jistě kdyžtak přizná..
 6. Máte někdo zkušenost s krystalickou izolací? Řeším terasu (balkon) kde bude do podlahy nasroubovana konstrukce (zimní zahrada). Izolovat budu pod dlažbu "lepenku v kýblu" od Hasoft . Teď jsem netrefil na Krystalizol od Bravenu a moje otázky je, zda když nepustím beton (před měsícem udělaný, zatím bez izolace) jestli mi to zvětší šance, že mi "nebude zatekat šroubama". Nevím jak to zformulovat, tak snad to pochopíte:-)
 7. Hele, a není náhodou i/y ve shodě podmětu s přisudkem diskriminační?
 8. Mě by spíš zajímalo, co zbývá... el. ne plyn ne, čerpadlo ne,.... uhlí,dřevo? To je nějaký divný...
 9. Školácká chyba cestou dolů Mariánským údolím. Následoval dopad na přední a kotrmelec. -prostě koko*t Asi to je super místo, okolo kupa dílů z kol. :-) Ruka snad sroste, Garminy to daly bez ztráty kytičky, kolo asi OK. Spíš mě se*e ten čas který "proflákám". (Mám doma rozpracováno cosi do stavařského vlákna.) Jo a děkuju sám sobě za helmu a baťoh.
 10. Tak já si to dnes taky užil... Až teda na posledních cca 10km. Kotoul plavmo, přilba napadrť, bez jediné kapky krve, ale kosti to nedaly. Na nějakou dobu bez kola a bez hodinek.
 11. CESK? Ale jestli je dobrej, to nevim. Využil jsem jen jednou.
 12. Nezdá. Kolobka je v podstatě z tohoto: www.kolobezka.com Jsou to drobný kolobky. Dle mého stylově hozený do zábavy a sportu, než nějakého "cestováni" a pohodlí Ale mě se strašně líbí a kdybych kupoval kolobku, a že už jsem byl několikrát načatý, tak pro zábavu K6 je pro mě...:-) Mě jsou jak vzhledově, tak i vším okolo sympatické...
 13. Na jihozápad jsem měl terasu v mém bývalém působišti. Byla to nejteplejší strana baráku, v létě se tam sedět vůbec nedalo. Tak opatrně- pamatuj na možnost stínění.
×
×
 • Create New...