Jump to content

nettopejr

Member_50
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About nettopejr

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 11/01/1975

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Seiko

Contact Methods

 • Skype
  misto SZ: nettopejr at gmail puntik com

Recent Profile Visitors

5,216 profile views
 1. No právě, já ho mám teplý- horký dřív než cokoliv udělá. ... tak chci zkusit menší trysku.
 2. @eskimak právě jsem strávil more času s hledáním katalogu a možností. Kávovary nejsou můj obor :-) . Podle posuvky to má závit venkem nějakých 8,6mm stoupání tak 0,8 (odhad- merky doma nemám a posuvkou to nezměřím. )
 3. Před časem jsem "tady u nás" koupil pákovku. Jedná se o tuto- http://www.rimprezza.de/epages/63241512.mobile/de_DE/?ObjectPath=/Shops/63241512/Categories/Servicebereich/%22Maschinen+Vorstellungen/Vergleiche%22/SABACM_Pratika&Locale=de_DE Teď ale po mně holky začaly chtít kapučína, ale nějak nejsem asi kamarád s tryskou. Mléko spíš uvařím, než bych vytvořil nějakou pěnu. (Mléko beru z lednice). Co jsem načet, mohlo by pomoci míň dírková tryska... snad... Kde koupit vhodnou trysku, ale i jiné ND v případě problému. Brno není podmínkou .
 4. Ad pojišťovny: Osobní zkušenost (oba připady mé ženy)"z obou stran". Poškozený: Před několika lety rána zprava (z vedlejší) dodávkou do manželčinýho staršího, ale "nažehlenýho" Scenika (osobni dovoz z DE v plné parádě). Uzavřeno jako totálka. (pozn.: v okamžiku tohoto rozhodnutí vracíte náhradní auto- u nás po 3 dnech- všem je fuk, jestli máte nebo nemáte s čím jezdit, nebo jestli máte za co koupit jiný auto) Pak teprve začíná dohadování o ceně, aukce "vraku" atd. .. a cena? K smichu- tehdy mi někdo vysvětloval, že vezmou průměrnou cenu "stejneho" auta (tipcars)- stejneho ve smyslu tabulkových vlastností, nikdo neoceni jestli je ve stavu "jako ze salónu". Viník: nedávné nedobrždení za WV s jiným WV :-) . Výsledek- upadlý rámeček na SPZ. Poškozená odmítla domluvu (manžel, leasing a jiné argumenty) OK, sepsaly to a bylo. Výsledek: bonusy v háji a navýšení pojistek o cenu za kterou by zlikvidovali takových událostí asi 10. (Mám u nich jak POV tak i havarijko)
 5. Ze stravy přímo asi ne, ale tady....(natáhne si to data ze stravy) www.statshunters.com/
 6. Pardon, už mi to nejde editovat: Mohlo by to být tím, že si (možná) neteř neaktivovala win8 včas? Našel jsem, že je na to 30 dní od prvního použití. Lze to ještě nějak dodatečně?
 7. Ahoj, Poraďte mi někdo prosím, už do toho čumím a hledám celé odpoledne... mám tu notebook od neteře. Notebook Asus F751L s OEM Win8.1 a nejde mi "aktivovat windows". Píše chybu, že byl product kód zablokován. Zkoušel jsem i tu jejich telefonni aktivaci a taky nejde... už nevím, kde hledat. (Přehodil bych to klidně na desítky, ale to mi asi nepomůže, když to hlásí špatný ID...)
 8. Waze funguje spolehlivě (a nejen na statické). Další možnost naimportovat radary do navigace auta. Záleží co maš. OIII s importem třeba z POI.cz funguje dobře.
 9. Celá ČR plave, jen Brno zalévá :-)
 10. To bych spíš odhadoval na Brno... (odhad podle fotky- kombinace červenobílý Urbanway pohonem CNG s klimatizací Eberspächer v Brně jezdí) Ale YPO se jistě kdyžtak přizná..
 11. Máte někdo zkušenost s krystalickou izolací? Řeším terasu (balkon) kde bude do podlahy nasroubovana konstrukce (zimní zahrada). Izolovat budu pod dlažbu "lepenku v kýblu" od Hasoft . Teď jsem netrefil na Krystalizol od Bravenu a moje otázky je, zda když nepustím beton (před měsícem udělaný, zatím bez izolace) jestli mi to zvětší šance, že mi "nebude zatekat šroubama". Nevím jak to zformulovat, tak snad to pochopíte:-)
 12. Hele, a není náhodou i/y ve shodě podmětu s přisudkem diskriminační?
 13. Mě by spíš zajímalo, co zbývá... el. ne plyn ne, čerpadlo ne,.... uhlí,dřevo? To je nějaký divný...
×
×
 • Create New...