Jump to content

mmmara

Member_50
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mmmara

 1. I actually have seen some Prim watch in the museum with the day/date, but they were with quartz movement so I should think they might be even more rare then the caliber 97.
 2. Nejsem si jistej, zda se to dá nazvat renovací. Spíš mi to přijde jako poptávka po nových hodinkách, které by měli tvuj oblíbený strojek 66. Že ty chceš, aby kvuli tobě vyrobili pouzdro, který neodpovídá standartu, tak nebuď překvapen, že to nejni za hubičku.
 3. Well if we are talking of TdB model that, there is nothing easier than visit official web sites, which you can have in english as well, but talking about 97 caliber, that is something differnt. Two years ago I was told that they were on sold internet auction for about 20k CZK. Do not know what it could be these days
 4. Hi there was only caliber 97 that did have this feature. Day and date, well if I do not count the count the caliber 77 which is used in Tycho de Brahe model. Because of the feature it were quite expensive watches so not so many were sold and they are quite rare.
 5. Well talking of Linea then we can talk only about original, but otherwise I acctually prefer the new versions, not only they suit me more by size, but to me they just look better make to me, probably, because the whole phylosophy of the company had changed and you can acctually see it on the products.
 6. I am not sure if you gonna have straight answer for this one. For me that would be at least three types. Orlik, Sport Igen, Diplomat. But I also very much like mine Linea 40, which I got from my brother and I am enjoying wearing them everyday more and more.
 7. There is a new model out there called Diplomat 40.
 8. To Onion: Mrzí mě, že sem se tě nějako dotkl, ale ta poznámka nebyla adresováná přímo tobě i když nejni náhodou něco na rčení potrefená kachna se ozve? Každopádně vim o tvých Long.Lindb. a velmi rád se podívám na tvůj special solitér(wilde sau), kterej jestli se nepletu si dostal za nějakou prácičku. Prostě nic ve zlym, ale bylo to myšlený obecně a né jednotlivě. Někdo to tady zmiňoval, že prostě kdyby byli nižší ceny, tak by bylo více zákazníků. No ale tak to nejni musíme se s tím smířit a jedeme dál. A propo kdo řekl, že já nepatřím mezi ty co by brali nižší ceny. Mám pocit, že sem byl jeden z prvních kdo na to poukázal, že z toho nadšenej nejsem. No ještě, že sem stihl nákup hodinek, který se mi líběj a mám z nich dobrej pocit a vo tom to je si myslim a jestli budu chtít od Primu nějaký další no tak bud sem ochotnej nebo ne. Haugh.
 9. Mě to přijde, tak že prostě ty kterým se ty hodinky líběj jen nejsou ochotni ty peníze za to dát a tak ted lamentujou a snad doufaj, že cena se tak sníží, když teda Prim jako teda uvidí kolik, že vlastně má potencionalních zákazníků.
 10. Ještě asi schytám kritiku az moc velký obrázky, tak se předem omlouvám bo na to nemám momentálně vhodnej program, pže sem musel předělávat celý windows
 11. Koukám, že jsou tady některý hodně vymazlený kousky na ještě lepších fotkách, ale tak né každej zvládá vše a tak tedy přidávám pár svých kousků, ale nevim jestli nebudu kritizován, že míchám dvě různý věci dohromady a to výrobu před 89 a po. No uvidíme, ale já v tom vidim souvislej vývoj, tak tak.
 12. Tak já bych se zdovolením přidal na toho 5.8. i když zatim to nevim 100%, ale takových je tady koukám víc.
 13. Já je chtěl, ale zrovna sem na ně neměl . Chtěl jsem se ale vrátit trošku k tématu, aby tady nebylo jen nadtřásano, jak kdo koho dostal do uzkejch svejma skvělejma argumentama a podobně. Takže by mě zajímalo jak maji majitelé diplomatů 40 teda ti co mají čísla 1-9 číslované dýnko? Jestli to maji jako 01,02,03 atd a nebo 1,2,3? Díky za odpověd jinak se omlouvám, že sem sem nedal vícero fotek a nenapsal vícero postřehů z nošení, ale jak jsem psal asi o 20dříve, tak hodinky jsem zakoupil jako dokonalé oblekovky a přiznám se nechodím do práce, kde bych měl potřebu mít denně oblek, takže čekám až začnu na podzim chodit do divadel a podobně, abych se v létě zbytečně nepařil i když ted to léto nejni zas až tak hrozný.
 14. Well I would like to welcome everybody from english speaking world who is interested in Prim watches. Hereby I´d like to announce, that I am ready to find out a answer all your questions, if it is in my powers
 15. No tak jak to tady pozoruju, tak si nemůžu pomoc, ale myslim, že Frantik to vystihnul docela dobře a k takovýmu názoru se přidávám i když na rozdíl od něho sem teda Breitlingy nikdy neměl, ale jen sem po nich slintal, ale po tom co sem se seznámil s novodobou produkcí Primu, tak mi i přijdou všední. A vyjmečnost Diplomatů ve 40 vidim v tom, že fakt nehrozí, že hned narazim na někoho kdo je má taky a ke všemu v I.E.
 16. Ale to tady přece nikdo neprohlásil. Prostě sou lidi co se ty hodinky líběj a hotovo nic víc nic míň.
 17. Tak tady to pomalu a jistě vypadá na mrtvý vlákno, tak sem zvědav, kdy se objeví nové vlákno pro novou I.E. nebo L.E.
 18. No trochu bych tě opravil nebyli to vyloženě policie, ale police(které jsem dostal v Anglii). Myslim, že ve finále nás bude víc než jen 12.
 19. Víš co Cigi, ty to stavíš do svý pozice, jak bys to udělal ty. Ale spíš, by sis měl přečíst proč, že to ty kluci nekupujou a jaký, že sou ty jejich důvody. Nic víc. Respektuju tvuj názor, častečně se s nim i ztotožnuju, ale věř tomu, že ty policajty kteří to právě dělaji s tou profesní hrdostí, tak ty v těch novinách často nenajdeš. Bohužel, když je to při příležitost státního ocenění, tak na to se brzo zapomene. Ale když je to, že někdo něco provedl špatně, tak to je přesně ten obrázek co mě přijde, že v lidech přetrvává mnohem dýl, ale bohužel to je taky výsledek medii, kteří ve svých senzace chtivých zprávách nevykreslují zrovna nejlepší image.
 20. Tak tohle přesně co chápu, že jiný jsou na tom jinak než já. Ale jen sem chtěl říct, že jsem se smířil s tim, že budu mít quartzky bo se bojim, že stejně by došlo na to, že bych je někde nemyle poškodil a při kontaktu se špatnýma lidma, kterýmu je člověk vystaven dnes a denně to holt hrozí. Ale přiznám se někdy v budoucnu bych si možná pořídil i ty mechaniky. Jinak sem někde slyšel názor, že cena hodinek by měla být rovna cca jednomu měsíčnímu platu, tak když nebudeš na ně chvátat a potajmu ušetříš, tak by to možná i vyšlo ne?
 21. No jestli se nepletu, tak trencle nelze nafasovat, ale kdyby je někdo chtěl, tak sou na webu někde volně prodejný hlavně populární je teda provedení pro dámy v tangách. S tim vracenim fasovaného bych si moc nedela srandu bo ted se vraceli náboje, aby bylo s čim střílet na výcviku, takže sice hezký, že si všichni myslej, jak policie bude vybavená novejma autama s SS blesky(pěkná ptákovina mimochodem nevim proč nenechaj to na co si lidi zvykli), ale že vyšetřovatele nemaj pořádný počítačový vybavení a ty kompy maji pomalu kličky, aby se to rozhejbávalo ručně to ví jen zasvěcení, ale o tom nemá cenu tady se rozepisovat. Uvidíme co strejda IVAN vymyslí za ptákoviny. Každopádně až nebude na koho se obracet o pomoc, tak at se nikdo nediví. Ale to je dlouhodobej trend co sem slyšel.
 22. NO tak dík, že je ted ze mě škemral:) No máš pravdu, že to by to spousta kolegů za nějakej malej úplateček vyměnila a díky tomuhle názoru možná máš pravdu, že to je jak to je, a že se to nefasuje. Každopádně myslim si, že patřim mezi ty hrdý a mám rád hezký věci a tak mám diplomaty 40 v nerezu bo sem patriot a naštěstí jak já říkám zatim bláznivej singl, kterej si holt může občas dovolit nějakou tu investici pro svojí potěch. Ale Cigi věř tomu, že ta potěcha nemůže bejt často. Jinak do policejních samosebou pujdu. Možná uvidim jestli Prim nebude chtít jít do ciferníku pro kriminálku:) uvidíme.
 23. Tak koukám, že tady běhaj nějaký dezinformace. Tak za 1) cena hodinek je tady myslim někde uvedena a stačí se podívat, takže tady nemluvme o desetitisících. A za 2) obávám se, že kdyby cena dosahovala hodnoty několikaměsíčního platu, tak by to asi taky nebylo zrovna ono. A propo myslim, že to tady taky Prim zmiňoval, že dosavadní verze se prodávali v plné palbě, takže ti se zeptejte někoho kdo si je koupil jak to vlastně je.
 24. Á pánové někteří dělají do práva, tak to rád slyšim. A do kterého pak? Obchodní, či občan? To jsem na to zvědav.
 25. Řekl bych, že to dělá to cylindrické sklíčko, ale když je mám samostatně, tak mi naopak přijdou větší, ale to je jen subjektivní dojem.
×
×
 • Create New...