Jump to content

JR_2010

Member_50
 • Posts

  3,806
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by JR_2010

 1. Tahat to moc nejde, většinou se smí jet tak max 5 km/h, alternativou je odvoz na platě a začínají se už vyskytovat i mobilní dobíječky může přijet třeba takovejhle týpek na kole... ...u nás je teď nějakej startup, a ty to vozí v přívěsu jako z hvězdnejch válek. Zdroj: https://www.idnes.cz/auto/magazin/vyzkouseli-jsme-mobilni-nabijecku-nimbee-mazda-mx-30-elektromobil-bmw-i3-li-ion-nmc.A211103_094953_auto_testy_nyv
 2. Ale vždyť dbal na maximální bezpečnost a navíc se pomodlil, nechápu, proč se do něj navážíte.
 3. Celkem jasně tady pár kolegů demonstrovalo, jak se vyrábí takovej Hoax, jestli to potřebujete trochu posunout, tak to pošlete mojí mámě, e-mail kdyžtak do SZ.
 4. Jasně, uznávám, že jsem to napsal špatně, jsem flink, tak opravuji: Elton, státní podnik za tím nestojí, ten zanikl v roce 1993 bez nástupce rozhodnutím člena vlády a majetek přešel na FNM a Elton hodinářská a.s. vznikla až v roce 2000, pohádka o právním nástupnictví je tady proto tak trochu na vodě, protože podnikání ve stejným baráku, se stejnýma nástrojema a možná i lidma ještě neznamená, že se jedná o právní nástupnictví. nicméně tedy ctěnému osazenstvu napovím, že ty hodinky vyrobila (možná jen smontovala) společnost, jejímž skutečně právním nástupcem, po řadě různých slučování a rozdělování, je uvedená Elton hodinářská a.s..
 5. Jen upřesním, že Elton za tím nestojí, tohle je produkce někde mezi 1994 - 1997 a Elton vznikl až v roce 2000.
 6. No, padělek to není, ale je to takovej Česko - Ruskej hybrid z Novýho Města
 7. Ano, životnost baterky ovlivňuje počet cyklů, ale myslím, že jich je tolik, že by to mělo zhruba korespondovat s životností auta.
 8. Kdo jezdí běžně až do 10%, tak je na hlavu, elektroauto se dobíjí pořád, respektive pořád bys měl mít "plnou", pokud je to možný.
 9. Elton je nevyrobil, ale MPM to taky není
 10. Dnes tyto, mám je moc rád.
 11. Hezký den všem do nového roku, který jsem zahájil malým výletem do destinace, kam sice potápěčské hodinky tak úplně nepatří, ale ty moje se s tím prostě nějak smířily a daly to bez úhony. Protože je zimní období a auta musí mít zimní gumy, zejména potom v určitých lokalitách, rozhodl jsem se přezout i svoje hodinky na gumu. Ani ne snad proto, že bych jinak nevyjel na kopec, ale spíš proto, že bych mohl cestou dolů hodit takovýho tygra, že bych pak hodinky ani nenašel, ta oranžová barva mi dávala tedy takovou pseudojistotu, že je když tak najdu pod lavinou. Jako dopravní prostředek jsme zvolili autobus... ...výhodou bylo, že jsme měli rovnou Business Class... ...včetně All inclusive... ...trochu nevýhodou bylo, že jsme si to museli i sami odřídit... ...no ale zas tak strašný to nebylo a po pár hodinách jsme dorazili do cíle... ...počasí bylo parádní celou cestu, ale hlavně v místě, na kopcích... ...vyházeli jsme věci z auta a za pár desítek minut jsme už frčeli vzhůru, trochu si zhuntovat tělo... ...bylo nám jasné, že to bude paráda, nejen, že bylo nádherné počasí... ...ale k tomu tam v podstatě bylo skoro prázdno... ...na lanovce sem tam pár lidí... ...na vrcholu potom pár zvědavců čekalo, jestli až ten blázen skočí, tak bude plachtit a nebo poletí volným pádem... ...nevím, jestli se sázeli, ale jestli jo, tak vyhráli Ti, kteří vsadili, že bude plachtit... ...my to tedy raději normálně sjeli a než jsme se dopajdali domů, pomalu začínala padat tma... ...tak rychlá sprcha a šup do města, když svítí světýlka, všechno je najednou tak nějak útulnější... ...pardon, tohle jsem měl na mysli... ...samozřejmě bylo taky nutné doplnit sacharidy... ...jinak pěkně tady bylo i ve dne... ...já jsem taková konzerva a mě se líbí, když lidi nechtějí za každou cenu pořád něco měnit, ale umí žít i tak nějak tradičně, evolučně... ...třeba jako tady ten panelák, ten se mi moc líbil... ...ale bohužel, jako všechno pěkný, to strašně uteklo, tak zase příště, snad někde jinde, nashle...
 12. Já Tě viděl, když jsi ho vezl, kozu jsem nestih.
 13. Měl jsem na mysli Tvoji diplomovou práci, coby studenta, ale to nevadí...
 14. Radku, a když se ohlídneš zpátky, jaký přínos, nový přístup, objev, atd., najdeš ve svojí práci?
 15. Je to tak... Jinak já bych to nechal tak, jak to je, je to taková zajímavost a sehnal bych si jiný, origo traktory.
 16. Ten ruskej strojek je myslím ZIM 2602, má průměr 26 mm a Prim 50 má 25 mm, ale jeho venkovní průměr by měl být 26,1 mm, jinak to pouzdro je Prim.
 17. Krásná série, díky, sem moc rád chodím...no a abych jen nekecal, tak dám jednu ze svého ponoru.
 18. Tak opět mohu přidat pozitivní hodnocení za další opravu, tentokrát HH hodinek, kterou by jen tak někdo nedal, navíc mi je Ruda dovezl až domů, tak jsme měli možnost aspoň chvilku přibrzdit a pokecat jinak, než po telefonu. Zároveň bych rovnou také celému kolektivu Onyxu rád poděkoval za jejich přístup a ochotu a popřál jim hezké vánoce, hodně zdraví a pevné nervy při řešení všech našich, různých vychytávek a těším se na další spolupráci v příštím roce, třeba v rámci našeho jaderného projektu.
 19. Já bych se asi dycky lek, že mám mrtvici, kdybych na ně kouknul, ale třeba to dělá jenom ta fotka.
 20. Tak vzhledem k tomu, že se jednalo o "Zlatý grál" tak je to v pořádku, jinak to bude asi kalich, ze kterýho pije Irča, když klofne kafku.
 21. No, zbastlený to je, ale ten základ je v pohodě, tak jsem je tam zařadil, konečně, aspoň bude kontrola až se to někde objeví v TOP původním stavu
×
×
 • Create New...