Jump to content

JR_2010

Member_50
 • Content Count

  3,663
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About JR_2010

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  focení, staré krásné věci, letadla, QUEEN

Recent Profile Visitors

6,639 profile views
 1. No, mě se to nějak nezdá...třeba máš špatnýho advokáta, tuto variantu jsi taky připustil?
 2. Ale tady nejde o konfiguraci aut, ta je normálně jiná pro konkrétní trhy z různých důvodů, ale opravdu o kvalitu výrobku, která se odvíjí od výrobních specifik v daném místě, viz třeba ten plech.
 3. V řadě těch zemí se vyrábí auta jen pro domácí trh, používají se tam vyběhlé motory, které se už v Evropě nedají přihlásit, to znamená, že neprojdou ani individuálním schválením. Navíc, se část dílů vyrábí taky z místních surovin, třeba plechů, vím, že se řešily problémy s jejich kvalitou a to se sem ta auta nikdy nedostala.
 4. Ono nic není černobílé...jak to ten soud odůvodnil?
 5. Jestli máš rád bouřky, tak doraž, teď to lítá Chorvatskem napříč.
 6. Tak třeba by se to dalo říct i tak, že je Kim Čong Un v háji a proto je hubenější než ty
 7. Hm, hm, železný řemínky na hodinky, to tady ještě nebylo...
 8. Jestli von tady náhodou nebude etablovanej
 9. Teď by si měl facebook za tohle dát doživotní BAN, to by byl na světě klid.
 10. Já po nich koukal fakt dlouho, vždycky, když jsem někde narazil na jejich fotku, tak jsem je začal zkoumat a pořád si říkal, jestli na nich najdu něco, co by mi mohlo za čas vadit a nikdy jsem nic takového nenašel, potom se mi je povedlo sehnat a než dorazily, tak jsem přemýšlel, jestli třeba ve skutečnosti nebudou tak pěkný jako na fotkách, a ono ne, ve skutečnosti jsou snad ještě hezčí. Jako jejich největší chybu bych tak viděl asi jen to, že se blbě shánějí, ale tak všechno jde, když se chce...
 11. Dnes bych tady rád zmínil jedno významější datum (aspoň pro mě), je 5 září... ...před 75 lety se narodil Freddie Mercury... ...tak jsem si dnes zase musel prolistovat pár fotek... ...a poslechnout nějaké pecky... ...Fredíčku, tak všechno nejlepší!
 12. Dnes je na hodinkách v datumovce číslo 5... ...a k tomu je ještě září... ...a navíc rok 2021, dnes by bylo Fredíčkovi 75 let... ...tak všechno nejlepší!
×
×
 • Create New...