Jump to content

JR_2010

Member_50
 • Content Count

  3,241
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About JR_2010

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  focení, staré krásné věci, letadla, QUEEN

Recent Profile Visitors

6,111 profile views
 1. Já se tedy na novej FSX těším, podle prvních náhledů to vypadá pěkně.
 2. Hodinky parádní, jen trochu nezvyklé je to označení Quarz, navíc, když je tam řada dalších popisů v angličtině.
 3. Kašli na hodináře, bude tam tohle Zdroj: https://www.rwg.bz/board/index.php?/topic/113371-crazy-hours-removing-the-movement/
 4. Tak nic není nemožné, už vidím živě, jak budou vyklízet dům moje děti, až přijde můj čas, nedej bůh se tady zeptají na moje hodinky a místní osazenstvo je rovnou pošle do prdele a doporučí jim, ať to hodí do popelnice
 5. Domníváš se určitě správně, jednak si odpověz na otázku Frantíka, to bude 90% řešení rébusu, potom to číslo na dýnku je něco jako "215" u leteckých Prim a hlavně tedy zpracování, materiály a stupeň opotřebení to jen potvrzují, ale ten strojek je tedy stejně taková malá zajímavost...
 6. Tak to je zajímavá "fičura", já myslel, že to nechali normálně běžet, protože na těch fotkách není ta hodinová ručka vystředěná na číslo, na které ukazuje. A ano, hodinová ručka má skákat na další hodinu tak, jak jdou normálně po sobě, bez ohledu na rozmístění.
 7. Jenom pro zajímavost, ten strojek funguje? Pokud ano, jak se mění jednotlivé hodiny? Zajímalo by mě, jak se s tím číňan popral.
 8. Dnes má výročí seriál od soudruha Rusakova, tak i sem k vám si dovolím odložit připomenutí.
 9. filo-boxer okamžitě zareagoval na můj povzdech, že sháním součást hodin a zdarma a na vlastní náklad zaslal následně klíček z ciziny, přičemž finanční plnění odmítl s poznámkou, že radost obdarovaného stojí za všechny peníze. Moc děkuji a jsem dlužníkem.
 10. Tak navazuji na výše uvedenou konverzaci ohledně klíčku k mým nástěnným hodinám, které mám po svých rodičích a které původně vypadaly takto... ..posteskl jsem si tady, že jim chybí podstatná součást, a to klíček, a nenápadně se zmínil, že kdyby jej někdo měl, byl bych nesmírně potěšen, pokud by mi jej přenechal. Téměř okamžitě zareagoval Lukáš, alias "filo-boxer" a klíček mi okamžitě zaslal z daleké ciziny zcela nezištně a zdarma, navíc zabalený, jako by šlo o svátost nejsvětější... ...Hodiny, které jsem jemně zrestauroval, tak ožily... ...a já bych Ti chtěl Luáši tímto veřejně poděkovat, protože peníze jsi odmítl přijmou, a samozřejmě, pokud bych se mohl nějak revanšovat, jsem připraven.
 11. Polaroid jedině jako klín pod kola...Jinak by tedy stačilo aktivovat Auto Hold. Ale zase, když jsem si to teď po sobě přečetl, tak jsi na konec vybrala tu víc soft variantu, to cením.
 12. Ta fotka má docela atmosféru, ale když už fotíš, tak by to chtělo spíš Péčko
 13. Já ho měl taky a absolutně bez jedinýho problému, ale jinak musím upřesnit, že se s tím dalo sice hodně projet, ale chtělo to už umět trochu řídit, zejména na normální silnici, v zimě na sněhu, si to jelo kam chtělo.
×
×
 • Create New...