Jump to content

Badunclsam

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Badunclsam

 1. Děkuji moc pánové , teď ještě sehnat další 007/009, aby mě jedny zůstali origo a druhý custom . Ale už teď vím, že na ty co mám půjde safír a korunka s eSkem .
 2. Je nějaký český shop, kde jdou koupit custom díly nebo pouze cizina?
 3. Jiná luneta a jak to hned změní úplně celé hodinky
 4. A kde jsou prosím skladem za normální peníze ?
 5. Právě, ta cena. Ty Pepsiny jsem před rokem a něco kupoval nové za 6000kč. A teď se mlatím do hlavy, že jsem nevzal rovnou i černý , ale to člověk nemohl prostě vědět. Některé 5ky alá SKX jsou pěkný, ale osobně mě vadí na cifru to obrovský S nebo 5, nebo co to má být. Je to tam nahoře takový přeplácaný.
 6. Nechápu, proč? Vždyť se stále slušně prodávali nebo ne? A to jsem si chtěl ještě časem koupit černý.
 7. Předem se omlouvám za asi hloupý dotaz, ale to Seiko přestalo vyrábět dnes již ikonické SKX007/009 a nahradilo je záplavou pětek alá SKX?
 8. Děkuji za rady, vypadá to, že se asi ještě chytli .
 9. Co vše pro oživení mohu udělat krom toho, že je dám na slunce?
 10. Prosím o radu, u mých Citizenek AT0660-13E asi umřel akumulátor, vymění mě ho někde v Brně nebo hodinky musím poslat do Prahy do CITIZEN Service Centre. Děkuji
 11. No jo, hyperaktivni blb*c. Co mě má neznalost bude aspoň zhruba stát?
 12. Prosím o pomoc. U mých SKX009 přestala fungovat první poloha korunky pro nastaveni dnů. Točím s korunkou, ale ani náznak pohybu v okénku. Druhá poloha pro nastavení času funguje. Hodinky nespadli na zem, ránu nedostali. V čem by mohl být problém? Děkuji
 13. Tak jsem nasadil new řemen a za mě dobrý .
 14. Věděl jsem, že toto je takové gentleman fórum, ale Maxel dodal slovu gentleman absolutně nový význam. Perfektní přístup, komunikace, rychlost, vstřícnost a hlavně důvěra.
 15. A co treba takovy titan Citizeny Eco-Drive s chrono a wr200 ... ? Osobne baterkace moc nemusim, ale tyto nejsou uplne marne .
 16. Nedalo mě to a ze zvědavosti jsem zkusil nahodit mesh ...
 17. ..... obchodovat s Jardou. Doporučuji, ochota,přístup a rychlost ukázková ;-) .
 18. Nevím co napsat, vše už napsali Ti co měli tu čest obchodovat s
 19. Zdravím vespolek. Tak mě včera došli moje první "orientální" automaty. Vybírání bylo zdlouhavé, ale zábavné. Nakonec jsem se rozhodnul pro oblekovky. Na fotkách vypadají pěkně, ale na živo je to opravdu radost pohledět. Bílý ciferník s černými decentními indexy, bílé ručičky lemované sytě modrou barvou, která hraje krásnou hru se světlem plnou odlesků a jako pomyslná třešnička působí na hodinkách kulatý průhled na bijící srdce hodinek. Foto zatím půjčené z netu, vlastní dodám co nejdříve ...
 20. Badunclsam

  Molnija

  Kde jsi prosim Tě koupil ten pásek, mám též tyto Molnije, ale nemůžu najít nějaký pořádný, pěkný kožený pásek, který se k těm hodinkám bude hodit a ten na fotkách je opravdu paradní.
 21. Zdravím všechny, jsem tu novej, tak se pochlubím svýma G-Schock GA-100 (pokud se teda načte fotka)...Plánuju obohatit své GA-100 o Casio GW 9200 nebo Casio PRG 40 (vím,to už nejsou G-Shock), ale nemohu se za boha rozhodnout .....
×
×
 • Create New...