Jump to content

Badunclsam

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

About Badunclsam

 • Birthday 03/27/1986

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno

Badunclsam's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Děkuji moc pánové , teď ještě sehnat další 007/009, aby mě jedny zůstali origo a druhý custom . Ale už teď vím, že na ty co mám půjde safír a korunka s eSkem .
 2. Je nějaký český shop, kde jdou koupit custom díly nebo pouze cizina?
 3. Jiná luneta a jak to hned změní úplně celé hodinky
 4. A kde jsou prosím skladem za normální peníze ?
 5. Právě, ta cena. Ty Pepsiny jsem před rokem a něco kupoval nové za 6000kč. A teď se mlatím do hlavy, že jsem nevzal rovnou i černý , ale to člověk nemohl prostě vědět. Některé 5ky alá SKX jsou pěkný, ale osobně mě vadí na cifru to obrovský S nebo 5, nebo co to má být. Je to tam nahoře takový přeplácaný.
 6. Nechápu, proč? Vždyť se stále slušně prodávali nebo ne? A to jsem si chtěl ještě časem koupit černý.
 7. Předem se omlouvám za asi hloupý dotaz, ale to Seiko přestalo vyrábět dnes již ikonické SKX007/009 a nahradilo je záplavou pětek alá SKX?
 8. Děkuji za rady, vypadá to, že se asi ještě chytli .
 9. Co vše pro oživení mohu udělat krom toho, že je dám na slunce?
 10. Prosím o radu, u mých Citizenek AT0660-13E asi umřel akumulátor, vymění mě ho někde v Brně nebo hodinky musím poslat do Prahy do CITIZEN Service Centre. Děkuji
 11. No jo, hyperaktivni blb*c. Co mě má neznalost bude aspoň zhruba stát?
 12. Prosím o pomoc. U mých SKX009 přestala fungovat první poloha korunky pro nastaveni dnů. Točím s korunkou, ale ani náznak pohybu v okénku. Druhá poloha pro nastavení času funguje. Hodinky nespadli na zem, ránu nedostali. V čem by mohl být problém? Děkuji
 13. Tak jsem nasadil new řemen a za mě dobrý .
 14. Věděl jsem, že toto je takové gentleman fórum, ale Maxel dodal slovu gentleman absolutně nový význam. Perfektní přístup, komunikace, rychlost, vstřícnost a hlavně důvěra.
×
×
 • Create New...