Jump to content

skodna

Member_50
 • Posts

  1,104
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by skodna

 1. Já nemyslel bez demontáže z hodinek, ale měl jsem v ruce primky, a těm někdo zabrousil druhý konec se čtyřhranem co zapadá do pastorku v hodinkách. Já jsem taky kdysi nevěděl, že se dá korunka s hřídele odšroubovat a vyměnit samotná bez hřídelky. Jo hold žádnej učenej......... .
 2. Honzo, zapomněl jsi dodat, že zkracovat se musí po vyjmutí korunky s hřídelí ze strojku a následném odšroubování samotné korunky z hřídele. Pak se opatrně, např. pilníkem na nehty jak již zmiňuješ zabrousí / zakrátí závit pod korunkou. To jen pro ty co to neznají.
 3. Ha tak Sonny byl rychlejší a přesnější v datu.
 4. Tak vzhledem k tomu, že se kal. 66, který je obsahem pouzdra výše zmíněných hodinek začal vyrábět, nebo vznikl - jak kdo chce v roce 1965, bych typnul, že děda hodinky dostal po otci až po tomto datu.
 5. Hm kotrč. Taky dost dobrá houba na řízky nebo držkovku.
 6. No oni jsou výborný jako řízek v trojobalu. Jinak se dají možná zaměnit s mochomůrkou šedou nebo šedivkou. Každej tomu říká jinak. Ale i tak není jedovatá na otravu.. Jinak včera v lese zase pohoda, tři plný koše. Letos už končíme. Nasušeno bude dost a na mrazáku je 10 kg podušenejch. To na rok stačí..
 7. Tak Tak. Jinak nevím odkud jsi, ale to ( plevel) snad roste všude. I u nás v Brně a okolí.
 8. Tak se zdá, že v lese něco bude. Asi hodinu v lese kolem cesty Táborsko-černovicko
 9. Snad tí nikoho neurazím.
 10. Já dnes oranžově. Když prší aspoň to trochu zvedne náladu.
 11. Čau mě čeká Chorvatsko v září. mám z toho smíšené pocity, ale kamarád se vrátil minulý týden a říkal že až na nějaké výjimky je to v pohodě. Jezdí léta na Krk, ceny tak nějak O.K. kopeček zmrzky 2-2.5 E a pivo do 80 Kč.Tak hold nebudu tak chlastat no. Jinak v Kutné hoře minulý týden kopeček 45 Kč a pivo 50. Si myslím, že to Chorvatsko a zprávy okolo cen jsou jen výplody inerfernetu.
 12. Tak to jo, já je viděl na ebay v různých barevných kombi, ale vše v USA a pod. daleko. Cena kolem 2000 a pošta podobně.
 13. Tak to je dobrý. Zase blbec na konec. To je tento tejden už po několikáté co jsem si takhle naběhl.Velká omluva -sorry
 14. Odkud jsou smím li se zeptat. Poslední dobou ujíždím na digitálkách a tyto měl kdysi švagr a mě se líbily. Pokud nestojí raketu, tak bych přilkoupil
 15. Ahoj , index v 10(22) hodin je proč tak divně odlišnej.? Vypadá to jako by tam někdo vsadil trubici tritia. Jinak jsou moc pěkný.
 16. Chlapi klídek, žádnej učenej z nebe nespadl. Taky jsem pár kudel domrvil, než jsem došel k názoru, že lepší se držet řemesla. Ten predátor je ještě ve stavu, kdy se dá zachránit bez ztráty kytičky.
 17. Ale ta střenka je v pořádku. Navíc si myslím, že ve stavebnici nová není. A teď vážně. Aby nedošlo k mýlce, tak střenka je to, za co se nůž drží a to co jsi takříkajíc vytunil, je čepel.
 18. No dalo by se to vrátit do původního stavu tak, že se tam céóčkem něco materiálu naprská a pak flexou obrousí do roviny.
 19. To je zase dilema, co si navlíknu.
 20. Díky Ti Berte, snad Tě to nějak nepoškodí.
 21. Jo a chybí tam gumové těsnění pod dýnko. Pozor na vnik vody.
 22. Podle fotky jsou ty plišky vyhnuté do boku. To je špatně. Musí být vyhlé nahoru směrem k dýnku. Pozor, ohýbat opatrně, rády praskají.
 23. sice si daně sám nedělám, ale je to bráno jako dar a ten jako takový nespadá do zdanitelných položek. Tudíž usuzuji, že by to mělo jít do kolonky dar a nebo do odpočitatelných položek že základu daně. Jde o to, zda tam něco takového vůbec je.
×
×
 • Create New...