Jump to content

skodna

Member_50
 • Posts

  1,041
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Auta ,PRIMKY, a vše co se týká techniky

Recent Profile Visitors

5,729 profile views

skodna's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tak to já se s vodou vůbec nějak neomezují. Prostě jdu do sprchy nebo vany, tak hodinky jdou s se mnou. Měl jsem to tak i s GWS nebo Traserama. Průšvih byl, když jsem si vzal na ruku něco do společnosti např Prim Diplomat a zapomněl si je sundat. To pak bylo forem ven z vody, rozborka hodinek a sušení. Naštěstí se to stává jen max jednou nebo dvakrát za deset let, to když dojdu z nějakého pohřbu. Na svatbě jsem ještě nebyl.
 2. Asi bych založil sólo vlákno na tyto hodinky. Asi si to zaslouží.
 3. Další do gangu. Pořád mě baví. Po třech týdnech na ruce i v noci. Tady pár fotek ze zahrady.
 4. Já tam ale opravdu vidím 66.3. Takže asi byla datumová nástavba dobastlena na 66 základnu
 5. Čau, pozná se to podle písmene M v nápisu Prim. M nemá u náhražky prostřední špičku dotaženou až dolů jako originál, ale končí v polovině výšky písmene. Jinak s kvalitou provedení nemám zkušenosti, to musí posoudit místní odborníci. Jinak pokud by jsi chtěl měnit pouzdro, tak zde bude pasovat pouze z tohoto typu PS 2.1. Pouzdra pozdější výroby tzv. HUMBERTA, nemají armovaci kroužek s indexama, a nemají tím pádem vytvořený zámek armováku proti pootočení, aby indexy seděly s cifernikem. Jo abych nezapomněl,tvuj problém v nefunkčnost je pravděpodobně prasklé pero v pérovniku, proto se ti protáčí korunka. Nic velkého na opravu.
 6. Zdravím ještě jednou. Rád bych doplnil svou odpověď a to tak, že jsem byl upozorněn kolegou Veldou na to, že v prvních primkách z leva s kovovým páskem je ciferník z parexa. To je náhražka z číny nebo polska. Podle toho bych tedy sázel i na vyměněné ručky taky parexo, vzhledem k přítomnosti vody v hodinkách. Díval jsem se na to jen z mobilu bez brýlí a tak jsem to přehlédl. Omlouvám se. Vzhledem ke stavu obou pouzder, bych to nějak neřešil. Pokud by jsi sehnal pěkné pouzdro s dobrým sklem, pak bych vyměnil ciferník za origo z těch druhých a nosil. Vyhýbal bych se ale vodě.
 7. Zdravím, to co jsi vyfotil jsou originál strojky nejrozšířenějších typu 68... Dokonce ty v levo s nápisem uvnitř hodinek budou asi po servisu. Byla v nich voda, měnila se korunka, nějaký kolo. Vypadají v celku slušně a pokud jdou sleduj jak přesně a pokud budou v pohodě nechej je tak. Ty druhé jsou v trochu horším kosmetickém stavu, nemají origo ručky. Ty by měli být niklované a mají ošoupanou korunku. Oboje mají rozbité sklíčko, tudíž do vody bych s něma nechodil. Nosit se ale dají pokud jdou oboje. Jde o to, co s něma zamýšlíš do budoucna. V servisech díly ubývají a v Eltonu renovace stojí jeden dělnickej plat. Většinou to dopadne tak, že tam nějakej neumětel narve díly z Číny a nebo Polska, čímž z toho udělá paskvil a stojí to za prd. Sice to někomu nevadí a nosí je, ale na chlubeni zde na fóru to pak už není
 8. A proč by nemohly jít k Tobě? V létě kontrastují s opálení a v zimě nejsou moc vidět. A navíc na věku nezáleží. Bude mě půl století a kašlu na to.
 9. Zdravím, dnes jsem obdržel balíček a už hrdě nosím. Budou to moje letňáky. Jinak nosí se o něco líp jak GW-M 5610. Teda zatím.
 10. Tak teď nevím, nebylo by lepší koupit celou PADku? Je tam všechno a v zimě se i ohřejete.
 11. Čau, to mě taky, ale nepochopil jsem, co to pro mě znamená. Využívám jejich produkty jak spořící plus, tak ten spořící 1M a o těch tam taky byla zmínka. Jen po přečtení tě hrozné spousty písmenek z nových stanov, jsem byl úplně blbej a nic nepochopil. Týká se to tedy nějak zásadně normálního člověka zaměstnaného, pracujícího v modrákách a myjicího se solvinou?
 12. To já loni završil 120 a bylo mi řečeno, že se předání koná jednou ročně z jara. Tak pokud to covid dovolí, letos by mě měli pozvat. Zatím všechny plakety a kříž byly ofiko předány. V Brně to zatím funguje.
 13. Nestornoval, jen jsem to odložil a čekám až to uzraje. Ty citizeny jsou sice co do výbavy celkem OK půl na půl, jen se trochu nehodí na moje aktivyty a činnost, co vykonávám každý den. Raději preferuji něco na hrubou práci.
×
×
 • Create New...