Jump to content

skodna

Member_50
 • Content Count

  897
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About skodna

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Auta ,PRIMKY, a vše co se týká techniky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj koupím řídítka pionýr 05,20. Jedná se ještě o ten rovný typ s plechovým představcem. Koupím i ten představec. Pokud možno v dobrém stavu s ucházejícím chromem. Do 50km od brna si přijedu. Díky za nabídky.
 2. Bohužel nemohu sloužit. Mám týden sundanou sádru z ruky a na hodinky se teď několik týdnů nedostanu, není čas. Starší fotky jsem prohledal, ale nic kloudného jsem nenašel. Budeš muset čekat, jestli sem někdo něco nedá, a nebo je pošli do léčebny a tam na to mrknou. Ono bez patřičného nářadí to vždycky stojí za prd. Více škody jak užitku
 3. No hold každý si pod pojmem servis představuje něco jiného. Někomu stačí jen odbahnění a vysušení a jinému olejová lázeň. Není nad poctivý servis. Ten už dnes zvládne málo kdo.
 4. Beru zpět. Nečetl jsem nápovědu takže nevím.
 5. Oxidace psII nebo podobné. Prostě oxidace pochromovaneho pouzdra na puvodni materiál.
 6. Já a dvě. Jednu jsem rozdělal abych zjistil jak to tam vypadá a skončila někde v krabičce na potom a tu druhou někde mám. Jak budu doma, v Brně, dám fotky. Obě jsem vyměnil s borcem ve třídě za pytlík skleněnejch kuliček. No už to bude 35 let.
 7. Já už 14 dní taky moneta. Zatím vše co jsem chtěl tak funguje. Creditas nechám kvůli bankomatům a výplatě, ale spořák bude u monety. Teda pokud nic nezmění. Garance je zatím na 6 měsíců 1,5% pak se uvidí.
 8. Tak dnes mě sundali sádru, no není to žádná hitparáda, ale už je veseleji. Tady jsou fotky mojich nejoblíbenějších otloukánků jak dopadly po nehodě. Doufám, že to pujde nějak rozumně rozbrousit. Na sklo prdím, je stejně zaprskaný od svářečky. Jen to pozdro.
 9. Přeji brzké uzdravení. Mě včera sundali sádru tak pomalu začínám obcházet stroj a planuju opravu.
 10. Ahoj, návody nebo alespoň fotky zde jsou. Stačí si projít vlákna, např rozborka kal. 68 atd. Jsou tam i fotky jednotlivých kroků při montáži. Jinak na výměnu perovnika stačí demontovat ozubené kolo pérovníka, dále můstek a pak se dá pérovník vyjmout a vložit nový. Strojek je při tom lepší mít ven z pouzdra. Pokud budeš měnit setrvačku, tak stačí povolit jen můstek a vyměnit celou kompletku. Tj setrvačka i s můstkem. Jde to jednodušeji.
 11. Se máš, že můžeš jet kousek do tohoto kraje. Brno je sice zlatá loď, ale z prdele díra plná betonu, asfaltu a přeplněnejch silnic autama a cyklistama i v okolí.
 12. Já jsem až v Dobešově. To je 1 km nad Černovicema. Jinak se ti nedivím, že sem jezdíš. Je tady fakt nádherně. Pěkný silnice, příroda a klid. Taky se sem rád podívám na motorce, ale z Brna je to trochu z ruky.
 13. Tak to byla náhoda a stejná moto.
 14. No já jen, že jsem tě asi zahlidl v pátek v podvečer projíždět po silnici z Černovic na Dobešov směr Deštná. Osobně se neznáme, ale upoutala mě motorka, že ji od někud znám. Já tady trávím neschopenku se zlomenou rukou a jen tak se poflakuju po okolí pěšky.
×
×
 • Create New...