Jump to content

skodna

Member_50
 • Posts

  1,080
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Auta ,PRIMKY, a vše co se týká techniky

Recent Profile Visitors

5,867 profile views

skodna's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. sice si daně sám nedělám, ale je to bráno jako dar a ten jako takový nespadá do zdanitelných položek. Tudíž usuzuji, že by to mělo jít do kolonky dar a nebo do odpočitatelných položek že základu daně. Jde o to, zda tam něco takového vůbec je.
 2. Podložit nějakým kartonem nebo platební kartou na ochranu ciferníku a co nejde silou, jde ještě větší silou. Prostě vem nějaké páčidlo třeba šroubovák a zaber. Jde to i zahlou pinzetou. Někdy stačí to položit kulatým párátkem a použít šroubovák jako páku a jde to. Jen si to podložit aby jsi nepoškodil ciferník.
 3. Hustý, kolik že stála LE 100 ks od f.Traser ke 100. výročí vzniku republiky se safírem třetím a 200WR? Sice mě asi ukamenujete, vím že srovnávám to co srovnat nejde, ale i tak. A teď do mě.
 4. to krakra. Nevíš o čem píšeš. prvně by jsi se měl seznámit s problematikou a potom psát. MPM koupilo značku Prim od odnože Primu a stavi na tom. Do dnes není rozhodnuto jak to bude. Tak jak tak jsou to čínské komponenty, které nemají s firmou Prim nic společné.A jen na společnosti Prim parazitují díky neznalosti kupujících.
 5. To jsou Primky? No asi dobrej oddíl? STS CHVOJKOVICE BROD s.r.o.
 6. Nástěnné měla moje babička. Každou chvíli v nich cosi hrklo a jiná šly v pohodě. To hrknutí jsem časem diagnostikoval na natáhnoutí.
 7. Já mám Fénix E03 už asi 3 roky na kličích a zatím super. Sice dobitou jak prase, ale pořád svítí. Používám v práci na kontrolu svrů u vnitř a občas i v autě na nějaké opravy. Prostě pořád ji mám u sebe a sem tam ji dobiju. Když si vzpomenu. Za mě je to fakt super svítilna.
 8. Jo a voholil držku. Tos nepoznal? Su úplně jinej člověk.
 9. No vidíš jakou máš představivost. Jen to vyzrazení mého Já mě štve. Myslel jsem, že se to nikdy neprozradí. OK vystupuji z anonimity
 10. Mělo by pomomoct vyčištění. Možná bych raději zaslal nějakému ze zdejších odborníků.
 11. Čau tak podle vteřinovky mají kalibr 66. Dle kalibru si můzeš odvodit datum vzniku a to od roku 1965. Takže tvoje informace o darování v roce 1959 je mylná. Nemám u sebe knihu, tak nemohu určit rok vzniku tohoto tyou hodinek a ani typ hodinek.
 12. Strakoš to není. Je to klouzek kravský.Jedlý. Strakoš má tmavší rourky a je na hlavách skvrnitý.
 13. Na těch Sportkách je taky špatně armovák. Patří tam bilej s indexama. A vteřinovka by měla mít na konci okýnko vyplněné barvou jako ručky. Že by taky bastl by Elto?
×
×
 • Create New...