Jump to content

skodna

Member_50
 • Posts

  1,005
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Auta ,PRIMKY, a vše co se týká techniky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

skodna's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tady pár fotek z Brna pro inspiraci. Omluvte prosím qualitu. Focení není moje silná stránka. https://zapletalkovo.rajce.idnes.cz/Technicke_museum_Brno-_PRIM/
 2. Dnes dárek od kamaráda Veldy. Jde a budí. Mám z něj radost. Drahá polovička už moc nejásá.
 3. No tak já už z toho radost moc nemám. Radost mě spíš dělá že se dostanu z města do lesa a co najdu, vozím starším kamarádům (65+), co jim to už moc nechodí a jsou v zajetí bytu ve městě. Kolem Brna nic moc není tak ať z toho taky něco mají. Většinu toho ale opravdu rozdám.
 4. Dneska opět Černovice u Tábora. Masakr
 5. V pátek na chalupě Černovice u Tábora
 6. Není to jen zaseklá západka na kole nátahu nebo prasklé pero na ní? To že se vrací korunka při natahování by pero nedělalo. To by se dalo natahovat do nekonečna.
 7. Ahoj ve spolek, smím se prosím zeptat, co je to židovský budík?
 8. Protože jak píše, kožený nemusí a je navíc krátkej. Než ničit pouzdro kovovým, dal bych NATO nebo jiný z nylonu. Sice není dobový, ale dobře se nosí.
 9. Včera na vysočině kolem Perštejna, Věžné a Rožné vůbec nic. Ani prašivka. V lese relativně mokro, ale nic.
 10. S doktorama na středisku je to na levačku. Aspoň tady v Brně málokdo očkuje. Prej nemají kapacitu, nebo vakcínu. Většinou tě odkážou na očkovací centrum. Mám už měsíc po druhé dávce na BVV a bylo to v pohodě. Po registraci jsem šel druhý den a pak za 42 dní znova. Teď je to už jen 21 dní. Z těch bezobjednávkových mobilních bych strach neměl. Co vím tak toho hodně lidí využilo a mají to hned a jsou v pohodě.
 11. Vypadá to na samo domo nabastleno dýnko z něčeho emerickýho. Originál to určitě nebude. Zkoušel jsi to otevřít? Třeba tam bude motorová pilka agenta 007 a utvory jsou na chlazení vzduchem.
 12. Dost dobrý fotky. Umíš, závidím.
×
×
 • Create New...