Jump to content

NovoCZ

Member_50
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

About NovoCZ

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 12/31/1967

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Breitling, Longines a Traser

Recent Profile Visitors

5,556 profile views
 1. Pozastavuji prodej, je zájemce přes jinou prodejní metodu. Odesláno z mého BLA-L29 pomocí Tapatalk
 2. 12.500 Kč Odesláno z mého BLA-L29 pomocí Tapatalk
 3. 13.000 Kč za jedny z nejpovedenějších Longinesů ...
 4. Prodám Longinesy, mám je od roku 2012, koupil jsem je z GB od známého. Jsou to naprosto univerzální hodinky, které jdou dát i k obleku. Potřebuji redukovat, mám tyhle v černém i bílém cifru a los dopadl, že bílý si nechám. Velikost na mou ruku (17cm) je optimální, působí větší než 42mm, přikládám 2 dílky navíc. Jako vždy, když tady něco prodávám, jsou vyleštěné Údaje třeba tady: https://www.prestigetime.com/item/Longines/LungoMare-Quartz-Chronograph/L3.633.4.58.6.html Mají 2 problémky: - až při leštění jsem našel škrábanec na safíru, o kterém netuším kdy nastal. Pokusil jsem se to dostat na fotku, na posledních dvou foto se to podařilo. Normálně prakticky vidět není. - krabice není od těchto Longinesů a mohla by být v lepším stavu, karta a návod je od nich. Původní cena v ČR byla kolem 44.000 Kč. Dovolím si je nabídnout za 15.000 Kč, možnost předání v Brně, občas jezdím do Prahy. Pívo (kafe) nebo poštovné je na mně.
 5. To Martin.L - no, myslím že to tady zapleveluješ svýma moudrama, které jsou úplně mimo. Jestli máš hodinky, kterých si nikdo ani nevšimne, je překvapivý co tady vlastně děláš. Děkuji za tvé jiste značně podnětné názory, ale já shodou okolností včera na jednáních ve Florentinu tyhle hodinky měl - a vidíš, všímali si jich, nejvíc ti co měli IWC. A tím bych diskusi na tohle tvé téma tady utnul a kdo chce, věnujte se prosím původnímu tématu tohoto vlákna.
 6. A Radku jsem rád že jsi spokojený, pořád nevím jestli to byl dobrý nápad je tenkrát prodávat
 7. No, každému se líbí něco, a bastl z origo součástek ze stejného modelu - silná slova. Já vím jak mi na ruku s nima obchodní partneři koukají a jak na to reagují. Kdo chce nudné Navitimery, ať si je koupí, každá podle svého gusta ... Je zábavné, když jsme se tuhle setkali u stolu já s těmahle a 3 kolegové - každý s prakticky stejným modelem IWC Portugese ...
 8. ... tak půjdou do světa, připravuju fotky ...
 9. Nádhera z Aukra: HODINKY - BREITLING - FOR BENTLEY VZOR - 1884 DELSI DOBU NENOŠENE - ZASTAVILI. NEJSEM HODINAŘ PROTO NIC NE DELAM MOŽNA STACI ROZCHYBAČ . PRUCHLEDNI SKLO OD DOLU . VICE O HODINKACH VIZ INTERNET - A VIZ FOTO. http://aukro.cz/rolex-breitling-breitling-for-bentlej-1884-i3219791445.html
 10. Ještě doplním původní fotku a onu zkušební koláž.
 11. Paradoxně nejblejskavější část je mesh od Omegy. Ale zase tak velký to není, ráže je jen 43,2mm.
 12. No bylo to dlouhé vyjednávání, nakonec 66,25? i s poštou. Mesh je Omega, kdysi jsem to tady koupil na foru od Cybera.
 13. I když mám Breitlí vícero, pořád jsem chtěl model B2, protože z leteckých hodinek má největší logiku - je alespoň trochu vodotěsný (100m), má stopky jen na 3 hodiny (kdo lítá víc jak 3 hodiny a aspoň je to přehlednější) a má i časovou logaritmickou stupnicí (vím že je to v době kalkulaček na nic, ale dá se s tím zabít čas třeba při čekání). Chtěl jsem bílý model s čárečkama. Dlouho jsem sháněl až sehnal v Německu na gumě s tím hrozným obrovským nápisem Breitling (už ji má Cyber). Hned jsem je poslal na GO k Mechanovi, pak konečně přišly a já je začal nosit. No a pak mi došlo proč je těch bílých tak málo. Mají jednu drobnou vadu - z některých úhlů nejde poznat kolik je hodin. Těch úhlů je většina ... Tak jsem kouknul na Ebay a našel tam černý ciferník, ale jen tu prostřední neotočnou část. Tak byl učiněn pokus na PC - naskenovány z katalogů B2 černé a bílé a udělána koláž. No a vypadalo to dobře. Takže jsme se s prodejcem dohodli a šly znovu k Mechanovi, výsledek je na fotkách. Po dlouhém experimentování vypadají podle mně nejlépe na meshi (spona Breitling z gumového pásku a samotný mesh je tak trochu od konkurence), na řemenu Breitling s méně výrazným prošíváním (buď je to stříbrná nit nebo je něčím zapatlaná) a na gumě s dírama (není to origo, tohle je ta neznačková podobná na trnovku, ale dal jsem na ni obyčejnou motýlkovku). Takže tady je Breitling B2 model NovoCZ číslo 1 z 1 vyrobených.
 14. Tak jsem si po 14-ti letech koupil hodinky v ČR, teda oficiálně. Od Kubsona Trasery, Super Sport Chrono, za ty peníze to nešlo nevzít. Bleskové poslání, dobře zabaleno, já jsem 100% spokojený, doporučuju. Na tech Traserech jsem dneska už vyzkoušel asi 20 pásků, zatím jim nejvíc sluší modrý kožený Breitling :-)
×
×
 • Create New...