Jump to content

frista

Member_50
 • Content Count

  605
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About frista

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 04/04/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  263705876

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha východ
 • Fanoušek značky
  Panerai
 1. Phil těch Panerai asi bude mít víc.
 2. frista

  AZTORIN

  Viděl jsem naživo. Mají to v Palladiu (kde se stejně mluví jenom rusky). Cena quartz kalibrů: 15 - 20 EUR, zpracování úděsné - konečná cena 200 - 300 EUR. Ruskej název, čínská výroba, stydí se za původ, ani ho na stránkách neuvádí. No nekupte to. V kategorie "designových hodinek" asi to nejhorší, co jsem kdy viděl.
 3. Krásná a vznešená ženská, skromný ale výrazný vkus! Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 4. Už jsem taky zaznamenal! Dikes :-) Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 5. Dřív se chlubil, že má hodinky za tři tisíce, aktuálně Vacheron Constantine, myslím že Patrimony. Viděl jsem je hodně z rychlíku.
 6. Upřímně, Šídla mám rád, i když někdy má moc humoru, místo skutečných komentářů. Ale pořád má jedny z nejlepších postřehů a skvělého pamatováka. No a po krku si tihle dva jdou hodně - a hodně lidí (a Šídlo fandů) tuhle fotku asi neskousne. Ale politiku bych sem detailněji netahal. Oba mají hodinky
 7. Jindřich Šídlo, řekl bych nějaké Seiko - aneb fotka, která asi vejde do dějin.
 8. Bára Strýcová - je to Prim? Obligátní Sporty ani nové Orlíky to nejsou. Fotka není moc dobrá, ale zdá se mi, že by to mohly být Diplomat 40c (Blue) - ty pokud vím nosil její - ex. Že by je vrátil?
 9. To rozhodně ne! Do té doby jsem hovořil se všemi slušně! Slova jako "kurvil" a "stará mumie" jsem nikdy ve svých příspěvcích nepoužil. Když tedy někoho, kdo takové termíny sám používá, označím podobně (spíš mírněji), je to najednou za čarou? O tom to právě je... buď a nebo. Pán bůh s tebou!
 10. Mick Jagger byl poměrně skromný chronomág (Seiko6309), než prý začal letos nosit Primky
 11. Otázkou je, jestli takovými poznámkami nebo nadsázkami máme někoho urážet, nebo jimi hanlivě komentovat. V tom jsem rozhodně tohle nezačal a ani dál nebudu pokračovat - a ani to myslím nepatří na fórum. Díky. P.s. Hloupou legendou o tom, že Yoko Ono rozbila Beatles se nehodlám zabývat. Třeba si někdo najde jak to bylo. Paul McCartney o tom myslím řekl dost a dost.
 12. Nechceš si přečíst věci postupně ještě jednou a dát do souvislostí? V Reykjavíku jsem před pár lety byl, krámek nešlo minout, jen jsem nebyl do hodinek tenkrát tak zažraný. Nicméně, vraťme se prosím na začátek mého příspěvku!!! - Postoval jsem fotku Richarda Questa s úplně jinými hodinkami a dotazem "co to je?" (celkem běžným zde v tomto vláknu). Vše se odvinulo od reakce Frantíka - který tvrdil, že je Quest ambasadorem JSwatch. Na to jsem s jistou znalostí věci odvětil- "Ne, není" ... a dodal doplňující názor na JSwatch, informaci, kterou jsem měl nikoli jen "vyčtenou" - ale bavil jsem se o ní s kamarády, co na Islandu žijou (a byl jsem tam za nimi). Na to se snesla spousta řečí... No - a teď otázka na tělo - slovo "hyperbola" ti něco říká? Chytání za slovo tímhle způsobem, jak se to děje od některých lidí tady, to mě tedy fakt nebaví. Rčení "stát frontu" mi k tomu prostě přišlo příhodné a fajn jako "nadsázka" a nehodlám to měnit. Jsem tady od roku 2007 - ale občas už sem ani chodit nechci - fakt se to tady dost změnilo. Někdo je king pravdy a ostatní mají držet kušňu. Nechci si už dál otravovat náladu - ale nestojím o to, aby se do mě někdo navážel. Celkem zbytečně to pak naštvává mě i ostatní. Díky a hodinkám zdar.
 13. Člověče nejsou je to teď někde v aukci, ale já bych těm napoleonskejm memorabiliím nevěřil. Je jich tolik, že to Napoleon nemoh' za život potkat. ;-) Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
×
×
 • Create New...