Jump to content

tm80

Member_50
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

4,003 profile views

tm80's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Objednáno ve středu, od pondělí doma. Akorát nevím, které nechat. Původně jsem si byl jistý, že beru 2950, ale chukky překvapily.
 2. Dříve než začnu hledat sluchátka na běhání a vyhazovat další peníze, zkusím se poptat tady. Mám Anker Soundcore, u kterých při běhání namoknou špunty ze silikonu a pak lítají v uchu a z ucha a nic neslyším. Vyřeší to nějaké náhradní špunty k tomu určené? Jde mi o to, aby až budu mít uši plné potu, aby sluchátka držela a šel z toho trochu přijatelný zvuk. Sluchátka jako taková nějakou IP certifikaci mají. Dík.
 3. Boky pryč, předek pryč, zadek + buben pryč, zůstane spodek. Dekl od filtrů pryč, vylít vodu naklopení dopředu, torzo obalit do igelitových pytlů na odpadky a vapkou. Zrovna v pátek jsem to dělal.
 4. I málo stačí ke spokojenosti
 5. Není v lese jako v lese. Včera u nás.
 6. Jeden rychlý a tajný, než to zabalí.
 7. A mám za sebou další etapu v životě chronomagora. Výběr těch definitivních. Jelikož v sobotu oslavím kulatiny, má drahá polovička se rozhodla mi dát dárek, o kterém dlouhou dobu mluvím, ale na který sám nemám kuráž. A sice koupit si "pořádné hodinky". Dlouhý výběr, modely všeho druhu, něco na ruce, něco pouze z fotek... Její slova: hele buď si vybereš, nebo ti vyberu já. Vkus svojí manželky ani myšlenkou nezpochybňuji, ale nechat tohle na ní by nebyla ta správná cesta. Takže. Definitivní resume: univerzály, přijatelná vodotěsnost, cenově obhajitelné, nadčasový design. Jednoduchost, která neomrzí. A tady jsou. Vybral, vyzkoušel, nechal zkrátit tah, vyfotil se pro kolegy z fóra a odevzdal balíček manželce. "Dostaneš je v sobotu. Popřejem ti s dětmi." A tak čekám na sobotu.
 8. Přátelé, abych to neplevelil jinde, dám sem jeden dotaz. Koupil jsem svou 1. smart Tv (qled Samsung), změnil internety na rychlejší O2 (kvůli pokrytí v podstatě jediná možnost) a dostal jsem O2 TV za 1 Kč/měsíc. Co teď? Mám koupit ten jejich set top box, nebo mi bude stačit vysílaní přes net, nebo jak to mám řešit dál? Jde mi hlavně o běžné programy v HD kvalitě, sport atd.
 9. Z jiného soudku. Akce na Osprey + další sleva s kuponem. Já objednal 2, cena skoro jako za jeden. https://www.bezvasport.cz/hledani?q=Osprey
×
×
 • Create New...