Jump to content

sejkoram

Member_50
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

About sejkoram

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj poradíte prosím? Po dlouhé době budeme mít zase TV. A s tím i nějaké audio. Pravděpodobně SONOS Arc. Sloužilo by to k TV i k hudbě z iPhone. Občas posloucháme i zahraniční rádio stanice z druhého konce světa. A to tak, ze máme appku v mobilu a přes tu do BT repro. Napadlo mě, jak by to fungovalo s hi-fi soustavou co tu řeší Nickolas? Mohl bych to použit i pro TV? Pozná ta hi-fi bedna sama, ze jsem do ni začal streamovat hudbu z mobilu, a vypne zvuk z TV? Nerad bych řešil přepínání zdrojů pomoci dálkového ovládání. Láká mě hlavně představa ze nebudu muset používat tu appku na zahraniční r
 2. PX je mrtvá. Banku se svoji složitostí plynoucí z podstaty businessu asi nemá začátečník možnost ocenit ne? Pokud se bavíme o střílení od boku, tak bych spis čekal defaulty a propad cen akcii bank. Co by mělo nyní vést k růstu cen?
 3. Čau lidi. Dostal jsem dnes v bb kapsle do nespresso. Pokud někdo chcete, přenechám. Potkat se můžeme v Praze na Florenci nebo v Bolce. Za případnou chutovou újmu neprebiram odpovědnost. Netuším zda je to fajn nebo ne.
 4. 0. nickolas 1. Tombed 2. Farky 3. Sborez 4. Marcus 5. Rudykopalsson 6. Wizard-ov 7. Vladar91 8. orol 9. Guzmic 10. j.e.n.i.k.82 11. Vladacr 12. sejkoram - Praha Diik.
 5. a ten zaparkovanej tarif je taky VDF
 6. co myslis doplatit? ja jsem ve stejny situaci jako ty. skrze rodinu jsem vyuzival tarif pro statni uredniky. pak mi dal zamestnavatel simku s jeste lepsim tarifem. tak jsem starou simku zaparkoval na nulovej tarif, a vyuzivam svuj zamestnaneckej. kdybych opustil soucasne zamestnani, tak si muzu ten zaparkovany tarif obnovit. zadny pausal za to neplatim jen kdyz nekam volam nebo pisu tak platim za jednotlive sms a minuty.
 7. Dvacet rasistu ovšem není "celý fórum". Je tu spousta pasivních členů. Jen možná nemají chuť si vzájemně pritakavat jak je v té naší bílé dolině krásně. Mužem tu porušovat předpisy, když usoudime, že to není nebezpečné atp. )
 8. to je dobrá žumpa tohle vlákno. pokud někdo musí porušovat předpisy aby dojel z Phy do Ovy o 30 minut dřív tak je to i docela smutný.
 9. pár dnů staré úlovky. SMP a PO
×
×
 • Create New...