Jump to content

sejkoram

Member_50
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

About sejkoram

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 1. Čau lidi. Dostal jsem dnes v bb kapsle do nespresso. Pokud někdo chcete, přenechám. Potkat se můžeme v Praze na Florenci nebo v Bolce. Za případnou chutovou újmu neprebiram odpovědnost. Netuším zda je to fajn nebo ne.
 2. sejkoram

  Pošli Seiko dál

  0. nickolas 1. Tombed 2. Farky 3. Sborez 4. Marcus 5. Rudykopalsson 6. Wizard-ov 7. Vladar91 8. orol 9. Guzmic 10. j.e.n.i.k.82 11. Vladacr 12. sejkoram - Praha Diik.
 3. a ten zaparkovanej tarif je taky VDF
 4. co myslis doplatit? ja jsem ve stejny situaci jako ty. skrze rodinu jsem vyuzival tarif pro statni uredniky. pak mi dal zamestnavatel simku s jeste lepsim tarifem. tak jsem starou simku zaparkoval na nulovej tarif, a vyuzivam svuj zamestnaneckej. kdybych opustil soucasne zamestnani, tak si muzu ten zaparkovany tarif obnovit. zadny pausal za to neplatim jen kdyz nekam volam nebo pisu tak platim za jednotlive sms a minuty.
 5. Dvacet rasistu ovšem není "celý fórum". Je tu spousta pasivních členů. Jen možná nemají chuť si vzájemně pritakavat jak je v té naší bílé dolině krásně. Mužem tu porušovat předpisy, když usoudime, že to není nebezpečné atp. )
 6. to je dobrá žumpa tohle vlákno. pokud někdo musí porušovat předpisy aby dojel z Phy do Ovy o 30 minut dřív tak je to i docela smutný.
 7. pár dnů staré úlovky. SMP a PO
 8. Našel bych 999 slov jak tohle pojmenovat. "nuda" by nebylo jedno z nich.
×
×
 • Create New...