Jump to content

bithas

Member_50
 • Posts

  111
 • Joined

 • Last visited

About bithas

 • Birthday 01/21/1979

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  SINCITY
 • Fanoušek značky
  Vjecy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bithas's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Taky jsem řešil podobnou věc a jediné co jsem našel a bylo trochu smysluplné bylo toto. 11j a 6 gumových projektilů https://www.colosus.cz/revolver-umarex-t4e-hdr-50-11j-x151127 16j a 2projektily https://www.colosus.cz/brokovnice-umarex-t4e-hds-68-16j-x150980 dají se tam nacpat i pepřové koule a jsou to docela prdy, feťáka na ketaminu to asi nezastaví, ale v kombinaci s nějakým teleskopem to dává alespoň nějaký prostor pro ústup.
 2. Jelikož jsem slaboduchý, tak těm přepočtům moc nerozumím. Ale výsledek je pozitivní, takže protilátky mám. Je to víc jak půl roku po prodělané infekci.
 3. Infekční sérologie COVID 19 název S_SARS-CoV-2 výsledek IgG 79,10 jednotka AU/ml meze 0,00 - 15,00 hodnocení POZITIVNÍ Komentář: 0-15 AU/ml protilátky neprokázány 15-50 AU/ml protilátky prokázány - nižší hladina. 50-400 AU/ml protilátky prokázány - vyšší hladina Protilátky SARS-CoV-2 (SP) IgG jsou protektivní protilátky, vznikající za 2-3 týdny po prodělání Covid 19 ( a po očkování) . Jednoznačná ochranná hladina není známa. Pokud protilátky nejsou prokázány nebo jsou v nižším rozmezí, očkování je doporučeno. Prodělání lehčí formy Covid 19 nemusí automaticky vyvolat tvorbu protilátek.
 4. Takže potvrzeno, černé na bílém. Půl roku po odběru na protilátky, další odběr prokázal dostatečné množství. Poprvé 96, podruhé 79,10. Ty tři měsíce imunity jsou kecy v kleci.
 5. Měl jsem vos.j. 96 - takže normálních pěkných vostravských jednotek
 6. Tak manželka je dva dny po očkování modernou a průběh po očkování je u ní horší než samotný koviďák. Ruku nezvedne, horečka, leží jak pytel. Jinak jsem teda už objednán na druhý odběr protilátek na květen, v listopadu jsem jich měl 96, tak teď se uvidí jak je to s tou imunitou.
 7. Ok, promiň. přísahám a slibuji, že už to nikdy neudělám.
 8. Kotlicku, snažím se dodržovat opatření a nic extra nebojkotovat, ale mám plnovous, momentálně opravdu plnovous, když nemůžu k holiči a k tomu nosím brýle. Nejsem zdravotník, ani nepracuji v sociálních službách a nejsem na to zvyklý. Nic nevidím, nesedí mi na obličeji a na těch fousech je absolutně nefunkční. Mám dva malé kluky, kteří když se rozběhnou, tak je musím fakt hlídat. Což když nevidím, tak moc dobře nejde. Když jdu po ulici, kde nikdo není, tak ten dekl sundávám, tak nějak mi selský rozum říká, že nikomu neublížím. Jakmile se přiblíží lidi, tak nasazuji.
 9. Mě říkala moje ukrajinská holička, která byla na silvouše doma, že na to u nich všichni úplně s...u. A v rádiu povídali, že v Turecku brzdí jenom víkendy a běhen týdne je naprosto normální režim. Tak já nevím.
 10. Dobrá rada nad zlato. Horší je, že doma zůstal řezák a vytahovač simkart. A bez toho tady na drsném severu nepřežiješ.
 11. Sou to svině nehorázný. Akurat mě s..e, že jsem sundal dva dílky, ať to nepadá z ruky a a ty teď budou ležet doma.
 12. No ty vole, na krabičce píšou, že je to letadlo friends.
 13. Druhej, ale překvapila, že na te dortě nejsou takové ty růžové kytičky z marcypanu.
×
×
 • Create New...