Jump to content

bithas

Member_50
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

About bithas

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 01/21/1979

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  SINCITY
 • Fanoušek značky
  Vjecy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. S tím Lidlem nic nepokazíš. Kupoval jsem , úhlovou brusku tu černou řadu 20 v. Potřeboval jsem to na jeden kšeft, pak mi to bylo jedno. Ta moje sice už od novoty měla problémy s rozběhem,ale cca rok práce vydržela. Zkusil jsem to reklamovat, tak jsem psal na Lídl /kupováno přes eshop/ , dali mi číslo na nějakého dodavatele, tak jsem čekal opruzy. Telefon mi zvedl nějaký čechobulhar, zeptal se na problém, řekl, že už to neopravují a za dva dny mi poslali peníze. Rozbitá bruska mi zůstala. Takže v pohodě.
 2. Betonová asi polská m...a z bauhausu, kupovaná cca 3 sezóny zpátky ve slevě za 2500Kč. Výška 180cm, dole prostor na dřevo. Prasklo to tak po třetím ohni, ale večer se v tom grilovalo a v noci pálily velké kusy jako na ohništi. 3 roky se na tom peklo a před týdnem šel do konťáku. Jako provizorka dobrý, ale žádnou slávu to neudělá. Je to taký beton nebeton. Původní cena byla napsaná 6000Kč a to by mě nasr..lo, kdybych za to tolik zaplatil. Soused vedle to má už 8 let, ale na zimu to balí do plachty a griluje tak 2x za rok.
 3. Mám Bosch Classixx7. 6 let, panelákový byt bez balkónu, suší denně. Tuším, že stála kolem 10000Kč Před měsícem začala vypínat a hlásit plnou nádobu na kondenzát. Rozebral jsem to, kompletně vyčistil a vyřadil čidlo z provozu a vodu vylíváme po každém sušení. Jinak bez problémů celých 6 let. Ale, podle stavu vnitřku ji dávám tak maximálně rok. Jinak docela čumím, že se dá kondenz zaměnit za destilku a že to funguje. Podle toho bordelu co byl v odpadní části/vlákna z hader, šlem, kal/ a podle filtrů, které se musí dost často čistit. Jinak u těch AA, AA+ atd, je nejlepší se podívat na el. příkon zařízení a ten rozdíl mezi + je o dost menší, než rozdíl v ceně. Ta nálepka dělá divy.
 4. Oheň budu rozdělávat tak možná na zahradě. Jinak zapalování autogenu a zatavování bužírky. Většinou na žebříku. Co nemám po ruce, pro to furt lezu dolů. Křesadlo nepotřebuju. Zapalovač z kapsy ztratím ihned. Nehulím, tak to potřebuju na práci. S tím zippem mě to taky zajímá.
 5. Jo díky, na to plynové zippo jsem se díval. Ten wenger je nedostupný. Jedině co jsem chtěl obejít, je další pouzdro na opasek, nosím to denně a už teď jsou ty kalhoty dost těžké. Tak jsem to chtěl přidat k tomu leathermanu. Ten turboflame vypadá zvláštně, potom je ještě Trekker, ale ten je dobrý tak do batohu.
 6. Zdravím pánové, potřeboval bych rozšířit své edc nástroje, které mám 360 dní v roce na opasku /Victorinox SwissTool Spirit Plus, Victorinox Rescue Tool, Fenix WT20R/ o zapalovač, který něco vydrží. Vyměnil jsem kožené pouzdro ze Swiss toolu/ztratil jsem 2 nástavce/ za pouzdro od Leathermanu a mám volný boční pružný úchyt. Takže nejlépe válcovitý tvar. Našel jsem Wenger Clava. Nechci benzín. Máte někdo nějakou zkušenost.Díky
 7. Chlapci odvahu. Dnešním dnem mi skončil suchej leden. jupí
 8. Ale jistě, jak pojedu kolem, tak se určitě zastavím.
 9. Jak tak koukám na tu poctivě odvedenou vodařskou práci, tak bych to přehodil do tématu - Co mě právě naštvalo.
 10. To dělá moje manželka, kdyby tam někdo jezdil hodinu dokola, tak ona ho bude pozorovat a dávat přednost. Jak tam nějaký čas stojíme a čekáme, tak dycky ohryžu kus palubky abych neřval jak tur.
 11. Nutně potřebuju ty kule na nohy. Na stavbě budu za krále.
 12. No jo, já sem tlustej a slabej a tahám za sebou sem tam závěsný kolo s děckem, tak sem si nechal na ocelový tank nasadit 50/34 - 11/42. / Na silnici mám kompakty a kazetu 11-30/. Potom, ale kvůli tomu děcku a 4 kusům tašek sem dal dopředu 48/32 a když jedu sám, tak mi ty kompakty chybí. Tu malou pilu nalehko skoro nepoužívám, ale těch 50/11 mi dost chybí. Je poznat ty dva zuby.
 13. Mám stavbu na Roninu s Tiagrou a ty jednoplacky na gravelu se mi moc nepozdávají. Ale třeba je to dobrý.
×
×
 • Create New...