Jump to content

Waya03

Member_50
 • Posts

  2,024
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Waya03

 1. Žena mi řekla že se mám naučit svařovat, že prý potřebuje navařit nějakej kus železa na vrata, aby to nešlo tak lehce z venku rukou otevřít. Sám už jsem se to chtěl dlouho naučit, sem tam bych nějakou drobnost svařit potřeboval. Mám rád kvalitní nářadí, ale zas vzhledem k četnosti využití nic pro profi časté užití. Měl by někdo tip na najakou sadu vhodnou pro manuálně zručného začátečníka? Zatím jsem jen po deseti minutách studia pochopil, že asi potřebuju invektorovou svářečku. Předem dík!
 2. Prosklený štít na sever? To mi nepřijde jako vhodná orientace, však od severu chceš mít radši plný zdi a maximálně okýnko do garáže. Stínit to asi bude, ale od severu stejně slunko tolik nesvítí
 3. Přátelé, nenechte se tím zlomit, tohle přesně ruský šváb chce! Můj Táta se tím hodně trápil, pořád si o tom četl, probíral to a studoval. Snažil se najít i nějaký pohled druhé strany a to bohužel hlavně na webech ruský propagandy. Hodně jsem s ním diskutoval, radil jsem mu ať ty pseudopravdy a analýzy radši vůbec nečte. Dva týdny zpátky se mu udělalo špatně a do pěti dnů zemřel v nemocnici na selhání srdce.
 4. Plznička U Rysů
 5. Když už máme tohle vlákno zas otevřené, přidám opakovaně svůj oblíbený. Říká paní Schrödingerová manželovi: "Proboha Erwine, co jsi dělal s tou kočkou, vždyť je napůl mrtvá!"
 6. Tahle židovská verze se mi nelíbí, raději takto: Potkají se dva kamarádi. - Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl - Výborně, člověče, pořídil jsem si slona. - Slona? Co s ním? - To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umeje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělý. - To zní dobře. Na kolik přijde takovej slon? - Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet. - Fajn, domluveno Potkají se po pár týdnech - Teda ty jsi mi dal! Trávník zdupanej, stromy olámaný, všude samý hovno, rozsednul mi auto, děti se ho bojej a manželka se chce rozvádět! - Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš...
 7. Občas tohle vidím v sauně, a popravdě když už není nikde jinde místo, s klidným srdcem ten ručník odstraním a lehnu si, to chce klid
 8. Myslím ze teď budu už dlouho spokojenej, tyhle potápky mají všechno co jsem kdy od potápek chtěl. Dlouho jsem myslel, že potřebuju plnotučnou re-edici 62MAS, ale tohle je pro mě lepší! Takže mužů začít vybírat ultimátní oblekovky, pilotky …… atd.
 9. Byly tak studené, že to až bolí? Jo kdyby se mluvilo o silikonovém vlásku v setrvačce ....
 10. Ale jo, u Tebe je jim určitě dobře! Potápky užiju stejně jen jedny
 11. @xbraj19Zatím si jen chrochtám, hlavně z toho jak na mém dívčím zápěstí parádně sedí
 12. Stejný balkón, stejná ruka, moje první potápky v životě a na druhé fotce ty zatím poslední. Stejná WR, rozdíl v zaplacené ceně 20x násobný Časový odstup právě 10 let.
 13. Nabídl mi k výměně něco, o čem jsem se ani neodvážil uvažovat. Samotná výměna pak byla bleskurychlá, hodinky pečlivě zabaleny. Díky a zas někdy příště!
 14. A zas jsem vyměnil švýcary renomované značky za obyčejný Seiko, asi už u tyhle značky přeci jen zůstanu
 15. Jo, pak jsem to taky viděl ještě víc zblízka a přečetl si Invicta. Tyhle hodinky si zjevně cestu k majiteli najdou, ten chlapík byl přesně takovej jako ty hodinky co měl
 16. Zas už nemám nic než ty Seiko, už u ty značky asi zůstanu nadobro
 17. Tahle šílenost na dětským vystoupení. Co to proboha je????
 18. Nemůžu mluvit o LHC, ale jedna z nejlepších věcí na CC je ten rejžovej tah. Neskutečně příjemný a pohodlný.
 19. Potěšila mě nová Japonská pila. Řeže neskutečně rychle, snadno, skoro bez námahy. Na snímku vaznice 160x140.
×
×
 • Create New...