Jump to content

Waya03

Member_50
 • Posts

  2,098
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Waya03

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Řevnice
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

9,257 profile views

Waya03's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. @xbraj19velká paráda, na Chonomagu se zas urodilo v poslední době, nejdřív GS62 reedice v bílým zlatě a teď vintage originál.
 2. To je jednoduché, prostě si je za prachy koupil. Tento způsob mi stejně přijde absurdní, jedině snad funguje v tom že odfiltruje desítky různých mamlasů, kteří nemají prostředky na to aby si podpisy nasbírali.
 3. @longJojo je to liška Předtím jsem ještě zkusil prase, ale povedlo se mi jen takový co vypadá jako z Minecraftu. @honza71@warann Ano, je to lipové dřevo, objednal jsem si nějaký špalíčky z eshopu BeaverCraft. Mají tam od stejné značky i nože, na YouTube jsem viděl nějaký video kde chlapík tvrdit že ta cenová kategorie nožu BeverCraft je asi tak to nejlevnější co by mohl doporučit. Jinak už tak před půl rokem jsem pořídil do kapsy zavírák se dvěma čepelemi FLEXCUT WHITTLIN' JACK a ten taky řeže dobře. Asi se dá řezat lecjakým nožem, většinou uhlíkovkou a musí to být jako břitva jinak se natrápíš. Přibrušuješ pak na kůži s pastou každých třeba 20 minut. Toť teorie pomalu v mém případě převáděná do praxe Zkusil jsem něco vyřezat i z kusu smrkové latě z hobymarketu a taky to šlo, prostě jen to asi nesmí bejt pro začátek moc tvrdý dřevo jako ořech a tak. Kamarád co se řezbařině věnuje mi radil projít se někde lipovou alejí, posbírat nějaký spadlý větve, vysušit a pustit se do toho.
 4. ... Otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi ...
 5. Skoro před rokem jsem byl na výstavě betlémů, přítelkyně i něco menšího nakoupila, celkově mě to zaujalo. Tak až teprve teď jsem se k tomu dostal, sehnal nakoupil jsem nějaký náčiní a materiál a poprvé něco maličkýho vyřezal podle videa na YouTube. Tak mě to celkem potěšilo, a dětem se to taky moc líbí
 6. Jednu z léta jsem pro Tebe našel Klasickej Budvar mi nikdy nechutnal, co udělali 33 tak se to konečně dá pít. A to jsem původem Jihočech.
 7. @horalto je vysunovací vypichovátko na golf, šikovná věcička.
 8. Sobota odpoledne, rodina pryč, ideální čas na drobnou údržbu, broušení, nové přívěsky z parakordu. Nějak se ty mrchy ale zas namnožily
 9. Paráda, to se mi moc líbí!
 10. Pořád bych měl zájem.
 11. Tak o něco to asi půjde. Já sám jsem začal asi před rokem trochu pravidelně cvičit a cca a tak o půl centimetru mi obvod zápěstí narostl. Tady máš cviky přímo na toto https://theslenderwrist.com/get-bigger-wrists/ .
 12. Já jsem jednou četl, bylo to v knížečce pojmenované nějak jako "Neuvěřitelné příběhy", že právě někdy ten třetí den po akci bylo menší zemětřesení co odvalilo ten kámen u hrobu. No a milý Ježíšek se prostě sebral a odešel do exilu někam do Tibetu kde dožil 89let. On vlastně v tom Tibetu žil prý celý dětství, až asi do 14 let a naučil se tam mnoho technik od Tibetských mnichů, mimo jiné uvést se do stavu kdy zpomalil životní funkce a vypadal jako mrtvý. A to on prý právě udělal když visel na tom kříži, "zemřel" totiž až neobvykle rychle a ani ho nelámali v kole jak bylo zvykem. Tak nevím co je na tom pravdy, ale proti nanebevzetí celkem uvěřitelná storka
 13. Narodil se Kristus pán, veselme se.
 14. @Kupa54dorazil ještě někdo potom co jsem odešel? Kdybych věděl že bude tak málo hodinek k vidění, vzal bych svých Seiko ještě více Ale jinak to bylo příjemné, pro mě první sraz po COVIDu.
 15. Potápky šly včera pro letošek definitivně do krabice a sézona Alpinist naplno začíná.
×
×
 • Create New...