Jump to content

Waya03

Member_50
 • Posts

  2,024
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Řevnice
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

9,012 profile views

Waya03's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Waya03

  Seiko SPB143

  Prodám své Seiko SPB143, známé také jako 63MAS. Stav je velmi dobrý, bez záseků či hlubších škrábanců. Na vnitřních stranách nožek obvyklé známky po častých výměnách gumy a tahu. Jsem první majitel, hodinky jsem koupil v KOSCOM v srpnu 2020. Hodinky jsou stále v prodloužené záruce 5 let. Full set, vše včetně manuálů, tagu a odejmutých dílků tahu k dispozici viz. foto. Dlouhodobě jsem měřil přesnost přibližně 3-5s/den. Důvodem prodeje je koupě jiných Seiko Divers, jedny potápky mi stačí. Předání možné v okolí Řevnic, či po domluvě v Praze. Případně zaslání poštou na vrub kupujícího. Cena 22 tisíc korun českých. Tento model je již notoricky známý, představuje moderní reinterpretaci legendárních 62MAS, prvních potápěčských hodinek Seiko vůbec. Průměr pouzdra je 40.5 mm, délka přes nožky 47.6 mm a tloušťka 13.2 mm. Hodinky mají povrchovou úpravu diashield, která jim zajišťuje vylepšenou ochranu před poškozením pouzdra. In-house strojek 6R35 poskytuje rezervu nátahu 70 hodin.
 2. Žena mi řekla že se mám naučit svařovat, že prý potřebuje navařit nějakej kus železa na vrata, aby to nešlo tak lehce z venku rukou otevřít. Sám už jsem se to chtěl dlouho naučit, sem tam bych nějakou drobnost svařit potřeboval. Mám rád kvalitní nářadí, ale zas vzhledem k četnosti využití nic pro profi časté užití. Měl by někdo tip na najakou sadu vhodnou pro manuálně zručného začátečníka? Zatím jsem jen po deseti minutách studia pochopil, že asi potřebuju invektorovou svářečku. Předem dík!
 3. Prosklený štít na sever? To mi nepřijde jako vhodná orientace, však od severu chceš mít radši plný zdi a maximálně okýnko do garáže. Stínit to asi bude, ale od severu stejně slunko tolik nesvítí
 4. Přátelé, nenechte se tím zlomit, tohle přesně ruský šváb chce! Můj Táta se tím hodně trápil, pořád si o tom četl, probíral to a studoval. Snažil se najít i nějaký pohled druhé strany a to bohužel hlavně na webech ruský propagandy. Hodně jsem s ním diskutoval, radil jsem mu ať ty pseudopravdy a analýzy radši vůbec nečte. Dva týdny zpátky se mu udělalo špatně a do pěti dnů zemřel v nemocnici na selhání srdce.
 5. Plznička U Rysů
 6. Když už máme tohle vlákno zas otevřené, přidám opakovaně svůj oblíbený. Říká paní Schrödingerová manželovi: "Proboha Erwine, co jsi dělal s tou kočkou, vždyť je napůl mrtvá!"
 7. Tahle židovská verze se mi nelíbí, raději takto: Potkají se dva kamarádi. - Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl - Výborně, člověče, pořídil jsem si slona. - Slona? Co s ním? - To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umeje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělý. - To zní dobře. Na kolik přijde takovej slon? - Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet. - Fajn, domluveno Potkají se po pár týdnech - Teda ty jsi mi dal! Trávník zdupanej, stromy olámaný, všude samý hovno, rozsednul mi auto, děti se ho bojej a manželka se chce rozvádět! - Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš...
 8. Občas tohle vidím v sauně, a popravdě když už není nikde jinde místo, s klidným srdcem ten ručník odstraním a lehnu si, to chce klid
 9. Myslím ze teď budu už dlouho spokojenej, tyhle potápky mají všechno co jsem kdy od potápek chtěl. Dlouho jsem myslel, že potřebuju plnotučnou re-edici 62MAS, ale tohle je pro mě lepší! Takže mužů začít vybírat ultimátní oblekovky, pilotky …… atd.
 10. Byly tak studené, že to až bolí? Jo kdyby se mluvilo o silikonovém vlásku v setrvačce ....
×
×
 • Create New...