Jump to content

Waya03

Member_50
 • Content Count

  1,479
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Waya03

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Řevnice
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

7,616 profile views
 1. Mě teda tohle počasí naprosto vyhovuje, koupu se v řece nebo v rybníce každou chvíli. A neni třeba tak často zalejvat, sucho zmizelo, paráda.
 2. Waya03

  6R15C - kde kupit?

  Podle přiloženého obrázku usuzuju že 6R15C je zaměnitelný za 6R15D.
 3. V poslední době když jedu jednou, dvakrát tejdně vlakem (homeoffice), tak večer vlak nejede a návrat vždy jen náhradními autobusy .....tak se asi nemám čeho bát
 4. Takhle nějak jsem vyjel na skůtru jak byly ty vedra v pátek. Nejdřív mi tak polospadnul skůrt z bočního stojanu na ruku bez rukavice a pak mi na závěr vyjížďky vletěla do kraťasů nějaká vosa nebo co
 5. Pálim špalky a na ruce pořad ti samý, už rok a půl skoro v kuse.
 6. Pěknou mrtvolu jsi oživil, přece se podařilo :-) Úplně živě jsem si vzpomněl, jak jsem tohle vlákno před lety se zájmem četl.
 7. Waya03

  Tudor BB58 nový model

  Sorry, tak jsem se přeci jen spletl. Kouknul jsem do jejich ceníku a podle ceny to opravdu byly BB 41mm a vedle nich model s černým cifrem a modrou lunetou. Tak jako zdálo se mi to divný že ciferník je spíš černý než modrý
 8. Waya03

  Tudor BB58 nový model

  Jestli se nějak zásadně nepletu tak v Koscomu už je měli dneska naživo minimálně k prohlédnutí. Hned vedle původních BB58. Měli je na tahu i na kožce.
 9. Copak vteřinovka po indexech .... to bych ještě snesl že nesedí, ale u mých nešla ani zaboha seřídit minutovka tak aby alespoň vzdáleně mířila na minutové indexy zhruba jak by měla. Tak to jsem nesnesl, přitom celkem pěkný a pohodlný hodinky.
 10. Takovéhle vlásečnice se objeví po nějakám čase nošení třeba i od látkové manžety košile.
 11. Tak už i u Seika se připlácí skoro 6t za tah? Překvapivý rozdíl mezi SPB147J1 a SPB143J1.
 12. Včera jsem upgradoval mopeda (Manet Korádo) na silnější stroj. Venku už zase chčije, ale prvních zkušebních 50km jsem ještě po obědě stihnul :-)
 13. U mě zvítězily Oris 65 ale Rada jsem byl taky několikrát zkoušet, těžká volba.
×
×
 • Create New...