Jump to content

vaba

Member_50
 • Posts

  439
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kladno
 • Fanoušek značky
  IWC

Recent Profile Visitors

6,605 profile views

vaba's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Mám k dispozici zbytek po rekonstrukci fasády domu, , fasádního palysterenu. Jedná se o cca 30 m2, mix tloušky 200 a 100 mm. Je složený ve Vinařicích u Kladna, takže zajištění odvozu je na kupujícím. Cena za celou hromadu 7 500,-
 2. Dnes na cestě od zákazníků, vlakem.
 3. Podle reakce jednotlivce - já 4 dny horečky 39,6 -39,9, jen paralen, pokles krevních destiček na 52 (minimum je 150 - 450). Kolegyně, bolesti kostí v celém těle, jak když jí je lámou. Dostávala při stejném poklesu transfuze krevních destiček, hospitalizována týden. Já léčení doma, nyní již hladina destiček v normě. Tak bych měl mít nějakou dobu imunitu. Ale teď mám docela respekt a na další cesty budu mít hooodne repelentů.
 4. Ano, taky preferuji, ale zhoršilo se spojení (cena a návaznost letu), a moje poslední zkušenost z 1.5. z Malé - po kousnutí komárem, při čekání na pevnině na let zpět, nákaza horečkou Dengue, a to i další kolegyně.
 5. Je to severní trasa z Hurgady.
 6. Přesně to je důvod, proč na loď. V srpnu není na moři ani vlnka. 3 dny byli na šnorchlování delfíni, to že břehu nemáš.
 7. Hele jedu již druhé "rodinné safari"v Egyptě, na přelomu července srpna. Je to týden na lodi, možnost potápění pro potápěče, pro nepotapece a pro děti šnorchlování, Zodiac s banánem, případně intro ponory. Plná penze, nápoje nealkoholické bez omezení. Celkem cca 20 lidí. Žádný písek ve věcech, potřebuješ jen plavky, tričko.
 8. Z výletu jsem si přivezl horečku Dengue, takže ležím v horečkách
 9. Věnuji, pokud budu muset na poštu, tak za poštovné, pokud si někdo přijede, tak za pokec, případně v rámci svých cest po ČR přiblížím, 5 kusů stojánků na hodinky. 3D tisk od zdejšího člena, výška 10 cm, na průměr 17 cm (to je právě důvod, proč dávám pryč - mám všechny hodinky na tahu, nebo s překlápěčkou, a mám zápěstí 19 cm, takže na stojánku moc nedrží).
 10. Tak to vlastně byla investice na úrovni Rolex...
 11. Zde foto, zásobník lze nasadit a vyjmout, pojistka -volič dávky, pohyblivé,nic dalšího není pohyblivé (závěr).
 12. Položím dotaz, ve smyslu co se děje, nebo jsem něco zaspal? Nabídl jsem na Aukru, znehodnocený Škorpion VZ.61 - je v aukci, do soboty, a zarazila mě dosažená cena, kterou je někdo ochotný zaplatit -zatím je to 7 400,- Mám ho snad 20 let, vlastně nevím, proč jsem ho kdysi pořídil, myslím, že stál cca 3 000, takže zhodnocení velice slušné. Je na něm něco, co já nevidím?
×
×
 • Create New...