Jump to content

prizak

Member_50
 • Posts

  439
 • Joined

 • Last visited

About prizak

 • Birthday 06/29/1966

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

prizak's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Haaaalelujaaah, v práci mám denně,,švícaráček", ale jinak je můj oblíbenec AD-15 a přes dvacet let prakticky denně používám mého oblíbeného ,,smiťáčka", však je to na něm už taky znát. A pokud jsem nekde na sudu , mám tohoto rusáčka z D2 a je opravdu top. Přeji všem krásný víkend.
 2. Asi tak nějak to je
 3. Na léto do kapsičky mám Kevin ráže 9mm Makarov. Na obranu opravdu perfektní, co se malé zbraně týče.
 4. Od téhle značky nemám ani jeden, ale jako moc se mi líbí.
 5. Haló lidi, víte někdo něco o tomto kousku? REATE EXO. Poptat jej je skoro nemožné. Jeden jsem našel na bazoši )inzerát vložen dnes 9.5.2022), ale za dvojnásobnou cenu 15.000,-Kč.
 6. Ahoj, při výstřelu se stává už pravidlem, že nábojnice se vyhodí, zasune se do komory náboj a kladívko spadne do přední polohy
 7. Jen se zeptám, nemá tato zbraň i bezpečné vypouštění kohoutu pomocí páčky?
 8. Ahoj lidi, mám podobný problém prosím proto o radu pokud někdo ví. Mám Valtra p-38 válečný. Když je natažený kohout a já stisknu spoušť a kohout udeří do úderníku tím simuluji výstřel a spoušť pořád držím, přitom držení spouště natáhnu závěr do zadní polohy jakoby došlo k vyhození nábojnice a závěr pustím a tím dojde k jeho rychlému návratu zpět a jakoby nasunutí náboje, ale problém je, že kohout spadne taky dolů ačkoliv jsem nepovolil spoušť a opět nestiskl. Zkouším všechno možné, ale na nic jsem nepřišel. Pokud by měl někdo jenom typ alespoň, budu za něj rád. Pěkný den.
 9. Jestli to nebude tím že dříve se znehodnocoval tak aby byly všechny součásti pohyblivé a rozebíratelné.
 10. Ahoj, přes datovou schránku to jde a navíc pokud je to přes datovku, tak se neplatí žádný poplatek za kolky. A stejné je to u nákupního povolení na zbraň, také bez poplatku. Pouze poplatek za registraci na místě po nákupu. Cuss.
 11. Nekolik sisticek v KAUFU zakoupeno, bohuzel, uz mi zbyly jen ty znamky
 12. A pokud si budes chtit take ECHT pochutnat, mrkni, kde se da sehnat klobasa od vyrobce BOGNÁR ze Slovenska. Zejmena CHILLI.
 13. https://www.ruske-noze.cz/edc-noze/120-kizlyar-supreme-amigo-x-d2-black.html
×
×
 • Create New...