Jump to content

Tyler

Member_50
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Tyler

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Hradec Králové
 • Fanoušek značky
  Sinn, Nomos, Seiko, Omega... a hlavně nožů

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tyler

  Novinky Sinn

  Ty modrý 104ky, wow!
 2. Mirek ode mě kupoval hodinky, komunikace na jedničku, převod peněz okamžitý, celkově domluva k naprosté spokojenosti. Moc díky!
 3. MOC pěkný! Ale teda tloušťka je blé, taky nechápu, proč nemohly mít aspoň 100M. Jasný, nejsou to plnohodnotný divery, ale ta padesátka je podle mě fakt málo.
 4. Byly u toho, když se malej narodil... Nejlepší hodinky na světě .
 5. Nová luneta je super, původní byla jeden z hlavních důvodů, proč jsem 39ky prodal. Takhle je to MNOHEM lepší. Ale i tak si zkusím počkat na 39 Premium.
 6. Ty jsou vyloženě parádní, na té gumě se mi líbí moc. Bohužel sice standardních 42 mm, ale to je na moji ruku prostě moc, chtělo by to 39 nebo max. 40 mm. Achjo.
 7. Prdelky i časomíry moc fajn, ale ty káry a starý fotky... Co je to za ufo vedle toho RWB Porsche? A vůbec, parádních fotek je tam spousta, třeba červený veterán na náměstí, zasněžený New York(?), sklad 911tek, malej frajer v kvádru, Clint...
 8. Tak tak... Navíc se mnou byly na promoci, svatbě i u porodu syna, takže to jsou pro mě rozhodně definitivní hodinky.
 9. No, je to opět navýšení rozpočtu, ale mrkni ještě na Mini Želvy SRPC037, případně jejich modrou a pepsi variantu. Strašně pohodlné na ruce.
 10. Ještě ke čtvrtkopátku... Uf, ta Markéta Pechová alias Cikita je dělo. Ale stejně bych radši jednu z těch 959tek :-D.
 11. Tyler

  Sinn 556 ETA

  Pro mě to zajímavá informace je, z iracionálních důvodů bych 556ky se Sellitou nechtěl... ETA zní prostě líp. Navíc ETA jako Estimated Time of Arrival má k časomírám dost blízko. A stejné jméno nosí i jiná kvalita - ETA Hlinsko, ETA v Baskicku... Tak
 12. No pěkný, pěkný... Tak že by se konečně blížily i klasický titanovky 500 v 39 mm jako další krok? Ale už tyhle by stály za koupi, jen nevím, na co bych osobně využil GMT. Krom toho minutová signace lutety mě bere přece jen víc. Asi ještě počkám .
 13. Zelinář před Ponte Vecchio a nejstylovější přebalovací pult top... Opět parádní výběr.
 14. Z mé strany prodej nehodinkového charakteru, s Ricim prima domluva i celkový průběh obchodu.
×
×
 • Create New...