Jump to content

vogysan

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About vogysan

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  "nad Orlicí"
 • Fanoušek značky
  primárně Prim, dále Casio, Garmin a Knife

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Uvažoval jsem dát tento příspěvek do vlákna Prim v inzerci, ale je to poměrně silná káva https://ostatni.bazos.cz/inzerat/129575141/prim-orlik.php
 2. Pánové, Martinovy nože jsou vysoce návykové. Do této vody vstoupíte jen jednou Ps: fijo, zkus napsat Mydlinkovi a pořiď si klemu od něho. Je ve všech směrech lepší.
 3. Také přidám dvě formulky, 66326 s ručkami pravděpodobně z 66327, pravé asi 66374 a prostřední "neformulky" též s kalibrem 66.
 4. Děkuji za tip, s ozonem nemám zkušenosti, vím jen, že tím čistí interiéry aut. Podívám se na to kde, jak a za kolik...
 5. Měl bych touto cestou ještě jeden, mnohem debilnější a tak trochu hodinkový dotaz. Pořídil jsem z bazaru digitálky Garmin Instinct. Šlapou parádně, sedí dobře, ale předchozí majitel byl kuřák a zejm. silikonový řemínek je silně cítit kouřem. Dva dny jsem je větral, zkoušel mýdlovou koupel, jedlou sodu, ale nic z toho nepomohlo. Neznáte vy místní, zkušení a protřelí, nějakou fungující metódu, kterak se smradu zbaviti, aniž bych musel řemen měniti.. Díky předně.
 6. Díky! Momentálně není zcela dobré světlo, tže nedochází k plnému nabití. Pár dnů by asi vydržet mohly, ale raději bych je nepokoušel..
 7. Měl bych touto cestou dotaz na místní znalce. Budu zasílat poštou analogové hodinky Cirizen se solárním dobíjením eco-drive (osobka možná není). Rád bych, aby kolegáčkovi nepřišly zcela vybité, což je při aktuální doručovací době a nadcházejících svátcích dost pravděpodobné. Je možné tomu nějak předejít (vytažením korunky, přibalenìm malé svítilny...? :) Děkuji za případnou radu
 8. vogysan

  Casio všeobecně

  Děkuji převelice, pane
 9. vogysan

  Casio všeobecně

  Ahoj kolegáčkové, dnes mi praskl řemínek na nejnošenějších Casio W-736H. Bohužel ho již nikde nemohu sehnat. Nevíte náhodou někdo, kde by se ještě dalo? Popř. nemáte doma nevyužitý? Vzal bych klidně i celé hodinky, či jiné podobné, které mají vibrační alarm. Děkuji za jakoukoliv radu či odpověď. Lukáš (vogysan@seznam.cz)
 10. 100 lidí sto odpovědí Pokud je to pouze povrchové, pomůže např. obyčejná zubní pasta a potom trochu promáznout.
 11. V každém dobrém železářství, hned vedle mezer do žebříku a digitálních kombinaček :-) Abych nebyl o.t. - zdili jsme z broušených lícovek Helzuz na pur pěnu. Nechali jsme si založit podkladní pás od zakladače a poté již stačila poklepová vodováha 40 + občas kontrola svislosti 150 kou. Minimální nerovnosti již schovala naházka.
 12. Tuto otázku jsem také řešil a chvíli hledal něco nositelného s dlouhou výdrží baterie. Nakonec mi padly nejen do oka, ale i na ruku opravdu dobře vypadající švédské Kronaby Sekel A1000. Kvůli nim jsem pustil i své dříve nošené a do té doby nejmilejší Wengery. Na první pohled se tyto jeví jako mechaniky, tak že je každý překvapený, co všechno tyto bateriovky dokážou. I s řemínkem mají cca 90 gramů, což u nerazového pouzdra oceňuji. Umí datum, stopky, časovač, odmítnutí hovoru, ovládání foťáku, spouštění hudby, světový čas, krokoměr, udaná vodotěsnost je 10 bar, sklíčko safír, řízení radiem... O
×
×
 • Create New...