Jump to content

vogysan

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About vogysan

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  "nad Orlicí"
 • Fanoušek značky
  primárně Prim, dále Casio, Citizen a Knife
 1. vogysan

  Casio všeobecně

  Děkuji převelice, pane
 2. vogysan

  Casio W-736H

  Ahoj kolegáčkové, dnes mi praskl řemínek na nejnošenějších Casio W-736H. Bohužel ho již nikde nemohu sehnat. Nevíte náhodou někdo, kde by se ještě dalo? Popř. nemáte doma nevyužitý? Vzal bych klidně i celé hodinky, či jiné podobné, které mají vibrační alarm. Děkuji za jakoukoliv radu či odpověď. Lukáš (vogysan@seznam.cz)
 3. vogysan

  Casio všeobecně

  Ahoj kolegáčkové, dnes mi praskl řemínek na nejnošenějších Casio W-736H. Bohužel ho již nikde nemohu sehnat. Nevíte náhodou někdo, kde by se ještě dalo? Popř. nemáte doma nevyužitý? Vzal bych klidně i celé hodinky, či jiné podobné, které mají vibrační alarm. Děkuji za jakoukoliv radu či odpověď. Lukáš (vogysan@seznam.cz)
 4. 100 lidí sto odpovědí Pokud je to pouze povrchové, pomůže např. obyčejná zubní pasta a potom trochu promáznout.
 5. V každém dobrém železářství, hned vedle mezer do žebříku a digitálních kombinaček :-) Abych nebyl o.t. - zdili jsme z broušených lícovek Helzuz na pur pěnu. Nechali jsme si založit podkladní pás od zakladače a poté již stačila poklepová vodováha 40 + občas kontrola svislosti 150 kou. Minimální nerovnosti již schovala naházka.
 6. Tuto otázku jsem také řešil a chvíli hledal něco nositelného s dlouhou výdrží baterie. Nakonec mi padly nejen do oka, ale i na ruku opravdu dobře vypadající švédské Kronaby Sekel A1000. Kvůli nim jsem pustil i své dříve nošené a do té doby nejmilejší Wengery. Na první pohled se tyto jeví jako mechaniky, tak že je každý překvapený, co všechno tyto bateriovky dokážou. I s řemínkem mají cca 90 gramů, což u nerazového pouzdra oceňuji. Umí datum, stopky, časovač, odmítnutí hovoru, ovládání foťáku, spouštění hudby, světový čas, krokoměr, udaná vodotěsnost je 10 bar, sklíčko safír, řízení radiem... Ovládají se přes jednoduchou CZ aplikaci v telefonu. Já jsem skoro plně spokojený. Skoro, protože ty mé mají průměr pouzdra 43 mm a na moje úzké zápěstí jsou již větší, kupoval jsem je přes internet, což je vždy tak trochu loterie. Pravděpodobně je pustím a určitě půjdu do menších (dělají ještě průměr 38 a 41 - v omezeném rozsahu). Tak kdybys měl zájem o zánovní s ještě 22 měsíční zárukou, dej vědět :-) Jinak před tím jsem ještě uvažoval o digitálkách Casio G-shock bluetooth, ale ty se mi tolik nelíbily nebo nějaká Suunta. Klasické smartwatch jsem rovnou zavrhl, stačí když dobíjím počítač, tablet, mobil a ještě budu hlídat hodinky.... Tak mnoho štěstí ve výběru :-)
 7. Dobře mi slouží Ka-bar Cutlas, na mačetu trochu menší, ale práci zastane. Poměrně solidně odvětvoval i padlé smrky. Nový stojí téměř dvojnásobek zmíněného požadavku, občas se dá ale sehnat i použitý kolem 1000,- V nižší cenové relaci se pohybují konvenční značky typu Fiskars, Gerber či Tramontina. Zde osobní zkušenosti nemám.
 8. Hezká kudlička, mohl bys ji prosím dát i z druhé strany? Abych nebyl mimo téma, připojuji také jednoho McW.
 9. Díky za obchod, vše v nejlepším pořádku, doporučuji bez výhrad.
 10. Díky tomuto človíčkovi jsem získal nejen své první Igeny v parádním stavu - děkuji za servis a renovaci. Ale také představu o profesionálním, gentelemanském a zároveň přátelském jednání, které se dnes již tak často nevidí. Vřele doporučuji
 11. Dodatečné díky za prima obchod. Určitě doporučuji.
 12. Výborná a vstřícná domluva, přátelské a rychlé jednání. Díky za parádní hodinky Jirko.
 13. Ahoj chronomilci. Jsem zde nováčkem a některé náležitosti ještě nemám "vychytané". Potřeboval bych napsat PM jednomu tunajšímu váženému členovi (Ondoni), ale zpráva nejde odeslat - má to určitým způsobem bloklé, zamknuté, včetně inzerátu, kvůli kterému sem vlastně píšu. Poradí mi někdo jak na to? Díky Lukáš
 14. Děkuji všem za odpovědi a uživateli xjr1 za nabídku pomoci. Mějte hezké dny!!
×
×
 • Create New...