Jump to content

dykmore

Member_50
 • Posts

  622
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Otrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dykmore's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Leží v bikinách přímo uprostřed, vlevo hlava, vpravo nohy...
 2. Svatba je nejčastější příčinou rozvodu... Tak ať dobře vybereš a prsten se nevěstě líbí
 3. Scamy z Nigérie byly proti těmhle kurýrům, phishingům a jiným pastem ještě docela čajíček.. doteď opatruju pár mailů od Ms.Obuwawa, Ms.Oguwami a jiných miss. "Ja mám zájem o váš digital camera, jako dar pro moji neteř v UK, mohl bych nabídnout 5000 czk"
 4. Tak ty jsou fakt luxusní. Dokonalé.
 5. A štajny s etou 7750 se ti nelíbí? Naživo jsou parádní, lepší než na fotkách.. https://www.chronoshop.cz/steinhart-marine-chronograph-white
 6. Ve městech se skoro nikde nedá normálně zaparkovat tam, kde člověk zrovna potřebuje. Neumím si představit, že za dvacet let každý bude mít k dispozici nabíjecí místo a čas.. nebo jinak řečeno, bohužel si to umím představit, ale ne při zachování stávajícího modelu způsobu života.
 7. To je trapné, takové věci by se měly řešit doživotně gratis. To vyjádření k reklamaci bych rád viděl. Prostě zmetek z výroby, stává se nám to jednou za 10 let, počkejte prosím v křesle pět minut na novou sponu a tady máte jako omluvu katalogy a hadřík na čištění antireflexu..
 8. Máš pravdu s tím podpíráním, to mě nenapadlo. Díky. Škoda, že vespod není nějaký závit na stativ.
 9. Chtěl bych požádat zkušenější o radu. Uvažoval jsem, že bych na výlety s dětmi přibral dalekohled. Prohrabal jsem doma krabice a našel dva své staré dalekohledy, Zenica 8-24x40 a Dekarem 10x50. Zenica je v dobrém stavu, koženka už něco pamatuje, všechny otočné prvky jdou jako po másle, obraz perfektní. Dekarem je v super stavu, obraz perfektní. O dalekohledech toho moc nevím, takže bych rád zjistil, jestli má smysl tahat v batohu monokulár, což děti moc neocení, nebo cca 5kg kovu a skla v podobě Dekaremu. Jinými slovy, jestli mi tu někdo napíše buď že třeba jeden z nich je super i ve srovnání s dnešními výrobky, nebo že dnešní dalekohledy umí to samé při čtvrtinové ceně/váze/velikosti. Já nemám žádné srovnání.. díky moc
 10. Vadim6: on hledá nástupce, ne předchůdce
 11. Tahle Teac disketovka ve verzi DD je naprosto nezničitelná záležitost, navržená a vyrobená tak, aby fungovala sto let otec jich kdysi nakoupil za pár korun hromadu kvůli těm krokovým motorům, potřeboval je k mechanizaci jednoho projektu. Dodnes jsou všechny motory v provozu, v teplotách -10 až 10 bez jediného problému.
 12. Na své Psiony jsem úplně zapomněl, už je nemám, ale musím najít fotky... 3, 3c, 5mx, revo. 3 a 3c byly docela dobré ohledně displeje a konstrukce, ale víceméně uzavřený systém mě dost omezoval. 5mx už byla jiná liga, zvládnul i emulátor zx spectra - to jsem chtěl. Ale displej a křehkost té věci byla tragická. A revo už ani nevím, čím mě štvalo, ale šlo brzo pryč Pak jsem sehnal HP200LX. Pak jsem ho prodal. Pak jsem ho zase sehnal a zase prodal. Bože, to jsem udělal blbost. To byl poslední opravdový počítač do kapsy.
 13. Možná je všechno přesně naopak, než si všichni myslí. Možná jsou v KPR čistí jako lilie, pan prezident je zdravý jako řípa, a jediný, kdo dělá chyby, je nějaký člověk z KPR přes média, který vždycky vypustí ty nejhorší možné fotky nebo video. Je to varianta.
×
×
 • Create New...