Jump to content

dykmore

Member_50
 • Posts

  795
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Otrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dykmore's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Jsou úžasné, a co to je prosím za model+nějaké povídání? Vidím samozřejmě limitku 7/8 ...
 2. Nejlepší je ten týpek vpravo, co se celou dobu maskuje pugétem
 3. Ono dost záleží na tom, kam to kluk a učitel budou cílit, a taky na tom, jestli jsi ochotný na tom prodělat pár peněz, když to nevyjde - to se pozná bohužel až po nějaké době.. Co se týče nástroje, tak ty PSR-373 jsou základní plasťáky, nějak to jako vydává zvuky, ale víceméně je to jen taková sranda a s klavírem to nemá moc společného. Jak ti někdo radil výše, určitě vezmi něco s úhozovou dynamikou. Já osobně bych byl opatrný s bazarovými kusy, sice ušetříš, ale pořád je to jen elektronika, a jak se na tom něco podělá, tak opravy nejsou zrovna levné. Nikdy nevíš, kdo do toho kolik a jak mlátil, i ta mechanika má nějakou životnost a poruchovost. Ale jak psal opět někdo jiný výše, je pravděpodobné, že pokud bude vše ok, tak v případě potřeby se takových kláves zbavíš za podobnou cenu, jak jsi koupil. Ovšem, pokud sis teda nedělal srandu s tím pianinem, tak momentálně asi nej model (pořád se bavíme o nižší cenové kategorii) je Korg G1 (Air). Má výbornou mechaniku, hodně dobré samply, jednoduché ovládání, podle mého názoru se s tím dají v pohodě projít oba cykly ZUŠ.
 4. Nejdou sundat z ruky, přitom spona funguje jak má..
 5. Ano, myslím tuhle malou, dokonalou, nezničitelnou a za všech okolností fungující pistoli, osazenou tím geniálním klipem. Myslím tu pistoli používající původní patenty G. Glocka, na které se ostatní výrobci snaží dotáhnout nějakým svým podobným, většinou dost kostrbatým řešením. Myslím tu pistoli, co ještě nebyla zkriplená výměnnými hřbety rukojeti a jinými kravinami.
 6. Přesně tak, s názorama je to jak s prdelema, ale faktem je že nic lepšího než G26 gen3 s ClipDraw ještě nikdo nevymyslel
 7. Na té druhé fotce je Věra napravo.
 8. Ráno jsem pečlivě nařídil vše kromě dne a data.
 9. Bohužel nemám, náramek je přesně na moji ruku 18cm..
 10. Čekal jsem, kdo se s nimi pochlubí vítej v klubu
×
×
 • Create New...