Jump to content

dykmore

Member_50
 • Posts

  659
 • Joined

Everything posted by dykmore

 1. Cold Steel Spike, zkusím nějaký čas ponosit. Název Spike docela sedí...
 2. Vojta1: Porušil jsem svoji zásadu nevměšovat se do diskuzí zde v případě, že s něčím nesouhlasím. Ale i kdybych teď chtěl, naprosto nevím, co ti na to napsat. Pro mě to jsou názory jak z jiné planety, nezlob se.
 3. Děkuju moc za odpověď, ptal jsem se kvůli té rodičovské. Až budu mít čas a náladu, mrknu na PubMed, co nového odborníci vyzkoumali. Jinak, ne každý má funkční babičky a tety. Školky berou od 2 let. Pokud bys jednou musel takového dvouletého mrňouse poprvé zanechat v péči cizích lidí, možná bys svůj názor na délku rodičovské "dovolené" zrevidoval.
 4. Jednou jsem někde četl: "Pro svobodu jsem ochoten vzdát se skoro všeho. Kromě svého komfortu..."
 5. Jen malý dotaz, je ta coyote verze něčím speciální, nebo se ti prostě jen líbí? Vzal jsem kdysi první barvu, co byla po ruce, tak se jen ptám
 6. Já to mám přesně naopak, na ten zadek jsem se ani nepodíval, soustředil jsem se jen na drsný text.
 7. Ti-89 byl super stroj! Sice, co se týče uživatelského prostředí, oproti strohému UI Ti-85/86 byl trochu pomalý, ale homebrew programy byly dost dobré.
 8. Aha, ale ono to bylo asi myšleno jinak, já jsem to přirovnání k Donbasu pochopil v návaznosti na polskou menšinu a někdejší národnostní třenice, hýbání s hranicemi apod. Samozřejmě průmysl zde je další faktor.
 9. Sice ses nedotknul, ale rozveď to Ostravsko, nechápu to myslel jsi spíš Těšínsko, ne?
 10. https://www.google.com/amp/s/www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-stastne-pondeli-jindricha-sidla-uz-pred-sesti-lety-predpovedel-co-bude-s-ukrajinou-co-prognozuje-dal-192973%3famp=1
 11. Jarda Wykrent. Spi dobře a díky za vše.
 12. Všechny ty věci totiž šly vždycky tak na dračku, že se na pultu ani neohřály!
 13. Sleduju dění kolem Ukrajiny velmi pozorně, asi jako každý. Ale několik věcí je mi záhadou - jedna z nich je, že všude se mluví o tom, že Ukrajina musí vyhrát, ale asi mi unikají názory, co by bylo považováno za vítězství a jak by to vypadalo? A co by bylo potom? Co vlastně, při současném stavu destrukce a násilí, je vítězství? Taky mě trochu znervózňuje všeobecný názor, že Rusům invaze nevychází, Ukrajincům obrana vychází, a NATO za námi skálopevně stojí. Tyhle tři body mi přijdou spíše jako přesvědčení, na základě kterého slyším většinu názorů v médiích. Stačí, aby jeden z těch tří bodů nebyl pravdivý, a celá situace se nás může dotknout víc, než si umíme představit. Ale možná se pletu a vědomí, že kousek na východ se dějí takové hrůzy, ovlivňují můj úsudek.
 14. Já myslím, že všechny snahy jsou o win-win řešení. Bohužel. Jinou cestu z toho nevidím.
 15. Já myslím, že pokud ho svrhnou, tak hlavně kvůli těm iphonům
 16. Když jsem pochopil tu ruskou kličku s uznáním republik, hned mě napadla ta Čína a T. Bylo by logické využít všeobecné rozhořčení z ukradení území ukrajiny, a vzít si, o čem jsou přesvědčeni, že jim bylo ukradeno. Je to celkem prekérka. Otázka, co za reakci světa si přejeme - ta je teda dobrá!
×
×
 • Create New...