Jump to content

Jarmom

Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Tudor, Omega, Orient, Citizen, Bulova

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jarmom's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Casio GBD-200-2ER Momentálně moje nejoblíbenější víkendovky/otloukánky/výletovky. Ten display je úžasně čitelný za všech podmínek.
 2. Casio GBD-200-2ER Momentálně moje nejoblíbenější víkendovky/otloukánky/výletovky. Ten display je úžasně čitelný za všech podmínek.
 3. Dneska dorazil nový řemen na Pelagos, tak to mám teď modré s modrým. Sailcloth a kůže.
 4. Moje letní kombinace. Pelagos na bílém silikonu jako ideální toolwatch.
 5. Vyprodáno. "Archivní článek - Omlouváme se, tato položka již není k dispozici"
 6. Jarmom

  Tudor Pelagos Blue

  Díky za tip, zkusím to takhle!
 7. Mám jedn modré Mako XL, ale tyhle červeno/růžové, to je srdcovka.
 8. Jarmom

  Tudor Pelagos Blue

  Já vím, ale chtel bych je vidět vedle sebe. Dost pochybuju, že mě je nechají přenést z jednoho obchodu do druhéh.
 9. Jarmom

  Tudor Pelagos Blue

  Omlouvám se, myslel jsem Praha, případně střední Čechy. Měl jsem to napsat hned. Ale každopádně díky za odpověď.
 10. Jarmom

  Tudor Pelagos Blue

  Poradil by mi prosím někdo, kam se na ně mohl zajít podívat naživo? Rád bych si je porovnal s Omega Moony, ale zdá se mi že žádný AD nedělá zároveň Tudor a Omega. Nebo se pletu a jen blbě hledám? Jinak jsem se díval, že aktuálně jsou ceny u AD kolem 116tis. Je reálné je někde sehnat kolem 100tis? Na Chrono24 jsou nové i za +-95, ale přeci jen bych je raději koupil osobně a naživo. Případně existuje nějaký obchod, který by třeba nákup z CH24 s mírnou provizí zprostředkoval? Předem díky za odpovědi.
 11. Jarmom

  Ukaž své Alpiny

  To je ovšem velká paráda. Ten zářez big date do subdialu je hodně netradiční a zajímavý.
 12. Taky bych se přimlouval za Orient, dá se jich najít mnoho variant podle preference velikosti, ceny, i provedení lunety atd. Už je na dotaz v google toho vypadne bambilion. Google - Orient Pepsi
 13. To citujete z něčeho už lehce letitějšího ne? Tašky (diplomatky) se zcela běžně jako dárek dávají, neviděl jsem že by někoho uvedly do rozpaků. Taktéž třeba pánský pásek. Boty jsem, pravda, jako dárek nikdy neviděl, ale tam to bude spíš problém, že darující bude špatně odhadovat velikost nohou obdarovaného. Pokud by ale byla stoprocentní jistota, pak bych se asi něch bot nebál, obzvlášť pokud se budou nějak pojit ke vzatu obdarovaný/darující. (rukodělnost, regionální vazba, historie, tradice apod.) Hodinky každopádně super nápad. Ještě bych zvážil nějaké gravírování, věnování.
 14. Přesně jak píše 4st0n. Vestu sice mám, ale nosím ji opravdu zřídka. Oblek poměrně často, pracovně. Ale k němu si vestu neberu a i kdyby ano, rozhodně bych nechtěl nějak pravidelně nosit tyhle drahé hodinky. Ve finále tedy opravdu hodinky leží doma v krabici. Jestli jsem je za těch pět let vytáhl 3x, tak to možná ještě přeháním. A slíbené fotky:
×
×
 • Create New...