Jump to content

Spider První

Members
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

About Spider První

 • Rank
  Začátečník
 • Birthday 12/31/1913

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  v pouzdře od Primek..
 1. Ano, dají se posvítit. Nemusíte se bát :-) Zkoušeli jsme to. Napojit, žárovičky a už to jede.. :-)
 2. Ahoj, dostaly se ke mě tyto hodinky. Napište mi, prosím, někdo nějaké info o nich. Cokoliv :-) Díky ;-)
 3. Taky jsem si říkal, ale otázka je proč je na některých Chronotechna a na jiných Prim. Že by starší hodiny měly ještě Chronotechnu?
 4. Ahoj všichni! Nevíte někdo co je to za logo na těchto hodinách do autobusu? Mám druhé kde je klasické logo Prim. Děkuji
 5. Jj dík..tam právě teď nebyly a u hodinářů, kteří je měli jsem taky nepochodil..tak to zkouším tady. Njn - počkám :-)
 6. Ahoj sháním lunetu na tyto Quartzové Primky. Nevíte někdo, kde by se dala sehnat? Děkuji všem za reakci
 7. Ptám se proto, že mi bylo nabízeno sklo armovací, ale i ne armovací. Obojí do Prim Sport II.
 8. Zdravím! :-) Chtěl bych se zeptat na skla do Primek Sportů II. Jaký je, prosím, rozdíl mezi armovacím sklem a nearmovacím. Chápu to dobře, že když se vloží armovací kroužek, tak sklo není armovací? Resp. Ve starších sportech II. není armovací sklo a v novějších je? Děkuji za odpovědi ;-)
 9. Zdravím, co si myslíte o těchto hodinkách? Kde se vyrábějí (vyráběly)? Nebo to jsou no name z Číny.. Dík
 10. Zdravím všechny! Chci se zeptat chytrých hlav - o Spartacích se zase tolik neví. Bylo jich vyrobeno asi 1500 kusů; vyráběly se od roku 1954 atd. Mám (při trochu štěstí dvoje) Nevíte někdo, zda ručky byly šípovité (mají je některé Primky po Spartacích), nebo spíše širšího tvaru? A nebo byly "oficiální" oboje verze? Dále Spartaky měly uvnitř strojku číslo strojku, nebo přímo kalibr (např 25)? Protože se objevují spekulace, že první Spartaky neměly vyobrazený kalibr, ale číslo strojku. Díky za každou odpověď :-)
 11. Pěkná sbírka :-) My jich máme přibližně stejně - možná víc :-) Jak dlouho tuto sbírku děláš? Je docela početná a pěkná! My asi 2 a půl roku.
 12. Zdravím všechny! Chci se zeptat chytrých hlav - o Spartacích se zase tolik neví. Bylo jich vyrobeno asi 1500 kusů; vyráběly se od roku 1954 atd. Mám (při trochu štěstí dvoje) Nevíte někdo, zda ručky byly šípovité (mají je některé Primky po Spartacích), nebo spíše širšího tvaru? A nebo byly "oficiální" oboje verze? Dále Spartaky měly uvnitř strojku číslo strojku, nebo přímo kalibr (např 25)? Protože se objevují spekulace, že první Spartaky neměly vyobrazený kalibr, ale číslo strojku. Díky za každou odpověď :-)
 13. Jen doplňuji, že hodinky nechci prodat. Otázka na cenu byla jen kvuli diskuzi.
×
×
 • Create New...