Jump to content

t2

Member_50
 • Content Count

  4,062
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

4 Followers

About t2

 • Rank
  DIGImagor
 • Birthday July 7

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  K.A.M.

Recent Profile Visitors

11,112 profile views
 1. Tak už jsou tady. Takovou hrůzu jako u těchto jsem NIKDY nezažil. Jejich cesta, než se dostali do mých rukou, byla zcela obtížná. Zcela odlišná od klasické mafiánské poštovně celnické mafie. Nadával jsem na ně, ale oproti tomuto to byla dětská hra. Tady nastoupilo DHL ! Děs běš, pro klienta pohroma. Jestli chceš tvůj balíček je u nás ve skladu. Ale nedáme ti ho. Máš jen tři dni, pak si budem účtovat skladné jako při parkování 747 na Ruzyni. Aby jsme ti ho mohli dát musí nám to dovolit celníci. Celníci mi tvrdili ústy ústředí, že aby mohli zboží proclít potřebují ho ode mě fyzicky předložit k prozkoumání. Ale DHL mi ho nevidá. Chtěl jsem si tedy vyřídit proclení sám, vždyť jsem zkušený. Mýma rukama prošly už desítky takovýchto zásilek. Ha zrada. Tady jsem narazil. Je to jiný vesmír tady voda oheň nehasí a benzín tu nehoří. Tady je vše jinak. Chtěli po mě něco co jsem neznal a nikdy neviděl. Jakýsi bájný formulář. Nedá se prý sehnat. Nedá se vytisknout z netu, nesmí se vyplnit rukou. Je na to třeba "stroj" bájný jak jednorožec. Vono se řekne vyplnit, haha. Na to je návod na cca 5-6 stran hustě popsaných. Myslím, že stavět fůzní reaktor je lehčí práce. Prostě mafie to má obšláplé dokonale a svoje korýtko mají zabezpečené. Na otázku proč je toto celní řízení jiné než všechny doposud se mi dostalo jen odpovědi že prý je to jiná firma, že oni to mají takle. Chvíli jsem do toho koukal jak husa do flašky a pak poznal, že je to udělané neprůstřelně jako smlouva na vodu v Praze. Kapitulace a souhlas s oškubáním.... Konec v nedohlednu Aby mě mohlo DHL podojit potřebují vyplnit nějaké další tabulky v aplikaci. Mentálně vyčerpán zjišťuji, že požadují jakési číslo, které mi musí přidělit druhý hráč, celníci. Bohužel celníci se nehodlají bavit s mým počítačem. Jejich chatrnou automatickou výmluvou je jakási odpověď že požadují od počítače cosi co nemám. Achjo. Nastupuje poslední možnost a já zkouším oblbnout celníky mobilem. Pokus zoufalý, poslední. Jo! Zapoměl jsem dodat perličku. Kdyby jsem balíček nechal u DHL nějak dlouho (počet dní jsem radši zapoměl, ale tahle varianta není pro mě průchodná) tak balíček za účasti celníků zničí! Príma. Hned se mi dýchá líp. No nic, návrat k mobilu. Světe div se, ale můj mobil celníkům nevadil a svěřili mu ten tajemný kód. Hurá, připadám si jako illuminát kombinovaný s Jamesem Bondem. Mám tajný "daVinciho kód". Tak ho ťukám do DHL tabulky. Fajn za 983 kč mi ho prý propustí. Ale dnes ne, kvóty jsou vyčerpány. Zítra. Můj příběh bude mýt dobrý konec. Dobrý konec no, ale jo když vám ve válce mina utrhne nohu je to dobrý konec. Kamarád co šel vedle je mrtev, vám to "jen" utrhlo nohu. Ale přežil jste, tak se radujte. Taková už je vojna. Hodinky vypadají pěkně, za tu hromadu peněz jsem čekal i o trochu víc. Místy se mají lehké vlásečnice. Ale jen s lupou. Jinak jsou hezké. Tak DW 7600 výtejte do sbírky.
 2. CMD 10 první Casio s dálkovým ovládáním na většinu značek televizí a videí. MAP 100 první a asi i poslední Casio s funkcí která umožňuje pomocí mapy měřit reálnou vzdálenost.
 3. DW 6000 první géčka se stopkama na 1/1000. Toho času bez batt a brzy budou bez bezelu. Aby to nevypadalo jako úkaz mrtvoly (což není hodinky jsou naprosto funkční) tak ještě katalogové foto: Byly by i další kousky, ale nemá smysl je sem dávat. Jsou třeba NOS, ale odešel jim řemínek a jsou bez batt. Vypadalo by to podobně:
 4. Kdo by neznal největšího českého podvodníka Harryho Jelínka. Krom toho, že prodal jednu linku tramvají v Praze a hrad Karlštejn tak to byl automobilový závodník (jezdil prý Bugatti). Pašoval umělecká díla a taky hodinky, ve velkém.
 5. Myslím, že to bude hodně podobný jako u BM 500 jen ty géčka jsou wr200m.
 6. Jen doplním, ať sem dám jiný obrázek stejných hodinek. První Frogy se dělaly se dvěma designy druhé tváře. Moje mají: A ten druhý design: Dále ať zůstaneme u géček: první géčka s teploměrem DW 6100 modul 974 A ještě jednou géčka: první s výškoměrem a barometrem DW 6500 s modulem 1160 Existovala i další verze DW 6500 ale s modulem 1161 a ta měla navíc i hloubkoměr. To bohužel Casio do evropy nepustilo.
 7. Dneska jsem vybíral dlouho. Pořád jsem se nemohl rozhodnout. Ve hře bylo nejmíň šest alternativ. Taky se vám to stává? Nakonec jsem nasadil na zápěstí tyhle kdysi zlaté kalkulačky:
 8. Tohle je celé (modul+pouzdro) Casio, ale prodávalo se to s Junghans značkou. Podobně postupovalo Casio (nabízelo svoje hodinky k přebrandování) i pro jiné výrobce. Je tu o tom vlákno.
 9. Tak když už tu byly zmíněny Casio QS 38 tak sem dám ještě jejich klon od Junghansu:
×
×
 • Create New...