Jump to content

t2

Member_50
 • Posts

  5,084
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About t2

 • Birthday July 7

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  K.A.M.

Recent Profile Visitors

11,954 profile views

t2's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Nemůžu najít vlákno "Katalogy a propagace" nebo jak se to jmenovalo. Jsem jenom slepej já, nebo fakt zmizelo?
 2. Ahoj, rád bych se zeptal jestli je můj pohled na parkování správný nebo ne. Bílé BMW lze pokutovat za parkování na chodníku. Dříve byly tyto dvě místa vyhražené pro firmu, ale firma i značka jsou fuč. A taky by mě zajímalo jak si vede Passat z další fotky: Je povinen zaplatit si parovací oprávnění? Na modré zóně přeci nestojí. Nebo jak to je? Díky za info.
 3. Úprava ceny zatím exkluzivně pro Chronomag partu: 310 000 kč Další motivační video. Jinak je to auto s velikou aurou motorsportu, hlavně rallye. Ať u nás: nebo ve světě:
 4. Dva nové kousky od Casia. Oba 10ti letá baterka a wr 100m. WS 1500H: MWD 110H:
 5. To je krásné! To by se mi líbilo! Nemáš ještě ten odkaz kde to je na webu? A taky dneska na ruce:
 6. Nabízím k prodeji svojí Fiestu. Rv. 2014. Původ ČR, serviska + servisní info a účty , nekuřácké auto. Najeto necelých 45000 km. Bez úprav orig. stav. Na autě je vše ok. Benzín mu chutná jezdí dobře. Sériová výbava v základu nepostrádá nic důležitého vzhledem k určení auta (je to hothatch ne GT). Tady je rozšířena jen o paket Ultra. Podsvícená loga v prazích a kola v antrciovém odstínu. Inzerát na auto je vystaven i jinde, tak jestli vás zajímá neváhejte. Napište sem nebo do SZ. K vidění v Praze. Fotky jen z mobilu v reálu je ostín hezčí. Cena jinde 330 000 pro chronomag partu: 320 000 kč. Děkuji za prostor.
 7. Tak to se dost divím. Mě se běžně rozpadají pásky na nových nenošených casiích. Přičítám to plánované životnosti. Čínské pásky to nedělají, ale orig casio ano. Možná to tenkrát ještě neuměli vyrobit jako dnes (od devadesátek).
 8. Jojo problémy s bezely mají asi všechny géčka, které jím jsou vybaveny. Hlavně po delším času, když už se nedají koupit náhradní díly. Škoda, že Casio asi zlikviduje formy po konci výroby. Jinak já dneska levné plastovky:
×
×
 • Create New...