Jump to content

HDS1200

Member_50
 • Posts

  489
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HDS1200's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ta tvá drahá musí bejt kus chlapa, jestli todle spořádá.
 2. https://hodinar-frydl.sluzby.cz/tropic-dive-cerna-s-22-20-mm Mám tot, za ty prachy solidní, vypadá na foto tvrdé, ale je mekoucky. 11,9/6,9 bez prezky. Za ty prachy super, mám ho už 2 roky. Na foto vypadá tvrdě, ale je měkoučký, pohodlný.
 3. Pokud to byla reakce na mne, tak asi špatně vidíš nebo čteš, možná obojí. Ale nemám pocit, že bych zakladateli vlákna něco doporučoval, byla to jen reakce na eskimaka a jeho/mou zkušenost s Gamo. Tak klídek.
 4. Na té hokejové fotce vlevo od Holíka je Kaberle? Pozná někdo?
 5. Tak s tím si dovoluji nesouhlasit. Gamo mám dlouhodobě a spokojenost veliká. Přesná, výkonná, za pár kaček.
 6. 3 roky v kuse, se dívám, že mám nějak poblitý NATO.
 7. Jakože přijeď, nic po tobě nechceme? (test, nemoc,píchačka)? To by byla dobrá zpráva.
 8. Ta 31 je od nás z hospody, jsme slavní !!!!
 9. Možná u to tu bylo, ale zkusím. Mám zděnou místnost, do které vedou jedny dveře. Dovnitř není žádným způsobem vidět. Venku na zdi mám tři vypínače a uvnitř místnosti visí u stropu tři žárovky. Jak zjistím, který vypínač je ke které žárovce, když dovnitř můžu pouze jednou.
 10. Jo, jo, měl jsem kdysi stejného lanďáka, jen ty rychlejší průjezdy zatáček byly někdy zábava. Ale měl jsem ho rád , člověk furt nemusí čumět pod kola, aby se vyhnul díře.
 11. Jo, a narvanej supermarket je menší riziko než vesnickej obchůdek, kde se potkaj maximálně tři lidi dohromady. To je ale blbost.
 12. Schumacher se mi navždy zprotivil zákeřným faulem na Battistona, to bylo na kriminál. Jestli teda myslíme toho stejnýho.
×
×
 • Create New...