Jump to content

HDS1200

Member_50
 • Content Count

  463
 • Joined

 • Last visited

About HDS1200

 • Rank
  Kandidát závislosti
 1. Ahoj, odkud máš ten tropic? Díky, Vašek.
 2. HDS1200

  Prosím o radu

  Mám je z autorizované sítě a dýnko mám stejný. Co vám nehraje?
 3. Loni v létě jsem prorážel kangem deset děr skrz 100cm betonový základ. Zbytky betonu jsem vyhrabával rukama, po rameno vraženýma do té díry, páč nic jiného jsem tam nedostal, citizeny na ruce. Říkal jsem si, jestli to zvládnou. Obstály na 1*, přibylo pár šrámů, což je jim ku parádě. Nikdy jsem je netěsnil ani nekontroloval, v bazénu jsou celé léto. Pořád drží, mám je 12 let.
 4. Abys v tom, Vladaři, nabyl sám. Ultimátní přesnost, ultimátní wr, ultimátní odolnost. Došel jsem na konec cesty. Ty jsou definitivní.
 5. Moje první lepší orloje. Momentálně pracovní, co vydrží všechno. Mám je rád.
 6. Maxel- Nemůžeš sem, prosím, šoupnout recept na to houbové ragů, co máš stránku zpět. Díky, Vašek
 7. Pavel23 - Dolní Morava, ten nově postavenej bar nad černou pistou?
 8. Hnusná fotka krásných toolů.
 9. Pro povidlo-Není to sice u nás, ale vedle u bratrů. Doporučím ti Wellness hotel Chopok v Dëmanovské dolině. Litovat rozhodně nebudeš. Dvě spa zóny pro děcka a dospělé, takž klid zajištěn. Super služby, výborné jídlo, na Chopok kousek.
 10. AndyAarone, můžeš, prosím, napsat, jaký je to konkrétní model? Moje ecodrajvy dosluhují a tyto by je mohly nahradit. Dík
 11. Guns mám moc rád, a toto je super.
 12. Dělá se to tak, že do desek das prachy, obsluha ti do koruny vrátí a přinese to zpět v deskách. Pri odchodu nechaš v deskách dysko.
 13. Ale asi to neohřívá, že ne?
×
×
 • Create New...