Jump to content

HDS1200

Member_50
 • Content Count

  475
 • Joined

 • Last visited

About HDS1200

 • Rank
  Kandidát závislosti

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jo, a narvanej supermarket je menší riziko než vesnickej obchůdek, kde se potkaj maximálně tři lidi dohromady. To je ale blbost.
 2. Schumacher se mi navždy zprotivil zákeřným faulem na Battistona, to bylo na kriminál. Jestli teda myslíme toho stejnýho.
 3. Pokud ti stačí 200m, který asi stejně nevyužiješ, pokud nejsi hloubkový potápěč, tak přihoď šest stovek a máš bezúdržbový hodinky na hodně dlouho. Mám citizenky s Eco-drive a vydrží toho fakt hodně. Třeba ti dají v Helveti slevu a vejdeš se do limitu. https://www.helveti.cz/citizen-eco-drive-promaster-bn0100-42e
 4. Nic ve zlém, ale měl jsem jich 6 a problémy nikde.
 5. Prodám silionový řemen, koupen ve Strapshopu, krátce použitý, 20mm, 230,- s poštou
 6. Zdravím, poprvé za svůj lyžařský život uvažuji, že bych strávil zimní dovolenou (jarní prázdniny-termín Brno) na horách v ČR? Má to smysl nebo je to masakr lidí? V úvahu připadá větší středisko, jako Špindl, Jánské lázně. Má někdo zkušenost? Dík, V.
 7. No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že ta našlapaná ETA má odchylku 0s/rok. A těch 44 je díky krátkejm nožkám úplně v pohodě i na menší ruku.
 8. Děkuji ti za info, to bude ono. V.
 9. Zdravím, nemá někdo tušení, co je ta věc na obrázku. Objevilo se to přes noc na dlažbě u bazénu. Nejdřív jsem myslel, že se tam vyblila kočka, ale nesmrdí to a při doteku se to rozpadá na prášek. Díky, Vašek.
 10. Ty jsou fakt super, nejlepší, co mne z aktuální kolekce B zaujalo. Nějak si nedovedu po dvou letech se Sinn představit, že bych vzal na ruku automat.
 11. Ahoj, odkud máš ten tropic? Díky, Vašek.
 12. Mám je z autorizované sítě a dýnko mám stejný. Co vám nehraje?
×
×
 • Create New...