Jump to content

HDS1200

Member_50
 • Content Count

  475
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by HDS1200

 1. Jo, a narvanej supermarket je menší riziko než vesnickej obchůdek, kde se potkaj maximálně tři lidi dohromady. To je ale blbost.
 2. Schumacher se mi navždy zprotivil zákeřným faulem na Battistona, to bylo na kriminál. Jestli teda myslíme toho stejnýho.
 3. Pokud ti stačí 200m, který asi stejně nevyužiješ, pokud nejsi hloubkový potápěč, tak přihoď šest stovek a máš bezúdržbový hodinky na hodně dlouho. Mám citizenky s Eco-drive a vydrží toho fakt hodně. Třeba ti dají v Helveti slevu a vejdeš se do limitu. https://www.helveti.cz/citizen-eco-drive-promaster-bn0100-42e
 4. Nic ve zlém, ale měl jsem jich 6 a problémy nikde.
 5. Prodám silionový řemen, koupen ve Strapshopu, krátce použitý, 20mm, 230,- s poštou
 6. Zdravím, poprvé za svůj lyžařský život uvažuji, že bych strávil zimní dovolenou (jarní prázdniny-termín Brno) na horách v ČR? Má to smysl nebo je to masakr lidí? V úvahu připadá větší středisko, jako Špindl, Jánské lázně. Má někdo zkušenost? Dík, V.
 7. No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že ta našlapaná ETA má odchylku 0s/rok. A těch 44 je díky krátkejm nožkám úplně v pohodě i na menší ruku.
 8. Děkuji ti za info, to bude ono. V.
 9. Zdravím, nemá někdo tušení, co je ta věc na obrázku. Objevilo se to přes noc na dlažbě u bazénu. Nejdřív jsem myslel, že se tam vyblila kočka, ale nesmrdí to a při doteku se to rozpadá na prášek. Díky, Vašek.
 10. Ty jsou fakt super, nejlepší, co mne z aktuální kolekce B zaujalo. Nějak si nedovedu po dvou letech se Sinn představit, že bych vzal na ruku automat.
 11. Ahoj, odkud máš ten tropic? Díky, Vašek.
 12. Mám je z autorizované sítě a dýnko mám stejný. Co vám nehraje?
 13. Loni v létě jsem prorážel kangem deset děr skrz 100cm betonový základ. Zbytky betonu jsem vyhrabával rukama, po rameno vraženýma do té díry, páč nic jiného jsem tam nedostal, citizeny na ruce. Říkal jsem si, jestli to zvládnou. Obstály na 1*, přibylo pár šrámů, což je jim ku parádě. Nikdy jsem je netěsnil ani nekontroloval, v bazénu jsou celé léto. Pořád drží, mám je 12 let.
 14. Abys v tom, Vladaři, nabyl sám. Ultimátní přesnost, ultimátní wr, ultimátní odolnost. Došel jsem na konec cesty. Ty jsou definitivní.
 15. Moje první lepší orloje. Momentálně pracovní, co vydrží všechno. Mám je rád.
 16. Maxel- Nemůžeš sem, prosím, šoupnout recept na to houbové ragů, co máš stránku zpět. Díky, Vašek
 17. Pavel23 - Dolní Morava, ten nově postavenej bar nad černou pistou?
 18. Hnusná fotka krásných toolů.
 19. Pro povidlo-Není to sice u nás, ale vedle u bratrů. Doporučím ti Wellness hotel Chopok v Dëmanovské dolině. Litovat rozhodně nebudeš. Dvě spa zóny pro děcka a dospělé, takž klid zajištěn. Super služby, výborné jídlo, na Chopok kousek.
 20. AndyAarone, můžeš, prosím, napsat, jaký je to konkrétní model? Moje ecodrajvy dosluhují a tyto by je mohly nahradit. Dík
 21. Guns mám moc rád, a toto je super.
×
×
 • Create New...