Sice v 10 proti spaťánkům, 4min do konce a tak to podělat z cizího zavinění... Normálnímu člověku hlava nebere. Pokuta tutově, zavřený stadion asi ano... a kontumace se uvidí (u zeleného stolu se bude Jarda zelenat, aby to tak nebylo, a to v TV mluvil docela pokorně).. Takový zápas jako rozhodnout fanoušci za hráče musí být "pošušňáníčko" teď v kabině domácích...